Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Főnixek sziklája
Könyvtár - Page 2 Icon_minitimeby Kurtis Thorn Hétf. Jan. 07, 2013 3:23 am

» Akrasia a démoni birodalom
Könyvtár - Page 2 Icon_minitimeby Shet Szer. Május 30, 2012 4:26 am

» Duma sarok
Könyvtár - Page 2 Icon_minitimeby Kage Csüt. Dec. 15, 2011 3:33 pm

» Előcsarnok
Könyvtár - Page 2 Icon_minitimeby Shet Csüt. Dec. 15, 2011 3:23 pm

» Célestin Pons
Könyvtár - Page 2 Icon_minitimeby Célestin Pons Hétf. Dec. 12, 2011 11:17 am

» Cassandra Catharine Hartcourt
Könyvtár - Page 2 Icon_minitimeby Shet Vas. Dec. 04, 2011 11:57 pm

» Sikolyköz
Könyvtár - Page 2 Icon_minitimeby Shet Vas. Dec. 04, 2011 11:46 pm

» Könyvtár
Könyvtár - Page 2 Icon_minitimeby Asahino Sakura Csüt. Feb. 10, 2011 8:30 pm

» Asahino Sakura szobája
Könyvtár - Page 2 Icon_minitimeby Asahino Sakura Hétf. Feb. 07, 2011 4:43 pm

A hónap reagolói
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Könyvtár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Kim Kaguya
Kim Kaguya
Ember
Hozzászólások száma :
47
Join date :
2010. Nov. 04.
Age :
32
Könyvtár - Page 2 Empty
Tárgy: Re: Könyvtár   Hétf. Feb. 07, 2011 1:07 am

*Ezeket az emlékeket még nevelőanyjának Suzanne-nak sem mutatta meg, nem is érti mi ütött belé, hogy éppen Sakurának vetítette le. Talán pont az, hogy nem ismeri őt, és nem annyira kínos erről beszélni vagy ezt megmutatni.*
- Ez nem ilyen egyszerű. Akkor hogy ha szóltam volna én is bajba kerülök, akaratlanul is de rajtam volt a jegy, és ha az aurorok, amolyan mágikus rendőrök, meglátják, nem kérdeznek semmit, csak megölnek. Vagy ha jobb napjuk van akkor mindenféle tárgyalás nélkül börtönbe zárnak *magyarázza, és egy halovány szemelkerekedéssel nyugtázza az asztal rongálódását. Pálcájával a kiszakadt darabra mutat.*
- Reparo! *mondja, mire a darab visszaforrad oda, ahol volt, és nem is látszik hogy megsérült volna az asztal.*
- Az a férfi Anor, az igazgató testvére, nem hitt volna nekem, ha azzal állok elé, hogy az ikertestvére egy gonosz mágus, és mindez az ő parancsára történt. Az én szavam semmit nem ért az övével szemben *rázza meg kissé a fejét, majd elnyom egy ásítást. Kezdi érezni hogy hosszú volt ez a nap, ideje lenne ágyba bújni már.*
- Lassan nem ártana aludni menni, vagy te nem alszol? Szóval a félvámpírok alszanak egyáltalán? *érdeklődik tanácstalanul, mivel semmit nem tud a faj tulajdonságairól.*
Vissza az elejére Go down
Asahino Sakura
Asahino Sakura
Félvámpír
Hozzászólások száma :
40
Join date :
2011. Feb. 02.
Age :
245
Tartózkodási hely :
Azgard
Könyvtár - Page 2 Empty
Tárgy: Re: Könyvtár   Hétf. Feb. 07, 2011 1:22 am


-Értem. Fura dolgok történhettek azon a helyen.- Nyugtázza a történet magyarázatát Sakura, majd elkerekedett szemekkel nézi ahogy az asztal megjavult. Tetszik neki a mágia világa.
-Ez nagyon ügyes kis varázslat.-Mosolyodik el Sakura lelkesen.-Ezen a helyen lehet ilyeneket tanulni?-Sakurát nagyon érdekli a varázslás tudománya, és szívesen tanulna mágiát. Szívesen tanulná, bár nem tudja, hogy képes-e rá. Erről majd beszélni is akar Aleccal. Kim ásítására, neki is ki kívánkozik egy, amit látványosan elnyom.
-A vámpírok is alszanak, de mi félvámpírok, kicsit többet. Nem kell sokat aludnunk, de én már kicsit több mint két napja ébren vagyok. Az utóbbi időben, sokat kellett menekülnöm.-Sakura hangja kicsit elszomorodik, de hamar elhessegeti a fájdalmas emlékeket.
-A háló szobák merre vannak? Draven szerint a másodikon találom meg őket, de azért megkérdezem tőled is.-Mosolyodik el álmosan.
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Kim Kaguya
Ember
Hozzászólások száma :
47
Join date :
2010. Nov. 04.
Age :
32
Könyvtár - Page 2 Empty
Tárgy: Re: Könyvtár   Hétf. Feb. 07, 2011 1:32 am

- Valóban azok történtek, de az innen nagyon messze van, és remélem, hogy ami ott történik nem ér el ide. Bár láttam már itt ismerősöket távolról, de úgy vélem, ők is menekültek onnan *jegyzi meg, és mosolyog, mikor látja, hogy Sakurának tetszik a mágia világa.*
- Persze, ezekben a könyvekben mindegyikben van valamilyen féle tudás. Vagy mágia, tehát varázslatok, vagy történelem, vagy gyógyfőzetek, vagy mérgek, vagy bármi amit az ember éppen keres. Szeretek itt lenni a könyvtárban *mondja, és körbepillant a helységben, el tudna itt lenni akármeddig.*
- Lehet, hogy mivel nem vagy teljesen vámpír tudnál varázsolni, majd kiderítjük valahogyan, biztos van rá valami módszer *vet egy pillantást a magas könyvespolcok felé. Ha van erre lehetőség, akkor ő meg fogja találni.*
- Hát, az sem lehet valami jó, akkor már rád is nagyon rád fér egy alvás nem? *mosolyodik el, mert ő csak reggel hat óta nem aludt, délelőtt kint volt, de a délutánt, és estét itt töltötte a könyvtárban. Az elmondottakra megrázza a fejét, az a Draven tévedett.*
- Akkor ez a Draven tévedett, mert a másodikon termek vannak, ahol gyakorolni lehet, a hálók a harmadik emeleten vannak, onnan lehet eljutni a keleti valamint a nyugati és déli toronyba is. Az északihoz vezet külön lépcső, mert az az igazgató tornya *mondja határozottan, mert neki a harmadikon van szobája.*
Vissza az elejére Go down
Asahino Sakura
Asahino Sakura
Félvámpír
Hozzászólások száma :
40
Join date :
2011. Feb. 02.
Age :
245
Tartózkodási hely :
Azgard
Könyvtár - Page 2 Empty
Tárgy: Re: Könyvtár   Hétf. Feb. 07, 2011 1:41 am


-Én is abban reménykedek. Nem tudom, hogy a tisztavérű vámpírok tudnak-e varázsolni, de remélem én igen. Alec-sama biztosan tudja.-
Sakura enyhén meg csóválja a fejét. Jól eltévedt volna, de a festmények csak útba igazították volna. Nem haragszik Dravenre, elvégre mindenki tévedhet. Ő is pont abban bízik, hogy tévedjen a béke kísérlettel kapcsolatban. Kim szavaiból kiveszi, hogy nem ismeri Dravent, de egy ekkor építményben nem is csodálja. Pláne, hogy Draven az alagsorban tanyázik. Bár ezt nem csodálja, elvégre tisztavérű vámpír. Jobbnak látja, ha most nem beszél részletesebben Dravenről. Nem akarja azzal riogatni a fiút, hogy egy vámpír van a kastélyban.
-Akkor szerintem mennyünk, és én keresek magamnak valamilyen szobát. Állítólag van egypár üres, amibe szabadon bevackolhatom magam.-Fel kell az asztaltól, és betolja a széket a helyére. Majd felveszi a hátizsákot a földről, és felveszi félvállra. Majd várja, hogy a fiú mit csinál.
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Kim Kaguya
Ember
Hozzászólások száma :
47
Join date :
2010. Nov. 04.
Age :
32
Könyvtár - Page 2 Empty
Tárgy: Re: Könyvtár   Hétf. Feb. 07, 2011 1:46 am

- Igen ő biztosan tudja, vagy majd megpróbálok utánanézni csak van itt olyan könyv, ami foglalkozik ezzel *jegyzi meg fennhangon is, majd biccent, nem ártana menni aludni. Az asztalon heverő lapra firkantja a kötet címét, és hogy hányadik oldalon tartott, majd pálcája intésével a helyére lebegteti a könyvet, a cetlit meg zsebre teszi, és végül a pálcáját is elrakja.*
- Igen, nem sok szoba foglalt ami azt illeti. Nekem elvileg van szobatársam, de még egyszer sem láttam őket *mondja, és elindul, nem sokkal magasabb a lánynál. Kinyitja az ajtót, és udvariasan maga elé engedi Sakurát, és elindulnak felfelé a harmadikra, ahol a szállások vannak.*
Vissza az elejére Go down
Asahino Sakura
Asahino Sakura
Félvámpír
Hozzászólások száma :
40
Join date :
2011. Feb. 02.
Age :
245
Tartózkodási hely :
Azgard
Könyvtár - Page 2 Empty
Tárgy: Re: Könyvtár   Hétf. Feb. 07, 2011 1:55 am


Sakura csak kerek szemekkel nézi ahogy a könyv engedelmesen ellebeg a helyére. Nagy kerek lila szemeivel pillant Kim-re, és szélesen elmosolyodik. Csaknem elneveti magát, de megállja, mivel egy könyvtárban vannak. Sakura jól szemügyre veszi a fiú pálcáját. Mikor Kim feláll, alaposan megnézi magának a fiút, persze leplezve. Nem sokkal magasabb nála, de magasabb. Tetszik neki az öltözködése is. Kim nem egy nagy darab ember, de Sakura hallja a szívén és látja rajta, hogy erős testfelépítésű. Nem olyan gyenge mint amilyennek első pillantásra tűnhet. Kim előre megy, és ki9nyitja Sakura előtt az ajtót. Sakura kissé lemaradt, és hogy ne kelljen sokáig várni rá kicsit felgyorsít. Kim csak egy csíkot lát a lányból, aki már előtte is van. Ember feletti gyorsasággal lépett ki a könyvtárból, ami kisebb szellőt is keltett. Sakura egy darabig, csak hangtalanul megy Kim mellett a lépcsőn, végül megtöri a csendet.
-Ezek a festmények olyan különlegesek. Mindenhol ott vannak, és élnek. Gondolom ez is egy varázslat.-
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Kim Kaguya
Ember
Hozzászólások száma :
47
Join date :
2010. Nov. 04.
Age :
32
Könyvtár - Page 2 Empty
Tárgy: Re: Könyvtár   Hétf. Feb. 07, 2011 2:06 am

*Mosolyog, tetszik neki hogy lányra ekkora hatással van a varázslás, neki valahogy természetes, el sem tudja képzelni miylen lehet ha valaki most lát ilyet először.*
- Igen, ezek javarészt élő mágusok képei, akik valaha éltek, és híresek voltak éltükben, és megbűvölték a saját festményüket, hogy haláluk után, életre keljenek *meséli, miközben lassan lépdel fel egyik lépcsőről a másikra, miközben egy oldalpillantással szemügyre veszi a lány alakját. Tetszik neki, de elkapja a szemét, nem illik bámulni egy lányt.*
- A harmadikon majd el válunk, nekem megvan a szobám az Orion-ba lakom, nem tudom merre van szabad szoba, de segíthetek keresni egyet ha akarod *ajánlja fel, és ha felérnek, akkor odalép egy ajtóhoz, és megnézi van-e rajta táblácska. Van, tehát foglalt, így tovább lép egy másikhoz, amin viszont nincsen.*
- Ez egy szabad szoba, ide beköltözhetsz ha szeretnél *jegyzi meg, majd elnyom még egy ásítást. Elbúcsúzik és elindul a saját szobája felé.*
- Hát akkor jó éjt.


//Köszi^^//
Vissza az elejére Go down
Asahino Sakura
Asahino Sakura
Félvámpír
Hozzászólások száma :
40
Join date :
2011. Feb. 02.
Age :
245
Tartózkodási hely :
Azgard
Könyvtár - Page 2 Empty
Tárgy: Re: Könyvtár   Hétf. Feb. 07, 2011 2:33 am


Sakura figyelmét lekötik a festmények, akik Sakurát vizslatják. Sakura új itt, és úgy néz ki a festmények is kíváncsiak rá. Figyelmesen hallgatja végig Kim magyarázatát, és bólint egyet. Mennek tovább, és észre veszi, hogy fiú szemügyre veszi. Halványan elmosolyodik. Kim szemérmessége is tetszik neki. Aranyosnak és vonzónak találja Kimet.
Felérnek a harmadik emeletre, és a fiú ajánlatára bólint egyet.
-Az jó lenne. Nem lenne jó eltévedni, vagy valakihez benyitni éjszaka.- Kis keresgélés után találnak egy üres szobát, és egy festmény megszólal.
-Kisasszony. Két ajtóval arrébb van egy szoba, amit az igazgató magácskának készített elő. Azt hiszem ki is van írva rá a neve.-Sakura a festmény felé fordul, és meghajol.
-Köszönöm szépen.-Nem igazán tudta mit mondhatna egy képnek. Elindulnak az említett irányba, és valóban van egy szoba az ő nevével.
-Jó éjszakát. Vigyázz magadra.-Köszön el Kimtől, és egy darabig figyeli, ahogy távolodik, majd széles mosollyal az arcán belép a szobába. Körül sem néz, csak ledobja hátizsákját az ágymellé, és behúzza a függönyöket. Érzi rajtuk, hogy megvannak bűvölve. Az igazgató, aki sejtése szerint Alec-sama, külön neki készítette elő ezt a szobát, így gondolja a függönyök nem eresztik be a napfényt. Így biztonságban alhat. Ledobja magát ruhástul az ágyba, és magára húzza a takarót. Pár pillanat múlva, már mélyen is aludt. Egy ágyu lövés sem tudná felébreszteni olyan mélyen.


//Köszi a játékot//
Vissza az elejére Go down
Asahino Sakura
Asahino Sakura
Félvámpír
Hozzászólások száma :
40
Join date :
2011. Feb. 02.
Age :
245
Tartózkodási hely :
Azgard
Könyvtár - Page 2 Empty
Tárgy: Re: Könyvtár   Csüt. Feb. 10, 2011 8:30 pm


Sakura, a könyvtár felé veszi az irányt, felkelés után. Nem éhes még, de később, még benéz a konyhába, ahol Alec-sama elmondása szerint mindig lehet ételt kapni. Benyit a hatalmas könyvtárba, és egy pillanatra meg áll a bejáratnál. Nem győz betelni a látvánnyal, amit a bűbáj járta hatalmas terem nyújt. Teljesen rabul ejti ez a világ. Majd lassan elindul, ahhoz a részhez, ahova legutóbb Kim vissza tette azt a régi könyvet. Be veszi magát a sorok közé, és egy olyan könyvet próbál keresni, amiben a mágia alaptörténete, és kialakulása van leírva. Egy jó darabig bóklászik a könyves polcok között, míg végül megtalálja azt a könyvet, amit kereset. A címe alapján, ami "A mágia kezdete" Érdekes történelmi olvasmánynak tűnik. Elveszi a könyvet, és ami egy régi, már alaposan sárguló vaskos kötet. A könyv gerincén, egy római egyes található, ami arra utal, hogy több kötete is van. Sakura elkerekedett szemekkel nézi a könyvet, ugyanis legalább ezer oldalas, és ebből még több is van. Elsétál, a polcsor végén található asztalhoz, és leül oda, ahol tegnap este is ült Kimmel szemben. Még mindig jól érezhető a fiú illata. Majd bele ássa magát a mágia történelmébe.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Könyvtár - Page 2 Empty
Tárgy: Re: Könyvtár   

Vissza az elejére Go down
 

Könyvtár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Azgard, menedék a világok között  :: Azgard kastély :: Földszint-