Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
új hozzászólások
» Mért húzza szét?
Yesterday at 2:20 pm by Alec Nyrani

» Ian szd ar
Yesterday at 2:10 pm by Alec Nyrani

» Valamicsoda
Yesterday at 2:08 pm by Alec Nyrani

» Leonard V anc
Yesterday at 1:54 pm by Alec Nyrani

» Lopkodások Silről
Vas. Szept. 10, 2017 8:44 pm by Alec Nyrani

» Akármi kód miritől
Pént. Szept. 08, 2017 9:02 pm by Alec Nyrani

» Paris szd
Kedd Szept. 05, 2017 2:51 pm by Alec Nyrani

» Milo das
Hétf. Szept. 04, 2017 12:05 am by Alec Nyrani

» Valda szd AR
Vas. Szept. 03, 2017 2:52 am by Alec Nyrani

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Statistics
Összesen 27 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Lyla Collins

Jelenleg összesen 1143 hozzászólás olvasható. in 309 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Silas próba ghost

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
411
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Silas próba ghost   Pént. Jan. 22, 2016 11:18 pm

Silas Brandon Frewen

„Nincs boldogság a szerelemben - ilyesmi csak egy angol regény végén fordulhat elő.”

Álnév:
Már nincs rá szükségem
Becenév:
Becézz ha van kedved
Születési hely:
New Orleans
Születési idő:
1716. májusában
Látszólagos kor:
30
Csoport:
Szellem

Különleges ismertetőjegy (a csoportból fakadón):
Mi különleges lehet egy szellemben? Vámpír voltam, egykor, és talán a vámpírfogaim látszanak a leginkább, egy megfakult kor képe vagyok csupán.

Küllem:

Nem voltam túl magas, és túl jelentőségteljes sem, nem volt királyi termetem, hat láb magasságom, és tekintélyt parancsoló megjelenésem. Alig értem el a közepes magasságot és akkoriban még nem volt divat méricskélni magunkat. A hajam félhosszú barna, legtöbbször olyan hatást kelt mintha a kutya szájából húztak volna elő, noha ez nem így van. Régen szép hajam volt, ápolt, fényes barna, szalaggal megkötött. A szemem világoskék, olyan egyszerűen, semmi prózaiság vagy költőiség nem kell ehhez. Sosem hordtam túl sok ékszert, nem szerettem őket, és most esélyem sem lenne bármit is viselni. A ruhám, az a ruha amiben meghaltam, elegáns, szép viselet. El is temettek, talán nem tudom. Erre nem emlékszem. Mint egy középkori ifjú lord úgy festhet a megjelenésem, lassan 300 éve.  
A legnagyobb változás a megjelenésemben, a kisugárzásom, régen még éltem, akkor is amikor vámpírrá lettem, de mikor aljas módon kifacsartak, szívemet darabokra törték, és engem a feledésbe hajítottak, megtörték a magabiztosságom, és ez mg is látszódik. Szomorú vagyok, végtelenül szomorú.

Jellem:

Voltam valamilyen. Nem tudom emberként mik lehettek a legfőbb jellemvonásaim. Vámpírként nem voltam túlságosan ismert, és nem voltak ambícíóim sem, nem voltak céljaim, csak egyetlen álmom volt, hogy valaki szeressen, valakihez tartozhassak, elfuserált filozófus lélek voltam. Nem tudom, sosem voltam a korszak meghatározója, valamiféle eszme képviselője és él lovasa, az valahogy nem feküdt nekem. Sokkal jobban szerettem a könyveket, és a tudományt, a kulturális javakat, mint magát a pénzt vagy a gazdagságot. Furcsának tartottak a szüleim is, meg a testvéreim is, ahogyan az a furcsa nő is, aki nálunk vendégeskedett. Sosem voltam egy bátor lélek, így nem mertem kimondani hogy mit érzek, csak magamba fojtottam, ahogy mindig, mindent, és hagytam hogy az élet elfollyon mellettem. Csendes szavú vagyok, és nem túl lázadó jellemű, egyesek szerint rémségesen unalmas, hát nem tudom.
Azt tudom azonban, hogy nem szabadott volna vámpírrá válnom, egyszerűen nem arra a létformára termettem

Történet:

Ide kerül a karakter története.

Silas próba ghost

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Jester és Shadow búvóhelye
» Hydra > Reena Reynolds
» George Ethan