Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Eternitys cuccok
by Alec Nyrani Yesterday at 5:52 pm

» Sam reag stiv nekem
by Alec Nyrani Hétf. Okt. 16, 2017 2:06 am

» Schneizel szd
by Alec Nyrani Szomb. Okt. 14, 2017 8:33 pm

» Solomon szd anc
by Alec Nyrani Vas. Okt. 08, 2017 11:12 pm

» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Csüt. Okt. 05, 2017 12:09 am

» Petronia szd
by Alec Nyrani Szer. Okt. 04, 2017 4:13 pm

» Alfie sarok
by Alec Nyrani Pént. Szept. 29, 2017 1:41 am

» Theo notesze
by Alec Nyrani Kedd Szept. 26, 2017 7:20 pm

» Jcink kód
by Alec Nyrani Hétf. Szept. 25, 2017 12:23 am

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Johnaton szd btw

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
430
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Johnaton szd btw   Hétf. Márc. 14, 2016 9:03 pm

John &&
Angel

Most hogy végre hazaértünk nem tartok démonok támadásától, azok ennyire nyíltan nem vállalják fel magukat és nem is törnék magukat túlságosan az ilyesmiért. Éjjel jobban tartanék tőlük mint most, ez semmiség volt, kis összeszólalkozás köztünk és a démonok között nem igazi csata.
- Ah ne már hogy van belőlem még egy. A világ legcsodálatosabb embere én vagyok, és nem osztozom, úgyhogy kezdj el kéket vagy rózsaszínt hordani... - morgolódom, ahogy próbálom elnyomni a vigyorom, amit a helyzet okoz, azt hiszem remekül megleszünk mi ketten itt ebben a démonoktól hemzsegő kis városban. Eldobom magam a kanapén és ott beszélgetünk tovább, de nem részletezem a témát, és értékelem hogy nem is feszegeti hogy ki az a Kilian és miért nem beszélek róla. Majd egyszer úgyis hallani fogja, a központban amilyen pletykásak néhányan, mint a vénasszonyok gyülekezete komolyan.
- Ahha pontosan úgy értem. Lenéznek minket, hiszen nem vagyünk velük egy szinten és sokszor ezt használjuk ki hogy meglepjük őket. Idősebb démont is meg lehet ölni de azok többnyire okosak. Bár nem mind - morgom bele egy ásításba, mert most hogy már nem kell harcolni és nincs stressz helyzet tudnék még aludni azért egy kicsit.
- Az is két személyes ha kihúzod, csak most össze van csukva mert nekem nem kell és nem sűrűn jöttek hozzám vendégek - vonom meg a vállam, aztán a korábbi kijelentése is elér a tudatomig.
- Hm, oké akkor elviszlek egy romantikus vacsira, na? - nevetek fel, bár amilyen abszurd a gondolat annyira... furcsán nem is az. Mi a fene van? Miért akarok én kajálni vinni egy másik pasit? Lassan már úgy flörtölünk mintha fel akarnám szedni. Lehet hogy fel is akarom?
- Nem mondhatnám, inkább éjjel élek, azért is aludtam el hogy kimenjek eléd... mert éjjel vadásztam és... a többit már tudod - legyintem el, hiszen valóban nem bírtam felkelni, csak jóval később és azért elrohantam, de... bajba került máris.
- Nem cserélünk, de ha félsz egyedül mellém bújhatsz nyugodtan - ajánlom fel, hiszen van aki nem tud egyedül aludni nekem meg olyan mindegy hogy megosztom-e valakivel az ágyam vagy nem. Azaz... vele talán szívesen osztanám meg. Hm...

Johnaton szd btw

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal