Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Eternitys cuccok
by Alec Nyrani Yesterday at 5:52 pm

» Sam reag stiv nekem
by Alec Nyrani Hétf. Okt. 16, 2017 2:06 am

» Schneizel szd
by Alec Nyrani Szomb. Okt. 14, 2017 8:33 pm

» Solomon szd anc
by Alec Nyrani Vas. Okt. 08, 2017 11:12 pm

» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Csüt. Okt. 05, 2017 12:09 am

» Petronia szd
by Alec Nyrani Szer. Okt. 04, 2017 4:13 pm

» Alfie sarok
by Alec Nyrani Pént. Szept. 29, 2017 1:41 am

» Theo notesze
by Alec Nyrani Kedd Szept. 26, 2017 7:20 pm

» Jcink kód
by Alec Nyrani Hétf. Szept. 25, 2017 12:23 am

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Shotaro

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
430
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Shotaro    Vas. Feb. 19, 2017 11:46 pm

Nadia & Shotaro
Semmi panaszra nincs okom, előkelő helyet foglalok el a nagyúr oldalán, és kétségtelenül a hűségesek brancsát erősítem. Bár előfordul az is, hogy egy-egy áruló csatlakozik hozzánk, de nem sokat törődök vele, hiszen a Nagyúr nem kezdő amatőr, hamar ki tudja szűrni, és ki is teszi a szűrét hacsak nincs vele valamiféle terve. Elmerengek egy pillanatra azon, hogy immár nyolc éve, ha nem kicsit több ideje viselem a jobb alkaromon a sötét jegyet. Sosem éreztem kényelmetlennek, vagy cikinek, és Ruru előtt sem rejtegettem sosem. Tudja jól, mit vállal azzal hogy a barátomnak nevezi magát még most is, de ennyi önzést megengedhetek. Ha már más nem tart vissza, csak ő... ennyi jár nekem. A kérdésére kissé megrezzen a pillantásom, és hátrasimítom a hajam a képemből.
- Nem sokan kérdezik ezt tőlem. Bátor cselekedet - mosolyodom el lassan, és leengedem a kezem. Igen, van oka annak, hogy miért ott kötöttem ki ahol vagyok most.
- A minisztérium tehet róla, hogy most nem aurorként állok előtted. Kiskoromban a családomat megtámadta egy veszett elkorcsosult vérfarkas horda. Alaposan megszámoltam őket, és a helyszínre érkező aurorok mégsem tettek semmit, nem indítottak nyomozást, nem csináltak semmit. Mintha csak meg sem történt volna. Csalódott és kiábrándult voltam, igazságot akartam a szüleim haláláért. Tudni, kik voltak azok a korcsok. Meg akartam ölni őket. Most, tíz évvel később mind halott. Azért csatlakoztam a Nagyúrhoz, mert ő adott gyógyírt a szívemnek, és nem bánta ha olykor kis időkre eltűntem mellőle. Híreket szerzett nekem, én pedig cserébe megbízható embere lettem, és kialakult bennem felé egyfajta tisztelet, hiszen hatalmas mágus, és nem adja fel a céljait. Mindvégig mellette fogok állni - szólalok meg egy kevés hallgatás után, mert nem tagadom miért lettem halálfaló. Nem hagytak nekem más utat, nem volt más lehetőségem, és nem akart a minisztérium még úgy sem tenni, mint aki tesz valamit, és ezért tiszta szívból gyűlölöm őket. Legalább annyira, mint ahogy a vérfarkasokat. Mára mind a tíz korcs halott, és testük elrohadva hever valahol, ahol hagytam. Nem fognak senkinek sem hiányozni.
- Valószínűleg lesz szerencséd - válaszolok, hiszen ez a fenevad is elég erős, ha kifejlődik, nem lesz egyszerű leküzdeni senkinek sem. Egy felnőtt varázslónak is izzasztó munka lenne megharcolni egy ilyen fenevaddal, de ki tudja. Ha a nagyúr nem tart rá igényt mégsem, én bejelentem rá az enyémet. Sosem lehet tudni, mire jön jól.
- Akkor is inkább az aurorok. Azok csak két lábon és két szemmel akarnak megölni, és azoknál sokkal gyorsabb vagyok - mosolyodom el kissé talán gyilkos mosollyal, de hát ez lennék én. Nem tagadom meg önmagam, és nem akarok másnak látszani sem. A képmutatás valahogy nem az én stílusom, meghagyom Malfoynak akinek a modorától és nyájas szavaitól még a hideg is futkos a hátamon, noha valószínűleg jóval erősebb vagyok nála. A kor is a tudás nekem kedvez, de ő... diplomata. Szükségünk van ilyenekre, elismerem, de akkor is. Meglep kissé, ahogy a falhoz taszít és egész testében hozzám simul, mintha én nem vettem volna észre azt a sötét árnyat. Nem látok benne ismerős mozdulatot, szóval valószínűleg auror lehet.
- Ugyan már, ne legyél kishitű. Semmit nem jelent a megjelenése, ő egyedül, van mi pedig ketten. Bízz a képességeidben, akkor nem hagynak cserben - tanácsolom csendesen, éppen csak a füle mellett ejtve a szavakat, hogy más még véletlenül se hallhassa meg. Érzem az izgatottságát, a szíve hevesebben ver és idegesen tekergeti a pálcát az ujjai között. Az enyém is kézközelben van már, az alkaromra csatolható tokban hordom, és könnyedén előcsúszik. Biccentek a kérdésére, és megfeszül a testem. Visszaszámolok.
- Három! - jelentem ki, és mint valami sötét árnyék moccanok, de hagyom Nadiát kibontakozni, én a háttér támogatás vagyok. Körbepillantva senki mást nem látok, szóval feltételezhetően egyedül van itt. Merész vállalkozás, mondjuk a mi részünkről is. Eltakarom az arcom egy kendővel, és remélem a lánynak is van ennyi esze. Nem lenne jó ha felismernék idő előtt. Csak akkor avatkozom bele ha szükségét érzi, és nem bír el vele.

Shotaro

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal