Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Főnixek sziklája
Sam McLegon szobája - Page 3 Icon_minitimeby Kurtis Thorn Hétf. Jan. 07, 2013 3:23 am

» Akrasia a démoni birodalom
Sam McLegon szobája - Page 3 Icon_minitimeby Shet Szer. Május 30, 2012 4:26 am

» Duma sarok
Sam McLegon szobája - Page 3 Icon_minitimeby Kage Csüt. Dec. 15, 2011 3:33 pm

» Előcsarnok
Sam McLegon szobája - Page 3 Icon_minitimeby Shet Csüt. Dec. 15, 2011 3:23 pm

» Célestin Pons
Sam McLegon szobája - Page 3 Icon_minitimeby Célestin Pons Hétf. Dec. 12, 2011 11:17 am

» Cassandra Catharine Hartcourt
Sam McLegon szobája - Page 3 Icon_minitimeby Shet Vas. Dec. 04, 2011 11:57 pm

» Sikolyköz
Sam McLegon szobája - Page 3 Icon_minitimeby Shet Vas. Dec. 04, 2011 11:46 pm

» Könyvtár
Sam McLegon szobája - Page 3 Icon_minitimeby Asahino Sakura Csüt. Feb. 10, 2011 8:30 pm

» Asahino Sakura szobája
Sam McLegon szobája - Page 3 Icon_minitimeby Asahino Sakura Hétf. Feb. 07, 2011 4:43 pm

A hónap reagolói
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Sam McLegon szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Sam McLegon
Sam McLegon
Ember
Hozzászólások száma :
204
Join date :
2010. Jul. 12.
Age :
45
Tartózkodási hely :
Azgard
Sam McLegon szobája - Page 3 Empty
Tárgy: Re: Sam McLegon szobája   Hétf. Nov. 22, 2010 12:20 am

- Mit gondolsz, direkt hagytam nyitva? Csak egyszerűen annyira, idegesítő voltál, hogy erre, már nem maradt energiám -*csóválja meg a fejét és kihúz egy zöld inget, de mikor rájön, hogy az anyag, hozzáér a hátához, hajítja is el jó messzire.*
- Ch, miattad nem tudok ruhát felvenni. Kössz szépen -*morogja, de nem dühösen, inkább évődve kissé. Átgondolta már a dolgokat, és tudja nagyon jól, hogy el kellene küldenie a démont, és hogy annak mennyi minden szárad még ezen a mészárláson kívül a lelkén, de nem akarja megtenni. Furcsa mód, nem tudja és nem is akarja, neki azt mondani, hogy viszlát. Inkább letelepszik az ágyára, mert addig úgy sem fog tudni kimenni a szobájából, amíg kicsit meg nem nyugszik a bőre, és elviseli a szövetet. *
Vissza az elejére Go down
Shet
Shet
Démon
Hozzászólások száma :
200
Join date :
2010. Oct. 24.
Age :
793
Tartózkodási hely :
Azgard és környéke
Sam McLegon szobája - Page 3 Empty
Tárgy: Re: Sam McLegon szobája   Hétf. Nov. 22, 2010 12:27 am

- Nem tudom, azt hittem alapjáraton ennyire lukas a védelmi vonalad *von vállat, és figyeli hogy a másik mit ügyködik az inggel. A zöld amúgy sem állna neki jól.*
- Legyen még az én hibám, hogy nekem esel egy minumum 200 évvel ezelőtti szerelmi dráma miatt *cicceg vissza, mert nem tekinti saját hibájának, hogy Sam nem tud inget viselni. És így még jobban is néz ki, szép testét nem fedi el fölös ruha. Ahogy Sam leül az ágyra, ő arrébb gurul, hogy elférjen. Még mindig sértődöttet játszik. *
- Felajánlanám, hogy megnyalogatom, de nem tudom mennyire lenne hatásos ez a te esetedben. *morog fel a párnáról.*
Vissza az elejére Go down
Sam McLegon
Sam McLegon
Ember
Hozzászólások száma :
204
Join date :
2010. Jul. 12.
Age :
45
Tartózkodási hely :
Azgard
Sam McLegon szobája - Page 3 Empty
Tárgy: Re: Sam McLegon szobája   Hétf. Nov. 22, 2010 12:35 am

- Alapjáraton én egy felkészült embernek számítok *mordul vissza, majd az utolsó meg jegyzést egy furcsa pillantással jutalmazza. *
- Köszi, de az hiszem megoldom. Előbb utóbb majd csak eltűnnek, vagy majd keresek egy gyógyítót. És igen a te hibád, mert te vágtál hozzá a fához - *heveredik el az ágyon, persze szigorúan hasra.*
- És nem a szerelmi drámád miatt estem neked, hanem mert hazudtál. Ennyi.
Vissza az elejére Go down
Shet
Shet
Démon
Hozzászólások száma :
200
Join date :
2010. Oct. 24.
Age :
793
Tartózkodási hely :
Azgard és környéke
Sam McLegon szobája - Page 3 Empty
Tárgy: Re: Sam McLegon szobája   Hétf. Nov. 22, 2010 12:39 am

- Felkészült embernek, igen, azt hiszem ezt tapasztaltam. Elég fájdalmas volt. *nem kellett hozzá sok, hogy eltörjön az egyik szárnya, de ez nem hozza a másik tudtára. *
- Jól van, ahogy akarod. *nem szól semmit, rá, hogy ki kezdte ezt a drámázást.*
- Hazudtam, beismerem, sajnálom. *sorolja bűneit a démon, és a sajnálom furcsa módon, mintha őszintének hatna. Ahogy heverészik az ágyon, Sam mellé fekszik, persze hason, mire ő sötét szemeivel csak csendesen szemléli a másikat. Elfárasztotta ez a kis összecsapás, mert egy számára ismeretlen szerrel, próbáltál blokkolni az erejét, és nem kímélték a bőrét sem. Jobban elfáradt, mintha egy háborút vívott volna meg, a hazájában. Aztán azt vette észre, hogy Sam kezdett egyre inkább lassabban és egyenletesebben szuszogni, mire lassan őt is elnyomta az álom, és így már nem láttam hogy sebesült szárnya felbukkan hogy regenerálódjon, és lecsúszik az ágyról. *

//The end//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Sam McLegon szobája - Page 3 Empty
Tárgy: Re: Sam McLegon szobája   

Vissza az elejére Go down
 

Sam McLegon szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» Sam McLegon
» Sarsa szobája
» Asahino Sakura szobája
» Draven Blackmoore szobája
» Jeremy Grays szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Azgard, menedék a világok között  :: Azgard kastély :: Déli torony-