Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Főnixek sziklája
Katakombák - Page 2 Icon_minitimeby Kurtis Thorn Hétf. Jan. 07, 2013 3:23 am

» Akrasia a démoni birodalom
Katakombák - Page 2 Icon_minitimeby Shet Szer. Május 30, 2012 4:26 am

» Duma sarok
Katakombák - Page 2 Icon_minitimeby Kage Csüt. Dec. 15, 2011 3:33 pm

» Előcsarnok
Katakombák - Page 2 Icon_minitimeby Shet Csüt. Dec. 15, 2011 3:23 pm

» Célestin Pons
Katakombák - Page 2 Icon_minitimeby Célestin Pons Hétf. Dec. 12, 2011 11:17 am

» Cassandra Catharine Hartcourt
Katakombák - Page 2 Icon_minitimeby Shet Vas. Dec. 04, 2011 11:57 pm

» Sikolyköz
Katakombák - Page 2 Icon_minitimeby Shet Vas. Dec. 04, 2011 11:46 pm

» Könyvtár
Katakombák - Page 2 Icon_minitimeby Asahino Sakura Csüt. Feb. 10, 2011 8:30 pm

» Asahino Sakura szobája
Katakombák - Page 2 Icon_minitimeby Asahino Sakura Hétf. Feb. 07, 2011 4:43 pm

A hónap reagolói
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Katakombák

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Asahino Sakura
Asahino Sakura
Félvámpír
Hozzászólások száma :
40
Join date :
2011. Feb. 02.
Age :
246
Tartózkodási hely :
Azgard
Katakombák - Page 2 Empty
Tárgy: Re: Katakombák   Pént. Feb. 04, 2011 12:01 am

Sakura megkönyebbűlten sóhajtott egyet, miközben Alec válaszolt neki. Szerencsére nem kérdezett rosszat. Rendes embernek tartotta, a házigazdát, ezért is szólította sama-nak. Mikor meghallotta, hogy egyből Dravennek akarja bemutatni, nyelt egy nagyot, mert nem tudta mire számítson. Habár szívesen aludt volna most inkább, egy meleg ágyban erősen befüggönyözött szobácskában, nem bánta a találkozót. Jobb tisztában lenni az itt élőkkel, mielőtt még aludni merne. Berögződés a meneküléssel, és bujkálásokkal töltött évekből. Sajnos a házigazdának dolga akad, így nem tud ott lenni, a bemutatkozásnál, de nem is baj. Sakura megtudja magát védeni, ha arra kerül sor, bár reménykedik benne, hogy nem ellenséges a tiszta vérű vámpír. Nem tudja, hogy ebben a világban előfordulnak a magafajták, de ezt majd úgyis nemsokára megtudja.
-Nem gond Alec-sama. Oda találok. Majd a szaglásom vezet.-mosolyodik el félénken, majd egy darabig figyeli a távolodó mágust. Különleges látványnak találja, ahogy mozog, viselkedik, és beszél. Szimpatikus neki és tiszteli, na meg hálás is neki, amiért ilyen készségesen befogadta a kastélyába. Majd mikor eltűnt a mágus, tovább ment az említett irányban, és közben érezte, ahogy egyre erősödik a vámpír szaga. Sötét volt, de ő kiválóan látott. Csillogtak a sötétben lila szemei, majd egy idő után megtalálta Dravent
Vissza az elejére Go down
Nyssa
Nyssa
Vámpír
Hozzászólások száma :
26
Join date :
2010. Aug. 13.
Age :
438
Tartózkodási hely :
Azgard
Katakombák - Page 2 Empty
Tárgy: Re: Katakombák   Pént. Feb. 04, 2011 12:12 am

*Még éppenhogy csak felkelt, és elkezdte rendbe szedni magát a szokásos, esti készülődés keretében. Hajfésülés, öltözködés, stb. A hangulat kedvéért gyújtott egy pár gyertyát, bár nem azért mintha nem látna a sötétben is, csak megszokott és hangulatos. Pár pillanatig még ül a koporsója szélén, míg rászánja magát a dolgokra, és hallja a távoli neszezést, így kővé dermedve hallgatózik, de megnyugszik, csak Alec az meg valami fura szagú szerzet. Hasonló szaga van mint egy vámpírnak, de mégse teljesen az, és ez kíváncsivá teszi a férfit. Nem sokára, egész közelről hallja a lányt, és meg is szólal, hogy el ne tévedjen.*
- Erre ha engem keres *mondja, nem tegezve, és nem is magázva Sakurát, majd mikor megpillantja, meglepetten nyitja tágabbra a szemeit. Olyan mint egy kislány...*
- Jó reggelt *köszön, mivel neki valóban reggel van még, nem régen kelt fel, mert ugye kicsit hétalvó, és nem sieti el a vadászatot sem.*
- Draven Blackmoore vagyok, vámpír mint azt már Alec mondta *mosolyodik el, kivillantva két pici hegyes fogacskáját, és udvariasan, mint öregebb kezet nyújt a lánynak. Barátságos gesztusnak szánja.*
Vissza az elejére Go down
Asahino Sakura
Asahino Sakura
Félvámpír
Hozzászólások száma :
40
Join date :
2011. Feb. 02.
Age :
246
Tartózkodási hely :
Azgard
Katakombák - Page 2 Empty
Tárgy: Re: Katakombák   Pént. Feb. 04, 2011 12:25 am

Sakura egy darabig bóklászik, szimatolgatva a levegőt, de nem kell sokáig kóvályognia. A keresett személy hamar megszólítja. A köszönésen nem lepődik meg, mivel tudja, a szőke férfi, egy tisztavérű vámpír, és tisztában van vele, hogy ők éjszaka aktívak. Sakura meg áll pár lépés távolságra a vámpírral szemben, és mikor látja, hogy az nem viselkedik vele szemben agresszívan, közelebb lép és kezet nyújt neki, európai szokás szerint.
-Asahino Sakura vagyok, és jó reggelt.-elmosolyodik, így kilátszanak a vámpír agyarai, de nem direkt csinálja. Egy fesztelen kedves gesztus volt a részéről, aminek nem volt semmilyen célja sem. Egyenlőre nem említi, hogy fényben-járó, a biztonság kedvéért, bár tudja, hogy a szaga alapján, már biztosan rájött a másik, hogy nem hagyományos vámpír.
Vissza az elejére Go down
Nyssa
Nyssa
Vámpír
Hozzászólások száma :
26
Join date :
2010. Aug. 13.
Age :
438
Tartózkodási hely :
Azgard
Katakombák - Page 2 Empty
Tárgy: Re: Katakombák   Pént. Feb. 04, 2011 12:35 am

*Figyelmesen szemügyre veszi a lányt, kíváncsiság fénylik a szemeiben, mivel ilyen félvámpír szerzettel még nem találkozott. *
- Ön ugye nem teljesen vámpír? Olyan érdekes szaga van, mintha az lenne, de közben mégsem *ráncolja kicsit a szemöldökét, majd legyint egyet, ha nem akar nem kell válaszolni, ő sem rosszból kérdezte.*
- Tulajdonképpen mindegy, itt nem szokás az előítélet senkivel szemben, bár azért azt hallottam a démonokat nem veszik éppen jó néven... *folytatja a filozofálást, mert hallott róla, hogy valaki kavar eggyel.*
- Sakura? Az nem európai név, honnan érkezett hát? *érdeklődik udvariasan magázva immár a lányt, annak ellenére hogy ő az öregebb nagy eséllyel.*
Vissza az elejére Go down
Asahino Sakura
Asahino Sakura
Félvámpír
Hozzászólások száma :
40
Join date :
2011. Feb. 02.
Age :
246
Tartózkodási hely :
Azgard
Katakombák - Page 2 Empty
Tárgy: Re: Katakombák   Pént. Feb. 04, 2011 12:44 am

Sakura meg sem lepődik Draven kérdésén, de azért még mindig óvatoskodik egy kicsit, bár érzi, hogy nincs mitől tartania. Nyel egyet, majd válaszol a kérdésre.
-Igen. Amolyan ember vámpír keresztezés vagyok.- Kicsit el pirul. Szebben nem tudta megfogalmazni, hogy egyértelmű legyen a dolog. Mikor Draven megjegyzi, hogy erre felé nem igazán vannak előítéletek, teljesen megnyugszik a lány, és már egyáltalán nem tart a vámpírtól.
- Hát Japánból, egy másik világban. A mágikus kapun át érkeztem. Már egy ideje menekülnöm kellett.-csúszott ki a száján, akaratlanul is a múltjára vonatkozó megjegyzés.
Vissza az elejére Go down
Nyssa
Nyssa
Vámpír
Hozzászólások száma :
26
Join date :
2010. Aug. 13.
Age :
438
Tartózkodási hely :
Azgard
Katakombák - Page 2 Empty
Tárgy: Re: Katakombák   Pént. Feb. 04, 2011 12:50 am

