Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Szer. Nov. 22, 2017 4:26 pm

» Drake szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 20, 2017 1:43 am

» Arzen poison
by Alec Nyrani Pént. Nov. 17, 2017 5:42 pm

» Sharmila szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 13, 2017 10:38 pm

» Keith szd
by Alec Nyrani Szomb. Nov. 11, 2017 7:45 pm

» Artemys szd
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 02, 2017 3:34 pm

» Keegan szd
by Alec Nyrani Szer. Nov. 01, 2017 5:04 am

» Kieran szd
by Alec Nyrani Szomb. Okt. 28, 2017 10:18 pm

» Jericho westend
by Alec Nyrani Hétf. Okt. 23, 2017 12:27 am

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Minerva szd tw

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
447
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Minerva szd tw   Pént. Nov. 11, 2016 11:12 pm

Mark & Minerva

Nincs már túl sok hátra a magamnak kiszabott szünetemből, amikor szólnak hogy megérkezett akire vártam. Igazából nem vártam rá, abban egyeztünk meg hogy a nap folyamán érkezik, amikor ide tud érni, mert azt mondta a telefonba hogy most költözött és tudom hogy ez sok macerával jár, hivatali dolgokkal és ha nem ember akkor faji kötelezettségei is vannak, amik elsőbbséget élveznek, mint egy munkaügyi megbeszélés. Legalábbis mi így látjuk, az emberek persze rohannak, és nekik minden a munka, hogy minél több pénzük legyen, amit aztán hülyeségekre tudnak elkölteni. Elképesztőek néha, nem értékelnek semmit az életben, még ezeket az apró kis örömöket sem, amit egy jó kávé jelent két rohanás között.
Amikor Mark megérkezik, alaposan megnézem magamnak, de igyekszem mindezt feltűnés nélkül tenni, mintha csak a munkaerőt vizslatnám, és nem azt hogy amúgy vonzónak tekintem. Sokakat látok annak, mégsem lesz semmi azon túl hogy megnézem őket. Ráadásul farkas, de nem valami erős a kisugárzás, szóval feltételezem nem olyan régóta lehet az ami. Bezzeg én már vén vagyok hozzá képest, és a nőstényem is kíváncsian méregeti az újoncot, de nincs falkaszaga. Talán még egyikhez sem csatlakozott volna?
- Remek, legalább ideértél - mosolyodom el barátságosan, és a megírt szerződésekre nézek, amiket elé is tolok majd ha mindent megbeszéltünk.
- Biztos? Lehet hogy kihagytam valamit, azért mondom hogy kérdezz nyugodtan. Bár a nagy része úgy van, ahogyan elmondtam. Nekem annyi kérésem van hogy előre add le a napokat amikor jössz, hogy tudjunk reklámozni, és ha valami közbe jön, akkor ne az utolsó pillanatban jelezd, mondjuk fellépés előtt öt perccel. Persze vannak kivételes esetek, de erre törekedjünk majd jó? - közlöm vele az elképzeléseimet és elé tolom a papírokat is, hogy nézze át.
- Azok vannak benne, amit szóban is megbeszéltünk, de azért olvasd el, nehogy félreértés legyen belőle később. Utána körbevezetlek kicsiny birodalmamban - adok neki egy ezüst színű tollat is, hogy ha helyén valónak találja akkor megerősítheti az aláírásával.
- Persze, van egy kis öltözőnk ahová te is elvonulhatsz majd, megmutatom azt is - állok fel, hogy ha mindent rendben talál, megmutatom neki a zugokat hiszen ő is itt dolgozó lesz, és nem lenne illendő eltévednie.
- Egyébiránt egy kérdést ha szabad és nem veszed személyeskedésnek: Melyik falkához fogsz csatlakozni? - kérdezem meg azt, ami fúrja az oldalam.
Make It Rain ¦¦ c.

Minerva szd tw

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal