Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Eternitys cuccok
by Alec Nyrani Yesterday at 5:52 pm

» Sam reag stiv nekem
by Alec Nyrani Hétf. Okt. 16, 2017 2:06 am

» Schneizel szd
by Alec Nyrani Szomb. Okt. 14, 2017 8:33 pm

» Solomon szd anc
by Alec Nyrani Vas. Okt. 08, 2017 11:12 pm

» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Csüt. Okt. 05, 2017 12:09 am

» Petronia szd
by Alec Nyrani Szer. Okt. 04, 2017 4:13 pm

» Alfie sarok
by Alec Nyrani Pént. Szept. 29, 2017 1:41 am

» Theo notesze
by Alec Nyrani Kedd Szept. 26, 2017 7:20 pm

» Jcink kód
by Alec Nyrani Hétf. Szept. 25, 2017 12:23 am

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Damon szd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
430
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Damon szd    Szomb. Szept. 19, 2015 2:50 pm

To: Elena

Nem sietek sehová, az életben eddig sem tettem, de próbálok kihasználni minden lehetőséget amikor Elenával lehetek, és bármennyire is nyálasan hangzik, nem akarom elveszteni, mint ahogy már párszor megtettem. Egyszer emiatt, másszor magam miatt de mindig ez van. Valakit megszeretek, és sors szerűen elveszítem, amitől persze utána hajlamos vagyok bolondságokat művelni. És kiállhatatlan leszek, mint amikor kiderült hogy Katherine nincs is a kriptában. Az elég nagy ütés volt nekem.
A kávézó valóban hangulatos, és elfoglalunk egy kis asztalt, csak kettesben és már kérem is ki az italunkat. Elég nehezen jön nekem ez a beszélgetés, de sajna ez is olyan kellemetlen rossz amin túl kell esnem, tudom hogy az én döntésemre vár mindenki. Bár leginkább Elena, hogy mit akarok azzal a szerrel.
- Most mért? Volt már rá példa - nevetek fel, amikor elszabadult egy vámpír a campuson, aki más vámpírok vérén élt. Igen, erről is tudok, mint ahogy sok minden másról is, amit nem Elena mesélt nekem, egyszerűen csak tudom.
- Remek, akkor legalább volt időd végre pihenni. Tönkretesz ez az iskola, mennyi bajt kavart már eddig is... hihetetlen hogy még mindig itt vagy - hiszen ott volt az a nagyon csúnya eset az Augustin-okkal. Arra, nem szívesen emlékszem vissza. Azok nagyon rossz, és nehéz idők voltak, és azt hittem nem lesz kiút. Megrázom kicsit a fejem, elűzöm ezeket a nyomasztó gondolatokat, hiszen nincs itt helye.
- Jól. Nem bántottam senkit, és a harmadik világháborút sem indítottam el. De... egy kicsit felbosszantottam az öcsikédet - vigyorgom, ahogy beszámolok neki a napomról.
- De nem ezért akartam beszélgetni most veled. Van egy dolog, amiről kértél hogy gondolkodjak el rajta és én megtettem... - kezdek bele, ahogy hol őt, hol az asztal lapját nézem. Nem tudom hogyan mondjam ki, én nem vagyok erős, sem hősi lelkű, oylan mocskosul becséletes mitn az öcsém.... Én Damon vagyok, bármit is jelent ez.

१ Szereti-szereti  :hug:  १Clothes १ Still Waiting
©

Damon szd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Damon szobája
» Delena Christianna Salvatore - Damon és Elena kislánya
» Damon szobája
» Fürdőszoba
» Ház és tópart