*Még mindig felvont szemöldökkel biccent, aztán kisimul az arca, nem szeret sokat gondolkodni apró cseprő dolgokon, inkább az üzleten, abban van igazán otthon.*
- Értem, hát végül is szokatlan, de ezek szerint nem lehetetlen hogy ilyen létezzen. Ne aggódjon, én vagyok itt az egyetlen vámpír, és mint láthatja, nem áll szándékomban megenni *mosolyog, és lecsukja a koporsót, és rátelepedik a tetejére. Még nem volt ideje, meg kedve szobát választani, bár megígérték neki hogy kap egyet az alagsorban, hatalmas ággyal.*
- Oh, szóval a barlangból jött *lepődik meg kissé, de aztán túllép a dolgon, sokan érkeznek onnan, különböző fajú és nemű lények.*
- Én ebben a világban éltem, csak Amerikában, onnan jöttem a jeges északra *mondja, mivel neki ellensége miatt kellett menekülnie, mivel az életére törtek.*
- Itt már nem kell menekülni, maximum Alec elől, ha kiakasztod *kuncog fel Draven, és el sem próbálja rejteni a fogacskáit. Miért tenné, hiszen a lány is vámpír...*
Vissza az elejére Go down
Asahino Sakura
Asahino Sakura
Félvámpír
Hozzászólások száma :
40
Join date :
2011. Feb. 02.
Age :
246
Tartózkodási hely :
Azgard
Katakombák - Page 2 Empty
Tárgy: Re: Katakombák   Pént. Feb. 04, 2011 1:00 am

Sajnálattal hallja, hogy erre felé szokatlan az ő fajtája, vagyis nagy valószínűséggel ő a faja utolsó túlélője.
-Értem. Akkor ezek szerint ebben a világban, nincsenek félvámpírok. Akkor valószínűleg én vagyok a fajom utolsó túlélője.-Hangjából mélységes szomorúság és fajdalom hallatszott ki. Az következő megjegyzésre, miszerint itt Alectól kell tartani, ő is elneveti magát, habár nem olyan fesztelenül, mint a másik. Megrohanták az emlékek, a barátairól, és a vérengzésekről. Egy-két könnycsepp is legurul az arcán, de hamar letörli őket. Miközben letörli könnyeit, megcsillannak ezüst ékszerei a gyertya fényben, és lila szemei is.
Vissza az elejére Go down
Nyssa
Nyssa
Vámpír
Hozzászólások száma :
26
Join date :
2010. Aug. 13.
Age :
438
Tartózkodási hely :
Azgard
Katakombák - Page 2 Empty
Tárgy: Re: Katakombák   Pént. Feb. 04, 2011 1:07 am

*Nagy valószínűséggel igen, hacsak nem jön át más is azon az átjárón.*
- Én nem nagyon tudok róla, persze lehet hogy a kontinensen vannak, vagy európában, de itt a kastélyban biztosan nincsenek, és nagy eséllyel Amerikában, Saint Louisban sincsenek, ahol laktam *gondolkodik el, mivel ugye mindig van remény, és a szabályok, és tilalmak ellenére, mindig van egy két szabályszegő vámpír, aki haladókkal kezd, és elég termékeny hozzá.*
- Hm, nagy rá az esély, de azért ne adja fel teljesen a reményt *szólal meg majd hanyatt dől a koporsón, és kezével kotorászik egy kicsit, majd egy csomag zsepit tol a lány orra elé, hogy ne fogja fel ilyen tragikusan a dolgokat. *
- A sírás, árt a szépségnek, az pedig nekünk vámpíroknak nagy erényünk *mosolyog, és reméli hogy Sakura abbahagyja a sírást. Nem szereti ha valaki szomorú, ilyen érzelmi megnyilvánulásokkal nem mindig tud mit kezdeni, ez elég nagy hibája is.*
Vissza az elejére Go down
Asahino Sakura
Asahino Sakura
Félvámpír
Hozzászólások száma :
40
Join date :
2011. Feb. 02.
Age :
246
Tartózkodási hely :
Azgard
Katakombák - Page 2 Empty
Tárgy: Re: Katakombák   Pént. Feb. 04, 2011 1:13 am

Sakura késéggel elfogadja a zsebkendőt, és gyorsan megtörli szemeit vele.
-Sajnos elég nagy a valószínűsége. Nálunk, több évi kísérletezéssel tudták csak egyesíteni, a két fajt tudósok munkájával. Amolyan béke kísérlet volt, de nem jött be.-Tovább törölgeti a könnyeit, és nagyot sóhajt. Lassan legyűri a szomorúságát, és inkább témát vált.
-Szabad kérdeznem, hogy ön miért jött ide?-Sakura csak remélni tudja, hogy Draven-t ne érinti érzékenyen a kérdés. Sajnos túl nagy a kíváncsisága, és gyakran előbb kérdez, mint gondolkodna.
Vissza az elejére Go down
Nyssa
Nyssa
Vámpír
Hozzászólások száma :
26
Join date :
2010. Aug. 13.
Age :
438
Tartózkodási hely :
Azgard
Katakombák - Page 2 Empty
Tárgy: Re: Katakombák   Pént. Feb. 04, 2011 1:38 am

*Látja, hogy összeszedi magát a lány, ez erős jellemre utal, aki nem hullik szét egyhamar. Ez jó jel.*
- Ez esetben őszinte részvétem, de legalább van valami, amiről elmondhatja, hogy ön igazán egyedi *mosolyog Draven, próbálva elterelni a lány figyelmét, majd előáll egy kérdéssel is, amit általában nem szokott feltenni.*
- Baj lenne ha tegeződnénk? Úgy vélem, egyszerűbb lenne a társalgásunk is ezáltal *javasolja, majd a tudósokra felszalad a szemöldöke ismét. Itt nem olyan fejlett a technika még.*
- Ez érdekes. Itt, ebben a világban, még senkinek nem jutott ezsébe, még ötlet szinten sem, hogy genetikai úton egyesítse a fajokat *jegyzi meg, majd vállat von a kérdésre.*
- Mert az életemre törtek, és nem volt elég erőm hogy megvédjem a városom. Ebben a világban, ha egy vámpír elég erős, akkor a saját városának az ura lehet, és akkor minden ott élő vámpír neki köteles véresküt tenni, és engedelmeskedni. Az én városom Saint Louise volt, csak jött egy erősebb vámpír, aki nem kedvel túlságosan, és elüldözött onnan, és jelenleg is azon vagyok, hogy visszavegyem azt ami az enyém. Egyébként üzlettel foglalkozom, több szórakozóhelyem is van a városban *meséli el röviden, amit tudni kell róla.*
Vissza az elejére Go down
Asahino Sakura
Asahino Sakura
Félvámpír
Hozzászólások száma :
40
Join date :
2011. Feb. 02.
Age :
246
Tartózkodási hely :
Azgard
Katakombák - Page 2 Empty
Tárgy: Re: Katakombák   Pént. Feb. 04, 2011 1:53 am

-Ez igaz.- Válaszolja, az egyediségre vonatkozó ötletre. Majd a tegeződési kérdésre, nem tudja mit reagáljon, mert japánban elég kötöttek a szokások. Végül bele egyezik, de úgy dönt, hogy Draven neve után biggyeszti a sensei-jelzőt.
-Nem probléma. Számomra, az is megfelel, bár valószínű, hogy te idősebb vagy mint én.- Mosolyodik el a lány, kicsit elpirulva. Draven meglepettségére, egy őszinte mosolyvolt a válasz, majd így magyarázta a dolgot.
-Az én világomban, már jóval előrébb voltunk az időben. 2832-t írtunk, mikor elfajult a helyzet. Egyébként, 2100 körül az ember, és vámpír faj békét kötöttek, és utána kezdődtek a bajok.- Hallva Draven történetét, kicsit elszomorodik, hogy milyen agresszívek is tudnak lenni az értelmes lények.
-Őszinte sajnálattal hallom. Remélem sikerül vissza szerezned, az ottani irányítást.-
Vissza az elejére Go down
Nyssa
Nyssa
Vámpír
Hozzászólások száma :
26
Join date :
2010. Aug. 13.
Age :
438
Tartózkodási hely :
Azgard
Katakombák - Page 2 Empty
Tárgy: Re: Katakombák   Pént. Feb. 04, 2011 2:02 am

*Mosolyogva biccent, általában igaza szokott lenni, amikor megszólal, bár eddig nem nagyon akadt magafajta, éjjeli társasága. Az emberekkel el van ugyan, de nem feltétlen a társaságot látja bennük, inkább a vendégkört, mivel szórakozóhelyei elég felkapottak voltak az emberek körében.*
- Igen, ez esélyes az én 420 évemet nem szokták megugrani. Bár vannak bőven efelett is vámpírok, főleg a Tanácsban, ott az alsóhang 1000 év körül van *mondja, mivel nem tudja, hogy a másik világban milyen vámpírvezetőséi szerv van, ha van.*
- Azta, az kicsit durva nem? 800 évet vissza jönni kb... Gondolom a technikai is elég fejlett volt akkor a te világodban *lelkesedik, mert szívesen megnézte volna, ő szereti a modern technikát, hiszen használta is a városban, és értett is hozzá, amennyire egy vámpírnak kellett.*
- Itt nem kötöttek békét, de valaki elkezdett egy kormányrendeletet kidolgozni Amerikában, hogy a vámpíroknak is legyenek jogaik, mint az embereknek. Eddig vadásztak ránk, most ezt akarják beszüntetni, és jogokat adni, ami nem egy rossz elgondolás, én támogatom a rendeletet ha úgy adódik *mondja, mert ő már az elején emellett a lobbi mellett állt, hogy kapjanak jogokat, és ne vadásszák a fajtájukat, csak azért amik.*
- Én is remélem, szívemhez nőtt az a kis város, jó lenne már hazamenni *bólogat és ragyogó kék szemén, némi bánat fut át. Hiányzik neki az otthoni környezet.*
Vissza az elejére Go down
Asahino Sakura
Asahino Sakura
Félvámpír
Hozzászólások száma :
40
Join date :
2011. Feb. 02.
Age :
246
Tartózkodási hely :
Azgard
Katakombák - Page 2 Empty
Tárgy: Re: Katakombák   Pént. Feb. 04, 2011 2:18 am

Sakura megérzése helyes volt, és ezt Draven tudtára is adta.
-Igen. Ahogy gondoltam. Én 232 éves vagyok. Hmm... ha jól emlékszem, akkor valamikor régen a mi világunkban is volt Vámpírtanács.-
Draven lelkesedésére kicsit meglepődik, és sajnálja, de el kell szomorítania.
-Igen elég fejlett volt, és szívesen vissza mennék, de mára szinte teljesen ki irtották a vámpír, és a félvámpírfajt.-Mikor meghallotta, hogy itt is, folynak a béketárgyalások, mély aggodalom lett úrrá rajta.
-Remélem itt nem úgy alakulnak a dolgok, mint nálunk. Őszintén remélem, hogy megérem azt a napot, amikor teljes lesz a béke. Bár, erre elég kicsi az esély, a két faj elvi különbségei miatt. Mi megpróbáltuk és látod mi lett a vége, de remélem tévedek.-Mosolyodik el a lány, jól hallható aggodalommal a hangjában.
-Esetleg tudok segíteni neked ebben?-Feleli végül Draven jól érezhető honvágyára.
Vissza az elejére Go down
Nyssa
Nyssa
Vámpír
Hozzászólások száma :
26
Join date :
2010. Aug. 13.
Age :
438
Tartózkodási hely :
Azgard
Katakombák - Page 2 Empty
Tárgy: Re: Katakombák   Pént. Feb. 04, 2011 6:42 pm

*Biccent, bár nem kedveli túlzottan a tanácsot, néha nem árt, hogy léteznek, és rendet tesznek a világban, bár ő ha teheti elkerüli őket messzire, miként teremtő mesterét is, akik csupán a szépsége miatt ölte meg.*
- Nem kedvelem túlzottan a Tanácsot, főként a tagjait, nem szeretnék még egyszer találkozni velük ha egy mód van rá *mondja, mivel volt már velük egy kalandja, mikor megölte a tanács egyik tagját, hivatal párbaj keretében, ámde a fennmaradó üres széket, nem foglalta el. Ezt a Tanács vérlázítónak ítélte, és Draven meg merne esküdni rá, hogy az a vámpír, nem véletlen támadta meg, és hívta kis párbajra.*
- Ezt igazán sajnálattal hallom, szívesen megismertem volna azokat a technikákat *sóhajt, majd aztán hagyja a témát, nem akar Sakurában, semmilyen sebeket feltépni, így inkább nem lovagol a témán.*
- Én is remélem, és azt is hogy ebből nem lesz vérfürdő. Bár a Tanács egyes tagjai jobban szeretnék, ha ismét az az idő lenne, hogy vadásszanak ránk, azért a többség, belátja, hogy jobb lenne a béke *magyarázza a férfi, és haját összefogja egy hajgumival. Nem kell hogy zavarja a vadászatban.*
- Nem, nem hinném, hacsak nem tudsz megölni egy 1500 éves vámpírt *mosolyodik el szomorkásan, majd témát ugrik. Halad az éjszaka, ő pedig még mindig nem evett.*
- Na de én most elindulok vadászni, velem tartassz vagy felfelé menet mutassak neked egy üres szobát ahol elalhatsz? *érdeklődik, mert mintha valami ilyesmit is hallott volna a társalgásból, hogy a lány egy ideje nem aludt normálisan.*
- Jah, azt Alec mondta, hogy a kastélyban élők tabu? *kérdez hirtelen, mert ebben nem biztos, lassan a bejárat felé indul, ahol ugye Sakura is bejött. Reméli hogy követi majd a lány.*
Vissza az elejére Go down
Asahino Sakura
Asahino Sakura
Félvámpír
Hozzászólások száma :
40
Join date :
2011. Feb. 02.
Age :
246
Tartózkodási hely :
Azgard
Katakombák - Page 2 Empty
Tárgy: Re: Katakombák   Pént. Feb. 04, 2011 7:44 pm

Meg tudja érteni, hogy nem kedveli a tanácsot. Elég mogorva "emberek"alkották az ő világában is. Arra, hogy Draven sajnálkozik, hogy nem nézheti meg, a világa fejlettségét, csak egy szomorú mosoly volt a válasz.
-A tanács többségének, akkor szerencsére, helyén van az esze. A béke jó dolog, csak nagyon nehéz megvalósítani...- gondolkodik el a lány, közben elismerően bólint, a vámpír korának hallatán. El sem tudja képzelni, milyen lehet, ekkora tapasztalattal rendelkezni.
-Kész csoda, hogy még nem őrült bele a korába.-Kicsit kuncog, enyhe gonoszsággal a hangjában.-De egyébként, elég kicsi a valószínűsége, hogy bármit is tehetnék vele szemben. Bár az tény, hogy fegyverforgatásban nem vagyok utolsó. Szeretem a kaszákat.- Mosolyodik el őszintén, aztán gyorsan le is lohad az arcáról, mikor eszébe jut, hogy hány embert, és vámpírt ölt meg vele.
-Szívesen mennék veled vadászni, de már két napja nem aludtam, és még egyébként is kibírom egy hétig emberi kaján.- Mondja a lány kicsit elgondolkodva azon, hogy mennyi ideje is nem ivott vért. Majd így folytatja, miközben követi Dravent, felfelé a katakombákból.
-Igen Alec mondta, bár a kastélyban van egy ínyemre való ember.- Szippant kettőt a levegőbe, hogy érezze azt a jó illatot.
Vissza az elejére Go down
Nyssa
Nyssa
Vámpír
Hozzászólások száma :
26
Join date :
2010. Aug. 13.
Age :
438
Tartózkodási hely :
Azgard
Katakombák - Page 2 Empty
Tárgy: Re: Katakombák   Szomb. Feb. 05, 2011 9:55 pm

*Ebben a világban a tanács elég veszedelmes dolog, főleg egy két spéci képességgel rendelkező tagja, akikkel, nem kellemes újjat húzni.*
- Igen, ezt sajnos én is tapasztaltam, nálunk mennek a tárgyalások az emberi minisztériumoknál, de őszintén szólva nem tudom mi lesz ebből. Nagyon remélem, hogy elfogadják ezeket a javaslatokat, és egyenlőség lesz, bár fognak maradni olyanok akik jó pénzért, vadászni fognak ránk *mondja, egy sóhajjal, mivel nem kevés bérgyilkos pályázott már az ő fejére is, persze sikertelenül, mert Draven nem adta könnyen magát.*
- Hát igen, ez tényleg csoda, én nem bánnám, mert akkor a Tanács kivégeztetné *mosolyog ő is kifejezetten kellemetlenül, mert nem bánná a dolgot, egyből hazatérhetne, mivel kapja a híreket, és az ottaniak, nem elégedettek az új urukkal.*
- Fura, nekem minden éjjel kell vadásznom, illetve erősen ajánlott, ha nem akarok kezelhetetlen szörnyeteggé változni *von vállat, némileg csodálkozva, majd elmeséli hogy a másodikon vannak a hálók.*
- A hálók a másodikon vannak, az előtérből vezet arra egy hosszú lépcső. Végig kell menni a lépcsőn fel, majd a második kanyar jobbra, már a szobák folyosója, és ott azt foglalod el, amelyik nyitva van. Ami már tele van, azt úgysem tudod kinyitni, de ki is van írva, ha laknak benne ha jól tudom. Arra nem járok túl gyakran *magyarázza Sakurának, hogy merre talál szabad szobát.*
- Igen, én is érzem, még a vére szaga is ártatlan, nem is értem mit keres itt, messze északon... *filózik el, de nem nézte még meg magának azt a jó vérű illetőt. Félt, hogy nem tudott volna megállni, hogy ne harapja meg, az meg ugye szabályszegésnek számít, és akár repülhet is innen.*
Vissza az elejére Go down
Asahino Sakura
Asahino Sakura
Félvámpír
Hozzászólások száma :
40
Join date :
2011. Feb. 02.
Age :
246
Tartózkodási hely :
Azgard
Katakombák - Page 2 Empty
Tárgy: Re: Katakombák   Szomb. Feb. 05, 2011 11:20 pm

-Huuu kezelhetetlen szörnyeteggé? Az durva lehet...-
Álmélkodik Sakura, mivel ilyennel még nem találkozott. Még nem próbálta ki, mi történik, ha két héten túl nem iszik, de nem is foglya.
-Mivel hogy félvámpír vagyok, azért nem kell olyan sűrűn innom, és még a napon is lehetek, majdnem kilenc órát.- Mondja Sakura széles mosollyal az arcán. Nyolc órát lehet a napon minden féle mellék hatás nélkül, de utána el kezd fájni a feje. Eddig, maximum kilenc órát volt egyhuzamban a napon, de akkor már elviselhetetlenül fájt a feje.
-Ha borús az idő, akkor tovább bírom.-Mosolyodik el ismét, majd figyelmesen hallgatja végig az útba igazítást, közben nagyot ásít.
-Köszönöm szépen az útba igazítást. Most már remélhetőleg oda találok.- Pirul el egy picit, bár semmi oka nincs rá, egyszerűen csak ilyen a természete.
-Én sem értem, hogy mit keres egy menedék helyen. Egy ennyire fiatal és ártatlan természetű ember, hogy kerülhet olyan bajba, hogy menekülni kelljen?-Értetlenkedik Sakura is kicsit csóválva a fejét és közben felérnek a földszintre. Meg áll, hogy elbúcsúzhasson Draventől.
-Örültem a találkozásnak Draven-sensei. Remélem még találkozunk, és jó vadászatot.- Mosolyodik el egy kicsit, és mélyen meghajol Draven előtt, majd nézi a távolodó alakját, az egyik udvarra néző ablakon, ahogy beleveszik az estébe.
Vissza az elejére Go down
Nyssa
Nyssa
Vámpír
Hozzászólások száma :
26
Join date :
2010. Aug. 13.
Age :
438
Tartózkodási hely :
Azgard
Katakombák - Page 2 Empty
Tárgy: Re: Katakombák   Szomb. Feb. 05, 2011 11:50 pm

- Nos igen, eddig mindössze egyszer történt ilyen, amikor több évszázadra koporsóba akartak zárni, de végül másnap sikerült kitörnöm, már akkor is szörnyen éreztem magam, és megtámadtam az első szembejövő embert, és az sajnos nem élte túl. Pedig általában csak egy kevés vért veszek az emberektől, de akkor, akkor megöltem az áldozatom *meséli, mert bár nem büszke rá, de lényéhez hozzá tartozik, hogyha nem jut megfelelő időbe vérhez, akkor mi történik vele. Persze olyankor nem is egy esztétikus látvány.*
- Én nem bírok kint maradni a napon, maximum ha nagyon nagyon muszáj akkor egy óra a max, utána rosszul leszek, és összeesek, és elégek *jegyzi meg Draven, ő nem tud sokáig létezni a napon, mihelyst felkel a nap, kezdődik a rosszullét, ha nem vonul el időben aludni.*
- Nem nehéz odajutni, de ha esetlen el is tévedsz, a falfestmények is útbaigazítanak, mert élnek, vagy valami boszorkányos módon beszélnek, és vándorolnak *ezt a részét ő sem érti miként lehetséges, mivel ő egy elég gyakorlatias vámpír, nem sok mágiával bír. Csupán a vámpírokra jellemző elmetrükkökkel, és testi mutatványokat ismeri, de azokat profi szinten, és minél öregebb lesz annál erősebbek lesznek a technikái.*
- Valami simlije biztosan lehetett, vagy csak éppen ez az hogy túl ártatlan *von vállat, nem kérdezte még sosem, hogy került ide az a kölyök.*
- Sensei? Azt mit jelent? *érdeklődik, mivel a japán kultúrában igencsak járatlan, ezért nem is értette, miért vágott Sakura olyan rémült arcot, mikor tegeződést ajánlott. PErsze az udvariasságra ő is udvariassággal válaszol.*
- Köszönöm, neked pedig jó pihenést *búcsúzik mosolyogva, majd kilép a főbejáraton és kilő az ég felé, ami a vámpírok sajátos repülési stílusa. Nem is igazán repülnek ilyenkor, csak sebesen, nagy magasságokat ugranak meg.*
Vissza az elejére Go down
Asahino Sakura
Asahino Sakura
Félvámpír
Hozzászólások száma :
40
Join date :
2011. Feb. 02.
Age :
246
Tartózkodási hely :
Azgard
Katakombák - Page 2 Empty
Tárgy: Re: Katakombák   Vas. Feb. 06, 2011 12:18 am

Sakura is csodálkozott a falfestményen, ami leszólította Alec-et. Nem ismeri a mágia világát, de még a vámpír bűbájt sem. Nem volt kitől megtanulnia. A faja képes használni, de nem szokták, így Sakura se tudta kitől megtanulni.
-Igen a festmények nagyon különösek.-
-A sensei jelzőt, arra a személyre szoktuk használni, akit tisztelünk, vagy idősebb nálunk, meg ilyesmi. Japánban így szokás.- Mosolyodik el, kis pirulással az arcán.
Miután Draven, Sakura meglepődöttségére elrepült, elindul a lépcsők felé. Szerencsére gyorsan megtalálja őket, és ahogy halad fölfelé, az illat is erősödik. Több személy illatát is érzi, de mind közül kitűnik egy illat. Nagyon kíváncsi, milyen lehet az az ember, akinek ilyen illata van. Még senkivel sem találkozott, aki ilyen igéző aromával rendelkezett volna. Még a találkozás gondolatába is belepirult, és libabőrös lett. Egy darabig lépcsőzik, aztán elér a földszintre, ahol nagyon erősen érzi az illatot. Nem tud ellenállni a kíváncsiságának, és álmossága is elillan. Izgatottság lesz úrrá rajta. Ez valami olyan érzés, amit még soha nem érzett. Valami leírhatatlan. Csak azt tudja, hogy mindenféleképpen találkoznia kell vele.

-->Földszint: Könyvtár
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Katakombák - Page 2 Empty
Tárgy: Re: Katakombák   

Vissza az elejére Go down
 

Katakombák

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Azgard, menedék a világok között  :: Azgard kastély :: Alagsor-