Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Jamie diaries
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 30, 2017 9:48 pm

» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 30, 2017 7:56 pm

» Theo notesze
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 27, 2017 12:30 am

» Drake szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 20, 2017 1:43 am

» Arzen poison
by Alec Nyrani Pént. Nov. 17, 2017 5:42 pm

» Sharmila szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 13, 2017 10:38 pm

» Keith szd
by Alec Nyrani Szomb. Nov. 11, 2017 7:45 pm

» Artemys szd
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 02, 2017 3:34 pm

» Keegan szd
by Alec Nyrani Szer. Nov. 01, 2017 5:04 am

A hónap reagolói
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Lelki szemeim előtt látom....

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Démon
Hozzászólások száma :
207
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Lelki szemeim előtt látom....   Szer. Okt. 15, 2014 1:56 pm

~ Trust me, I'm not a liar, maybe
Farkas vezér és a száműzött
Borongós hajnalra ébredünk, mert mostanában kénytelen vagyok a magánéletem osztozni egy farkasféle fenevaddal, aki meglehetősen intelligens, de elég sunyi jószág. Nagyon oda kell figyelnem, mindenre ha élni akarod és megtartani ezt a pozíciót, aminek hála nem sok ellenségem mer nyíltan belém kötni, hátulsó támadófelületet pedig igyekszem nem hagyni, nem adom meg senkinek azt az örömöt. A korai óra ellenére már az őrtorony felé igyekszem hogy egy kisebb csoportot eligazítsak és a gyakorlatozást felügyeljem. Egyszerű, dísztelen ruhában vagyok, amiből ugye nincs túl nagy választék, és egy bőrből készült kabát takar és melegít leginkább a csípős hajnalon. Később jobb idő lesz ugyan de most még tart a hajnali csípősség és nem akarok fázni. Mellettem a farkas lépdel, kéretlen társ, de semmiképpen sem háziállat bár azt kell mondjam néha hajlamos úgy viselkedni ha lusta éppen. Akkor elvárja hogy adjak neki valami kaját, noha simán elindulhatna vadászni is, az ő képességeivel.... Hát az érzékei élességét irigylem tőle. Nagyon is. Az őrtorony hideg kövének dőlök ahogy várom hogy nekikezdjenek a gyakorlásnak, amit itt igazán szigorúan vesz mindenki, és magam is napi több órát töltök edzéssel, és gyakorlással, hiszen az hogy felügyelő vagyok még nem mentesít és a harcban nekem is ugyanúgy helyt kell állnom mint a "hivatásos katonáknak". Ez a szabály, és be kell tartanom és tartatnom. Megdörzsölöm az arcom és leengedem a kezem, a mellettem lévő farkas szőrére, mire felmorog.
- Jól van, nem direkt volt... - sóhajtok fel, mert ha nem osonna olyan istentelenül halkan esetleg hallottam volna ha mellém telepedett. Korán van még, én is később szoktam ébredni, de ha dolog van akkor dolog van. Aludni a sírban is ráérek majd.

Lelki szemeim előtt látom....

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal