Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Jamie diaries
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 30, 2017 9:48 pm

» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 30, 2017 7:56 pm

» Theo notesze
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 27, 2017 12:30 am

» Drake szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 20, 2017 1:43 am

» Arzen poison
by Alec Nyrani Pént. Nov. 17, 2017 5:42 pm

» Sharmila szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 13, 2017 10:38 pm

» Keith szd
by Alec Nyrani Szomb. Nov. 11, 2017 7:45 pm

» Artemys szd
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 02, 2017 3:34 pm

» Keegan szd
by Alec Nyrani Szer. Nov. 01, 2017 5:04 am

A hónap reagolói
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Lorcan tw szd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
481
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Lorcan tw szd   Szomb. Márc. 19, 2016 10:03 pm

Kathrine & Lorcan
Seven days to the wolves...

Nem terveztem hogy konkrét célokat nevezek meg ma, de mégis úgy tűnik hogy szerencsés napom lett. Itt sétál előttem, a járdán, az egyik olyan ember, aki talán a pokol legmélyére kívánna engem, de már jártam ott, tudom mi az a hely. Nem akarok egyhamar visszatérni, és ha mégis, nos akkor nem megyek egyedül, hanem magammal rántom azt a gyilkost is. Bár talán manapság már nagyobb vagyok mint ő de ez mellékes, majd a pokolban lemeccseljük. Úgyis mindketten ott fogunk kikötni.
Na de Katherine, ez a bájos kis vérfarkas, olyan gyönyörűen sikoltotta a nevem amikor elraboltam és kicsit megkínoztam, nem tehetek róla, vágy ébred bennem hogy megint halljam. Vissza kell fognom magam. Így csak kiszállok és sétálok a lány felé. Tudom hogy nem fog nekem támadni, mert erősebb vagyok mint ő. Ezt ő is tudja, és nem kockáztat. Annál több esze van.
- Nem? Nem is értem. Mindegy, az már a múlt, szóval mi lenne ha inkább előretekintenénk? - mosolyodom el, és nekitámaszkodok a kocsinak.
- Okkal. Mármint hasonszőrűekkel veszi körbe magát. Mi lett a mostani falkája? Kész állatkert! Egy jaguár, egy főnix... elég cifra társaság mit ne mondjak - merengek el  a kérdésen, és legyintek. Nem érdekel annyira jelenleg.
- Oké, beszélgessünk. Igyunk meg egy kávét, ott - mutatok egy kávézóra, a közelben, és talán ez furcsa lehet részemről.
- Nézd, tudom hogy nem erre számítotál, de egy dolgot be kell látnod. Nem hazudok, és ha azt mondom beszélgetni akarok, akkor azt is akarok - teszem hozzá, hiszen régen is közöltem vele hogy meg fogom kínozni. Akkor még nem hitt a szavamnak, remélhetőeleg azóta komolyodott is egy kicsit.

note | music |

A hozzászólást Alec Nyrani összesen 6 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 01, 2017 12:44 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://azgard.forumotion.com
Ember
Hozzászólások száma :
481
Tárgy: Re: Lorcan tw szd   Szomb. Márc. 19, 2016 10:04 pm

Család & Darius
Az ember olyanná válik, mint az, akivel az idejét tölti.

A mai napom, egy kivételes nap. Legalábbis annak érzem, hiszen a szüleimnek nyoma veszett egyetlen kis cetlit hagytak a hűtőn hogy majd délután jönnek, és addi foglaljam el magam. Régen volt már ilyen, hogy amikor felkeltem, a következő egy órában nem apám öklével kötöttem közelebbi ismeretséget, így kihasználom a fél napos lazsálási lehetőséget, mert ennyi igenis jár nekem, ha már mindennap megfeszülök szinte, hogy megfeleljek az elvárásaiknak. A laza reggeli után, nem felejtem el az edzést, mert kondiba kell lennem, nincs kétségem afelől hogy ha hazaérnek, akkor apa nekem esik, valamiféle tanító célzattal hogy jobb és jobb legyek. Így is megszégyeníteném a katonaság kiképzési programját. Hm, lehet hogy mókában el kellene mennem egy olyanra, amolyan nyaralásként, messze lealáznék mindenkit. Egészen tetszik ez a terv. Majd felvetem nekik, biztos örülnének neki ha másfél, két hétig távol lennék tőlük, amennyire szeretnek.
Egészen jól eltelik a nap, és éppen a szobámban heverek a nagy ágyamon, amikor hallom a kocsi hangját hogy jönnek. Ennyit a kényelmes pihenésemről, de nem teszem le a könyvet, és nem szaladok eléjük üdvözölni őket. Majd idejönnek ők ha akarnak valamit tőlem, vagy kiabálnak. Lapozok inkább egyet a Fegyverek nagy kézikönyvében és tovább olvasom hogy melyik fegyvernek mi az előnye és mi a hátránya. Kell majd pár új mordály és ki kell találnom milyeneket kérek. Mindenesetre eltelik vagy jó fél óra, mikor apám benyit a szobámba, és hideg tekintetével végigmér és közli hogy tíz perc múlva legyek edzésre készen. Leteszem a könyvet és átöltözöm. Szűk szabású nadrágot húzok és egy szürke atlétát, hogy ne akadályozzanak a mozgásban és letrappolok a lépcsőn.
- Szia - köszönöm anyának is, ha már elszáguldok mellette, és az alagsor felé megyek ahol hatalmas konditerem és torna terem foglal helyet az edzéseknek. A torna terembe megyek, onnan érzem apám szagát, és mindenre felkészülten, lépek be. Akár arra is hogy máris az életemre tör. Mert mi mindig így "játszunk". Nincs finomkodás. A gyengeség halál. A halál pedig nem elfogadható.
- Kész vagyok - jelentem be teljesen feleslegesen, ahogy megállok valahol, és várom, hogy mi lesz a napi tét. Mire megy ki az edzés.
#family | Run this town| C.

Ember
Hozzászólások száma :
481
Tárgy: Re: Lorcan tw szd   Kedd Márc. 29, 2016 12:58 am

Név & Név
rövid idézet

Meseszép szavaid - reagod -reagod -reagod! Meseszép szavaid - reagod -reagod -reagod! Meseszép szavaid - reagod -reagod -reagod! Meseszép szavaid - reagod -reagod -reagod! Meseszép szavaid - reagod -reagod -reagod! Meseszép szavaid - reagod -reagod -reagod! Meseszép szavaid - reagod -reagod -reagod! Meseszép szavaid - reagod -reagod -reagod! Meseszép szavaid - reagod -reagod -reagod! Meseszép szavaid - reagod -reagod -reagod! Meseszép szavaid - reagod -reagod -reagod! Meseszép szavaid - reagod -reagod -reagod! Meseszép szavaid - reagod -reagod -reagod! Meseszép szavaid - reagod -reagod -reagod! Meseszép szavaid - reagod -reagod -reagod! Meseszép szavaid - reagod -reagod -reagod! Meseszép szavaid - reagod -reagod -reagod! Meseszép szavaid - reagod -reagod -reagod! Meseszép szavaid - reagod -reagod -reagod! Meseszép szavaid - reagod -reagod -reagod! Meseszép szavaid - reagod -reagod -reagod! Meseszép szavaid - reagod -reagod -reagod! Meseszép szavaid - reagod -reagod -reagod! Meseszép szavaid - reagod -reagod -reagod! Meseszép szavaid - reagod -reagod -reagod! Meseszép szavaid - reagod -reagod -reagod! Meseszép szavaid - reagod -reagod -reagod! Meseszép szavaid - reagod -reagod -reagod! Meseszép szavaid - reagod -reagod -reagod! Meseszép szavaid - reagod -reagod -reagod! Meseszép szavaid - reagod -reagod -reagod! Meseszép szavaid - reagod -reagod -reagod! Meseszép szavaid - reagod -reagod -reagod! Meseszép szavaid - reagod -reagod -reagod! Meseszép szavaid - reagod -reagod -reagod! Meseszép szavaid - reagod -reagod -reagod! Meseszép szavaid - reagod -reagod -reagod! Meseszép szavaid - reagod -reagod -reagod! Meseszép szavaid - reagod -reagod -reagod! Meseszép szavaid - reagod -reagod -reagod! Meseszép szavaid - reagod -reagod -reagod! Meseszép szavaid - reagod -reagod -reagod! Meseszép szavaid - reagod -reagod -reagod! Meseszép szavaid - reagod -reagod -reagod!

Sponsored content
Tárgy: Re: Lorcan tw szd   

Vissza az elejére Go down

Lorcan tw szd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Lorcan & Barbi