Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
új hozzászólások
» Mért húzza szét?
Yesterday at 2:20 pm by Alec Nyrani

» Ian szd ar
Yesterday at 2:10 pm by Alec Nyrani

» Valamicsoda
Yesterday at 2:08 pm by Alec Nyrani

» Leonard V anc
Yesterday at 1:54 pm by Alec Nyrani

» Lopkodások Silről
Vas. Szept. 10, 2017 8:44 pm by Alec Nyrani

» Akármi kód miritől
Pént. Szept. 08, 2017 9:02 pm by Alec Nyrani

» Paris szd
Kedd Szept. 05, 2017 2:51 pm by Alec Nyrani

» Milo das
Hétf. Szept. 04, 2017 12:05 am by Alec Nyrani

» Valda szd AR
Vas. Szept. 03, 2017 2:52 am by Alec Nyrani

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Statistics
Összesen 27 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Lyla Collins

Jelenleg összesen 1143 hozzászólás olvasható. in 309 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Ren kaima szd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
411
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Ren kaima szd   Vas. Május 08, 2016 2:44 pm

Valaki és Ren

- Nem vagy az a kertészkedős típus ha jól sejtem. Pedig jó adottságai vannak a kertnek - teszem hozzá, és felülök én is, törökülésbe vele szemben. Megszoktam már hogy ne a sarkaimra üljek az már elavultnak számít de mégis megteszem ha magam vagyok és meditálok a néma csendben. Alig várom hogy a kerti pavilon is megérkezzen és kialakíthassak egy pici szentélyt, ami talán segít túllépnem mindenen. Hallom az éjszakát, a neszeket, a motoszkálást mindazokat amiket utoljára felderítő koromban hallottam, amikor a tábor szélén ülve őrködve ez volt az egyetlen zaj amit hallottam. Rápillantok, nem enged a fejébe, nem tudom milyennek lát éppen ezekben a ruhákban, amik praktikusak, nagyon is. Lehet hogy kedvelni fogom. A francia divathoz képest bármi jobb, komolyan hiszen láttam őt is elegáns lovaglónadrágban, és zekében, felöltővel. Nem állt jól. Nem úgy mint ezek az öltönyök.
- Itt valóban jobban esik lenni, szép éjszakánk van - jegyzem meg és nem sietek sehová, miért tenném? A világ megvár ha már ennyi ideig várt rám, akkor már teljesen mindegy.
- Ki fogom költöztetni a sírköveket innen, a tetemeket meg elégettetem, nem hiányzik hogy visszajöjjenek valaha is zombiként. A sövény el fogja takarni a hiányzó kődarabokat onnan - válaszolok, nem akarok halottakkal együtt lakni, még akkor sem ha azok a kertbe vannak. Szűnjenek meg végleg létezni, ahogy kijár nekik.

A hozzászólást Alec Nyrani összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Május 20, 2016 10:35 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://azgard.forumotion.com
Ember
Hozzászólások száma :
411
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Re: Ren kaima szd   Vas. Május 08, 2016 3:31 pm

Kage && Ren

- Megtanultam használni az internetet még saját laptopot is hoztál nekem, amit használok napi szinten, nem erről van szó. A szabadságom pedig elég újkeletű, még nem tudom mennyire tart ki - válaszolok neki ahogy érzékelem a látványából hogy nem túl nyugodt, aki mindig nyugodt szokott lenni, hiszen mindent megkap erőfeszítés nélkül. Kényszeríti a testem a cselekedetre, és olyan dolgokra, amitől magam is undorodom. Nem is maga az aktust, hanem hogy muszáj, más lenne ha magamtól hajlanék rá, mert az ember változik, és volt rá közel hétszáz évem, hogy megváltozzam, és nyissak a szexualitás terén is. Akár felé is, de sosem adott lehetőséget. Látom a dühöt rajta és hogy nem érti maga sem, ennyi után már a rezdüléseiben is tudok olvasni. Bár új az, amit mond mellé.
- Persze. Te alkotod a szabályokat és mit adsz cserébe? Szabadságot korlátokkal, igaz eddig azt sem adtad meg. Évszázadokig zártál el, és csak éjjel jöttél, kedves szerint. Most mi változott meg? - kérdezem, mert tudom hogy vékony jégen táncolok, még ezt a kevés szabadságot is visszavonhatja, de tudni akarom, ennyi legalább hadd járjon nekem, ha már az életem sokszorosát töltöttem mellette. Érzem a kényszert magamon, és végig is símítok az alakomon, a nyakamtól a törülközőig, de elenged, és dagadó vágyam nem kínoz tovább. Ez meglep, nem is tudom tagadni. Ott hagy, én meg megyek utána és össze szedem a szétdobált cuccait, mert szeretem a rendet és az én szobámban ne szemeteljen. Ha már ezt nevezte ki a birodalmamnak a legutóbbi költözésünk alkalmával, amit végigaludtam, mint mindig. Azt sem tudom jelenleg a világ melyik pontján vagyunk. Megállok a fürdő ajtóban és figyelem ahogy a forró víz rózsaszínre festi a bőrét, miért kínozza magát ennyire? Ostobaság. Nézem egy kicsit, aztán megfordulok, és visszamegyek a lakosztályba hogy felöltözzek. Ha nem akar látni, akkor elindulok valamerre. Kimegyek a kertbe leviszem a kis készüléket is amivel telefonálni szokott nekem, azon is van internet de még olyan idegen az érintése és ahogy működik... A kerti pavilonba telepszem le, amit egy kis szentélynek alakítottak ki.
- Talán vége lesz nem sokára.... - sóhajtom a semminek. Az is megváltás lenne, ez a semmit tevés sokkal rosszabb.

A hozzászólást Alec Nyrani összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Május 20, 2016 10:44 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://azgard.forumotion.com

Ren kaima szd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal