Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
új hozzászólások
» Mért húzza szét?
Yesterday at 2:20 pm by Alec Nyrani

» Ian szd ar
Yesterday at 2:10 pm by Alec Nyrani

» Valamicsoda
Yesterday at 2:08 pm by Alec Nyrani

» Leonard V anc
Yesterday at 1:54 pm by Alec Nyrani

» Lopkodások Silről
Vas. Szept. 10, 2017 8:44 pm by Alec Nyrani

» Akármi kód miritől
Pént. Szept. 08, 2017 9:02 pm by Alec Nyrani

» Paris szd
Kedd Szept. 05, 2017 2:51 pm by Alec Nyrani

» Milo das
Hétf. Szept. 04, 2017 12:05 am by Alec Nyrani

» Valda szd AR
Vas. Szept. 03, 2017 2:52 am by Alec Nyrani

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Statistics
Összesen 27 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Lyla Collins

Jelenleg összesen 1143 hozzászólás olvasható. in 309 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Minerva szd tw

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
411
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Minerva szd tw   Pént. Nov. 11, 2016 11:12 pm

Minerva & Shawn

Nem teszi jobbá a kedvem, hogy alig zárás előtt két órával rákezd az eső, és mitha dézsából öntenék, nem is úgy tűnik mint ami el akar állni, én pedig nem hoztam esernyőt, reggel még olyan szép idő volt, és a ragyogó napsütésben a kék égen egyetlen szem pamacsfelhő sem volt. Egy szem sem! Most meg ömlik az eső. Mondjuk fázni nem fázok, mert a bennem élő coyote azért bundás és ad némi testhőt a sajátomhoz, de valószínűleg nagyon boldog leszek ha hazaérek és belecsobbanhatok a kádamba, egy kiadós fürdőzésre.
Ez a gondolat vigasztal, miközben nézem az embereket, és egymás után csinálom a kávékat, különlegességeket, és forró csokikat sok sok tejszínhabbal és mályvacukorral a tetejükön. Az emberek örülnek neki, és visszajönnek. Vannak már itt baráti társaságok, akik mindig ide szervezik a heti találkozójukat vagy egyetemisták aki bejönnek egy kávéra a tanulás mellé. Mosolyogva köszöntöm őket is, ahogy egy furcsa betérő vendéget is aki nem sokkal zárás előtt jön be. Nem szoktam senkit kidobni, így hozzá is odamegyek hogy mit kér, de valahogy nem azt kapom amire számítok. Blaise az. Az a Blaise akit kb egy évvel ezelőtt láttam utoljára és aki szó nélkül megcsókolt, gyengéden, de akaratosan. Aki utána bocsánatot kért, és azóta nem láttam.
- Mintha nem tudnád hogy itt dolgozom. Egy évvel ezelőtt tudtad, most miért játszod meg hogy meglepődsz? - kérdezem tőle, ahogy kiviszem neki a rendelését, és leteszem elé, szépen szervírozva mert annak ellenére hogy nem kedvelem... nem kedvelem? Nem tudom hogy mit érzek felé. Mindegy, tehát szépen szolgálom ki.
- Forgalmas az biztos, de mindjárt zárás, pont ilyenkor nincs időm leülni pihenni, szóval ne is reméld hogy szórakoztatlak - vágok vissza felé, és sarkon fordulva ott hagyom, hogy elpakoljak a pulttól, és megcsináljam a zárási feladatokat és az utolsó megmaradt vendégem, Blaise felé indulok jó bő fél óra múlva.
- Szóval zárnék, és mint látom már megittad a kávédat is - állok meg vele szemben enyhe szigorral, de mégis vidám szemekkel. Érdekel is, meg nem is. Egy évvel ezelőtt nem kavart fel ennyire a jelenléte, most valahogy másnak tűnik, de nem tudom miért.
383 ¦¦ Make It Rain ¦¦ Remélem elmegy¦¦ ©

Minerva szd tw

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal