Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Főnixek sziklája
Beltéri párbajcsarnok - Page 2 Icon_minitimeby Kurtis Thorn Hétf. Jan. 07, 2013 3:23 am

» Akrasia a démoni birodalom
Beltéri párbajcsarnok - Page 2 Icon_minitimeby Shet Szer. Május 30, 2012 4:26 am

» Duma sarok
Beltéri párbajcsarnok - Page 2 Icon_minitimeby Kage Csüt. Dec. 15, 2011 3:33 pm

» Előcsarnok
Beltéri párbajcsarnok - Page 2 Icon_minitimeby Shet Csüt. Dec. 15, 2011 3:23 pm

» Célestin Pons
Beltéri párbajcsarnok - Page 2 Icon_minitimeby Célestin Pons Hétf. Dec. 12, 2011 11:17 am

» Cassandra Catharine Hartcourt
Beltéri párbajcsarnok - Page 2 Icon_minitimeby Shet Vas. Dec. 04, 2011 11:57 pm

» Sikolyköz
Beltéri párbajcsarnok - Page 2 Icon_minitimeby Shet Vas. Dec. 04, 2011 11:46 pm

» Könyvtár
Beltéri párbajcsarnok - Page 2 Icon_minitimeby Asahino Sakura Csüt. Feb. 10, 2011 8:30 pm

» Asahino Sakura szobája
Beltéri párbajcsarnok - Page 2 Icon_minitimeby Asahino Sakura Hétf. Feb. 07, 2011 4:43 pm

A hónap reagolói
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Beltéri párbajcsarnok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Alec Nyrani
Alec Nyrani
Ember
Hozzászólások száma :
772
Join date :
2010. Jan. 20.
Age :
139
Tartózkodási hely :
Azgard
Beltéri párbajcsarnok - Page 2 Empty
Tárgy: Re: Beltéri párbajcsarnok   Vas. Nov. 21, 2010 1:55 am

*Látja a meghökkenést, és arca mely most szomorúan fájdalmas, mindenre választ ad. Biccent, és elfordítja kicsit a fejét.*
- Akármennyire is szeretném azt mondani hogy rossz vicc volt, nem volt az. Ez megtörtént egyszer, ebbe vesztek oda a nagyszüleim. *mondja, mert nagyapjának utolsó beszámolóját, már vérpettyek tarkították, de még utolsó erejével leírta gyilkosa nevét.*
- Nem tudom, én elképzelni sem tudom, miért jött vissza, ennyi év után, és hogy miért ölte meg a fél kastélyt, csak mert nagyanyám nem ment vele, a világába. *rázza meg a fejét, és felkel. Elég mára a fájdalmas múltból, és a faggatózásból.*
- Kérlek, ne haragudj, hogy letámadtalak ezzel, de félek. Nem szeretném, ha ez ugyanúgy sülne el, ezt gondolom megérted. Másfelől, meg aggódom érted, hogy mit akarhat tőled az a szörnyeteg. *vallja be őszintén az érzéseit, mert Sam már vele van egy ideje, és megkedvelte a fiatal, csípős nyelvű férfit. *
Vissza az elejére Go down
https://azgard.forumotion.com
Sam McLegon
Sam McLegon
Ember
Hozzászólások száma :
204
Join date :
2010. Jul. 12.
Age :
45
Tartózkodási hely :
Azgard
Beltéri párbajcsarnok - Page 2 Empty
Tárgy: Re: Beltéri párbajcsarnok   Vas. Nov. 21, 2010 2:07 am

*Eléggé összezavarodott a halottaktól, nem igazán tudta hova tenni Alec beszámolóját. Az eddigi beszélgetések alapján nem úgy tűnt, hogy Seth bárkit is hiányolna, vagy keresne itt. Bár az is igaz, hogy ennyire nem mentek bele a beszélgetésbe.
Keserű mosollyal nyugtázta a férfi véleményét a démonról, de tudta, a józan esze tisztában volt vele, Alecnek van igaza és óvakodnia kellene tőle.*
~De mit ér az élet, ha mindig azt tesszük ami a helyes?~
- Tudom, hogy igazad van, és megígérem, elintézem ezt a problémát, senkinek nem esik baja.
*Felvette az ajtó mellett heverő köpenyét. *
- Nem kell e miatt aggódnod. Én keveredtem bele, ebben az ügyben nem kérem, és nem is kérhetem a védelmedet.
*Halálosan komolyan gondolta minden egyes szavát, bár lehet, hogy kicsit más fogalmak szerint akarta elintézni a dolgot. *
Vissza az elejére Go down
Alec Nyrani
Alec Nyrani
Ember
Hozzászólások száma :
772
Join date :
2010. Jan. 20.
Age :
139
Tartózkodási hely :
Azgard
Beltéri párbajcsarnok - Page 2 Empty
Tárgy: Re: Beltéri párbajcsarnok   Vas. Nov. 21, 2010 2:13 am

*Mert az valószínűleg nem is hiányolt senkit. Szeszélyes, öntörvényű lény, mint fajtájának többi példánya.*
- Ne ígérj lehetetlen, Sam. Nem szeretném ha bármi bajod esne *néz rá a férfi, és szeméből már eltűnt a sajnálkozás, újra olyan, amilyen szokott lenni. Kellemesen szúrós, és ironikus.*
- Én megvédenélek ha tudnálak, de shettel szemben 125 év tapasztalat és ereje is édeskevés. Nem kelhetek vele versenyre, így csak remélni tudom, hogy el tudod őt küldeni innen vagy tudsz vele valamit kezdeni. Konkrétan nem tudom mi a démonok gyengéje, a könyv szerint, mindegyiknek más, ez személyre szabott. De ezt mesélik, hogy ha egy démon valaha is szerelmes lesz, akkor a legsebezhetőbb *mondja, még, majd hátat fordít, és egy intéssel búcsúzik Samtől. A következő pillanatban eltűnik, és az irodájában jelenik meg, gondolataiba merülve vesz le egy könyvet, hogy elalvás előtt utánanézzen pár dolognak.*
Vissza az elejére Go down
https://azgard.forumotion.com
Sam McLegon
Sam McLegon
Ember
Hozzászólások száma :
204
Join date :
2010. Jul. 12.
Age :
45
Tartózkodási hely :
Azgard
Beltéri párbajcsarnok - Page 2 Empty
Tárgy: Re: Beltéri párbajcsarnok   Vas. Nov. 21, 2010 2:19 am

*Nem erőlteti meg magát, hogy válaszoljon az igazgatónak, nem is lenne rá ideje, csupán figyel és elraktározza magában a hallottakat. Esze ágában sincs ártani a démonnak, egyrészt az ereje sincs meg hozzá, másrészt meg adni akar neki még egy esélyt, és nem elítélni a múltban elkövetett, vagy meg nem tett bűnök miatt. Persze, elvileg, már maga az, ami elég oknak kellene hogy legyen arra, elűzze magától, de nem akarja. Túlságosan belegabalyodott már ebbe. Képtelennek érezte magát egyszerűen csak kilépni. Tehát megoldást kell találni.
Mikor Alec eltűnt, sietve hagyta el a párbajtermet, de nem a Déli-torony felé vette az irányt. Egyenesen a kapun felé tartott, a köpenyt szorosan maga köré tekerve lépett ki a tomboló viharba, ami délután óta nem hogy csendesedett, inkább még jobban rázendített. Percek alatt nyelte el a sötét éjszaka. *

//Vége ^^//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Beltéri párbajcsarnok - Page 2 Empty
Tárgy: Re: Beltéri párbajcsarnok   

Vissza az elejére Go down
 

Beltéri párbajcsarnok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Azgard, menedék a világok között  :: Azgard kastély :: Földszint-