Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Főnixek sziklája
Főtér Icon_minitimeby Kurtis Thorn Hétf. Jan. 07, 2013 3:23 am

» Akrasia a démoni birodalom
Főtér Icon_minitimeby Shet Szer. Május 30, 2012 4:26 am

» Duma sarok
Főtér Icon_minitimeby Kage Csüt. Dec. 15, 2011 3:33 pm

» Előcsarnok
Főtér Icon_minitimeby Shet Csüt. Dec. 15, 2011 3:23 pm

» Célestin Pons
Főtér Icon_minitimeby Célestin Pons Hétf. Dec. 12, 2011 11:17 am

» Cassandra Catharine Hartcourt
Főtér Icon_minitimeby Shet Vas. Dec. 04, 2011 11:57 pm

» Sikolyköz
Főtér Icon_minitimeby Shet Vas. Dec. 04, 2011 11:46 pm

» Könyvtár
Főtér Icon_minitimeby Asahino Sakura Csüt. Feb. 10, 2011 8:30 pm

» Asahino Sakura szobája
Főtér Icon_minitimeby Asahino Sakura Hétf. Feb. 07, 2011 4:43 pm

A hónap reagolói
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Főtér

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Alec Nyrani
Alec Nyrani
Ember
Hozzászólások száma :
771
Join date :
2010. Jan. 20.
Age :
138
Tartózkodási hely :
Azgard
Főtér Empty
Tárgy: Főtér   Vas. Aug. 08, 2010 10:40 pm

Bár inkább mondható nagyobb kereszteződésnek mint térnek. Táblák jelzik hogy a lakónegyeden belül mi merre található, és akad itt pár padocska is az út mentén, ahol esetleg le lehet ülni, vagy az arra járóktól tanácsot kérni hogy mit merre találni meg.
Vissza az elejére Go down
https://azgard.forumotion.com
Kurtis Thorn
Kurtis Thorn
Macska-ember
Hozzászólások száma :
12
Join date :
2010. Aug. 13.
Főtér Empty
Tárgy: Re: Főtér   Vas. Aug. 15, 2010 12:48 pm

*Kurtis tornacipőben, szabadidőnadrágban és fehér pólóban van. Már egy órája fut, és ahogy elér a főtérre, lerogy egy padra. Az izzadás nem a macskák sajátja, így Kurtis csak az izomláztól szenved, de az épp elég számára, hogy ramatyul érezze magát. Fújtatva ül a padon, majd egy tipikus macskás mozdulattal nyújtózik egy hatalmasat, majd ásít is egyet. Lerúgja a tornacipőt, és összegömbölyödik a padon. Nézi a járókelőket, akik kicsit furcsállják a nadrágos-pólós macskát, de Kurtis jelenléte már megszokott errefelé. Hosszú, lompos farka lelóg a padról.
Ahogy kezdi kipihenni magát, felkel, és indulna újra futni, de fájdalom nyilall a bal combjába. Visszarogy a padra, és masszírozni kezdi a lábát.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Főtér Empty
Tárgy: Re: Főtér   Vas. Aug. 15, 2010 12:58 pm

*Csak sétálni jött ki és a vége mégis balszerencsés lett... mindig megtalálja, de már szeretné, ha vége lenne. De tudja, sosem lesz.
Nem túl régen érkezett vissza, a nyár nagy részét otthon töltötte -ami be kell valljuk, ugyan olyan unalmasan telt, mintha itt lett volna-. Egyke, barátai nincsenek otthon... így csak a rokonságban lévő gyerekek maradtak. Ami pedig, egyik sem a vele egy korosztály; kivéve unokabátyát, akit szívből utál.
Egy egyszerű fekete térdnadrágban, sportcipőben és fehér-piros mintás pólóban van. Kezében az imént még egy csomó papírt tartogatott, de a szél egyszerre csak felkapta őket az elbámészkodott Erin kezéből. Körülbelül 5-6 írással teli lap kezdett el repülni a padon ülő Kurtis felé, és a fele, a macska-ember képében is landolt. A lány persze odasietve, már pár méterről elkezdett magyarázkodni.*
-Ó, nagyonsajnálom. *Bűnbánó és egy kicsit meglepődött képet vág, hiszen... ilyen lényt sem látott még. Bár semmin nem lepődik meg olyan nagyon... Amikor odaér Kurtis elé, elkezdi összekapkodni a lapokat, már ami megvan. Néhányat szépen, össze is gyűr.*
Vissza az elejére Go down
Kurtis Thorn
Kurtis Thorn
Macska-ember
Hozzászólások száma :
12
Join date :
2010. Aug. 13.
Főtér Empty
Tárgy: Re: Főtér   Vas. Aug. 15, 2010 1:04 pm

*Kurtis lassú mozdulattal lehúz egy lapot az arcáról, hogy előbukkanhasson egy olyan cinikus arckifejezés, amitől a világ fele elszégyellte volna magát, a másik fele pedig ijedtségében a nadrágjába vizelt volna. A macska lassan Erinre emeli pillantását, majd leugrik a padról, és bicegve próbál segíteni összeszedni a lapokat, majd a lány kezébe nyomni.*
- Nos, hölgyem, egy ilyen elbűvölő teremtésre nem tudok haragudni, és a magafajta szépség sajnos macskaszívem nagy gyengesége...
*Mondja selymes, lágy, mély hangján, majd felveszi tornacipőjét, és megrázza magát.*
- Mi járatban itt, Senbrunban, kisasszony? Esetleg ha szüksége lenne valakire, aki vigyáz önre ebben a kietlen, sötét és gonosz városkában, nyugodtan számíthat rám.
*Ezzel elővarázsol valahonnan egy névjegykártyát, és a lány felé nyújtja.*
- Kurtis Thorn, magánnyomozó... És a maga esetében testőr, ha szeretné, Mon Ami...
*Mosolyodik el halványan.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Főtér Empty
Tárgy: Re: Főtér   Vas. Aug. 15, 2010 1:16 pm

*Próbálja kerülni a macska pillantását; nem szeret ilyen helyzetekbe kerülni, de mivel semmit nem tehet ellene...*
-khm... jól van? *A bicegést persze észreveszi és úgy gondolja, talán egy kicsit tapintatos lesz. Amikor visszaadják neki a papírokat, egy halvány mosolyt megereszt és persze megköszöni. Mellkasához szorítja őket, remélve, hogy még egyszer nem fog előfordulni ez a helyzet. Kurtis bókjaira pedig már végképp leesik az álla. Nem gondolta volna, hogy egy macska-ember, valaha is ilyeneket mondana neki.*
-Hát, köszönöm szépen. *Annak ellenére, hogy német, még teljesen jól beszéli a nyelvet. A kérdésekre egy kicsit elgondolkodik, majd körülnézve az egyik irányba bök.*
-Csak pár dologért jöttem le és gondoltam, ha már itt vagyok akkor egy kicsit szétnézek. Régen jártam már itt. *Emlékszik, párszor megszálltak a hotelben is. Szülei gyakran járnak vissza erre a helyre. Átveszi a felé nyújtott névjegykártyát. Egy kisebb hatásszünet és szemlélgetés után, bólint.*
-Hát egy testőr igazán jól jönne néha... viszont azt hiszem, a balszerencsémen még maga sem tud segíteni. *Gesztenyebarna szemeivel lepillant Kurtisra, és aztán jön csak le neki, hogy még be sem mutatkozott. Pedig ha már ilyen kedvesek vele, akkor kötelességének érzi.*
-Én Erin Schwarz vagyok. És örülök, hogy megismerhetem Mr. Thorn. *Szokása mindenkit majdnem magázni. Kivéve a diáktársait.*
Vissza az elejére Go down
Kurtis Thorn
Kurtis Thorn
Macska-ember
Hozzászólások száma :
12
Join date :
2010. Aug. 13.
Főtér Empty
Tárgy: Re: Főtér   Vas. Aug. 15, 2010 1:23 pm

- Kurtis, ha kérhetem... Kicsit hülyén érzem magam, ha egy nálam uszkve egy méterrel magasabb lány, aki láthatóan csak jó tíz évvel fiatalabb nálam magázni akar. Engem az ügyfeleim magáznak, és kész. A balszerencse miatt pedig ne aggódj. Volt már dolgom szerencsétlen marhákkal, nem hiszem, hogy pont te jelentenél gondot. Ráadásul veled még előnyöm is van: Legalább formás a farod, és helyes az arcod. Tudod egy hatvan centis macskának, aki valaha ember volt, nincs túl sok alkalma csajozni...
*Mondja, majd megmasszírozza a combját.*
- Ez csak egy kósza izomláz, semmi extra. Majd elmúlik egy kis jegeléssel vagy masszírozással. És, mit csinálsz errefelé? Mármint ezen a környéken. Nem pont úgy nézel ki, mint egy tösgyökeres helyi tapló senbruni idióta. Persze ha tévedek, csak szólj.
*Mondja, majd nyújtózik egy hatalmasat.*
- Most merre tartasz? Csak mert én is pont ugyan oda megyek...
*Vigyorodik el szélesen, és rákacsint a lányra, majd zsebéből egy doboz cigarettát vesz elő, és rágyújt.*

//Fagyunk!//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Főtér Empty
Tárgy: Re: Főtér   Vas. Aug. 15, 2010 2:56 pm

//Olvadunk ^^//

*Összeráncolt homlokkal veszi le, hogyan is érti a macska pontosan a szavait. Neki mostanság nem sokat bókolnak... így egy kicsit elszokott tőle. Úgy dönt, inkább nem fűz hozzá semmit.*
-Rendben van Kurtis. *Egy halvány mosolyt elereszt, aztán pedig elgondolkodva bök a Kurtis melletti helyre.* Nem gond, ha egy kicsit leülök? Sokat sétáltam. *Valóban. Tegnap érkezett vissza, kipihente magát, ma pedig felfedezésre indult. Egész délelőtt sétálgatott. Ha megengedik neki, akkor leül.*
-A közeli iskolába járok. *Jegyzi meg röviden és tömören egy rezzenés nélkül. Ölébe helyezi közben a papírokat, néhány pillantást vet is rá. Amikor megszólal, csak akkor néz a másik szemeibe, de nem végig. Csak pár másodpercre.*
-Gondolkodtam, hogy elmegyek valamerre ebédelni... aztán pedig vissza az iskolába. *Úgy tűnik, egyenlőre esélye sincs lerázni a macska-embert. De legalább nem kell egyedül barangolnia.* Tudsz ajánlani valami jó helyet ebédre? Mert én már olyan régen jártam itt, hogy azt se tudom, mi hol van. *Ez talán egy kicsit túlzás. Csak próbál úgymond ő is egy kicsit "bevágódni". Hangja persze kedves, szemei csillognak... tele van életerővel. A cigaretta pedig nem zavarja.*
Vissza az elejére Go down
Kurtis Thorn
Kurtis Thorn
Macska-ember
Hozzászólások száma :
12
Join date :
2010. Aug. 13.
Főtér Empty
Tárgy: Re: Főtér   Vas. Aug. 15, 2010 3:02 pm

- Nos, jó helyet nem tudok ajánlani, tekintettel az étrendemre.... Amolyan... Macska dolog. Meg egér. Igyekszem megtartani életem emberi aspektusait, mint azt láthatod.
*Emeli fel jelentőségteljesen a cigarettát.*
- De sajnos elég nehéz a dolgom, ha beindul a fantáziám az apró lábak zizegésére és emészteni kezdek, ha cincogást hallok. És ez megnehezít mindent.
*Magyarázza, majd feláll, de még mindig csak sántikálni tud.*
- Azt hiszem most jobb, ha hazamegyek. A névjegykártyámon ott a címem. Ilyen lábbal nem kockáztatnám meg, hogy kísérgesselek...
*Mondja bűnbánóan, és láthatóan igen szomorúan.*
- Szóval elnézést... Ígérem, ha megkeresel majd, megejtjük az ebédet, és én állom...
*Ezzel elbiceg, hacsak meg nem állítják.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Főtér Empty
Tárgy: Re: Főtér   Vas. Aug. 15, 2010 3:17 pm

-Ó, értem. ~Hát én se szeretnék a helyébe lenni...~ *Elgondolkodva pillog ide-oda, miközben hallgatja Kurtist. Amit mondanak neki, az mind érdekes, így persze meg is jegyzi... abban biztos, hogy szeretne még találkozni vele. Aztán mire ő tökre beleéli magát a kajába meg a beszélgetésbe, a macska kijelenti, hogy menni készül. Nem tartja vissza, ő akkor majd megejti az ebédet az iskolában.*
-Rendben van, fel foglak keresni szerintem. Jobbulást. *Egy halvány mosolyt még megereszt, majd lassan feláll ő is. Leporolja nadrágját, a papírokat ismét mellkasához szorítja és körülnézve már itt sincs. Az iskolában megebédel, aztán pedig átnyálazza az érdekességeket, amik a papíron vannak.*
Vissza az elejére Go down
Sam McLegon
Sam McLegon
Ember
Hozzászólások száma :
204
Join date :
2010. Jul. 12.
Age :
45
Tartózkodási hely :
Azgard
Főtér Empty
Tárgy: Re: Főtér   Pént. Nov. 05, 2010 9:45 pm

*Ahogy este lett, a város felé vette az irányt. Csupán áthaladni készült a főtéren, pálcát rendelt magának néhány napja, és most akart érte menni. Fekete köpenybe burkolózva védte magát a hűvös esti széltől. *
~ Milyen kihalt itt minden...~
*Jegyzi meg gondolatban. A téren jórészt senki sem jár, de egyszer csak észrevesz egy magányos alakot az egyik padon ücsörögni. Nagyon elveszettnek tűnik, a lámpák sápadt fényében, így felé veszi az irányt és megszólítja. *
- Szervusz. Minden rendben? -
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Kim Kaguya
Ember
Hozzászólások száma :
47
Join date :
2010. Nov. 04.
Age :
32
Főtér Empty
Tárgy: Re: Főtér   Pént. Nov. 05, 2010 9:51 pm

*Egész napos kóválygás után, a közeli kis faluban kötött ki. Próbált valami elfoglaltságot találni, de a kártyázás, vagy kockázás a zsiványokkal, nem kötötte le, és igazából nem is szerette azokat a népeket. Fekete nadrágban van, amihez egy bélelt, bokáig érő bakancsot húzott fel. Felsője élénk zöld-ezüst, amire egy combig érő dzsekit vett fel, a hideg ellen. Kezein, a szokásosnak számító ujjatlan kis kesztyűi. Hosszú haja szabadon. Az egyik padon gondolkozott, mikor egy magányos alakot pillant meg, és reménykedik benne hogy az tovább lép. De nem, így hát...*
- Jó napot. Igen, köszönöm, csak kicsit elkeveredtem, nem találok vissza a kastélyhoz *vallja be őszintén, azért az otthon töltött idő, és a család jót tett neki a személyiségfejlődésében is.*
- Maga nem odavalósi? *érdeklődik, mert mintha látta volna már a férfit.*
Vissza az elejére Go down
Sam McLegon
Sam McLegon
Ember
Hozzászólások száma :
204
Join date :
2010. Jul. 12.
Age :
45
Tartózkodási hely :
Azgard
Főtér Empty
Tárgy: Re: Főtér   Pént. Nov. 05, 2010 9:59 pm

*Végigméri a fiatal srácot. Igen, ő az aki a napokban érkezett, Alec említette. *
- Eltévedtél? Gratulálok, pedig csak az utat kellett volna követned arra - *int a háta mögé, arra amerről érkezett. Furcsállja, hogy nem talált vissza, de elkönyveli az új hely okozta sokknak.*
- Ott lakom én is, én felelek az erdőben élő állatokért, ha esetleg valami érdekel, engem kell keresned.
- De te mit csinálsz itt?
*Érdeklődött, mert bár a fiú már nagykorú, de valamilyen szinten az ő felellőssége is.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Kim Kaguya
Ember
Hozzászólások száma :
47
Join date :
2010. Nov. 04.
Age :
32
Főtér Empty
Tárgy: Re: Főtér   Pént. Nov. 05, 2010 10:03 pm

*Félrepillant, a méregető szemek elől, ezt azért a mai napig sem szereti, ha így megnézik az emberek. És még mindig nincs tudatában, hogy kellemes látványt nyújt.*
- Igen, tudom, tehetséges vagyok *jön zavarba kicsit, és biccent, hogy akkor az út megvan hazafelé. Maga sem tudja honnan pottyant ide, de még meg kell szoknia a helyet.*
- Ilyen varázslényismeret tanár vagy mi? *kérdez vissza, mert neki egyenlő a két fogalom, és hogyha állatokkal foglalkozik, akkor nyilván nem egy egyszerű ott lakó.*
- Próbáltam ismerkedni a hellyel *sóhajt fel a fiú, és visszanéz Samre.*
- Amúgy Kim vagyok, Kim Kaguya *mutatkozik be, és félénken kezet nyújt, mint ahogyan az szokás.*
Vissza az elejére Go down
Sam McLegon
Sam McLegon
Ember
Hozzászólások száma :
204
Join date :
2010. Jul. 12.
Age :
45
Tartózkodási hely :
Azgard
Főtér Empty
Tárgy: Re: Főtér   Pént. Nov. 05, 2010 10:14 pm

*Ismerősen cseng neki a név, mintha már hallott volna róla, de inkább későbbre halasztja a dolgot és kezet nyújt ő is.*
- Sam McLegon, és ha úgy tetszik akkor valamiféle tanár lennék igen - *húzza kissé gúnyos mosolyra a száját. Ő aztán senkinek sem fog órát tartani... Egy pillanatig tanulmányozta a fiú tekintetét, majd rájött honnan olyan ismerős neki a neve. Épp elég sztorit hallott róla már a kocsmákban.*
~Fiatal, jó képességű gyógyító, Angliában ő volt az örökös áldozat. ~
- Nincs kedved velem jönni? Ne ülj itt egyedül, még a végén végképp eltévedsz a sötétben.
*Ajánlja fel, viszonylag kedvesen. Nem azért mert rájött ki ő... Hanem mert Alec leharapná a fejét ha hagyná elveszni az egyik védencét... És mióta egy démon is kószál erre, sokkal óvatosabbá vált. *
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Kim Kaguya
Ember
Hozzászólások száma :
47
Join date :
2010. Nov. 04.
Age :
32
Főtér Empty
Tárgy: Re: Főtér   Pént. Nov. 05, 2010 10:19 pm

*Nem veszi észre, hogy a másiknak ismerős, neki tökéletesen ismeretlen a férfi. A kézfogás után, összehúzza magán a kabátját, hűvös az este.*
- Örülök hogy megismerhetem *hozza a formáját, és bólint. Ha tanár akkor tanár, még jó hogy nem tegezte le egyből, ahhoz azért még fiatal.*
- Hát, hová tart éppen? *kérdezi, mert akár mehetne is vele, mást úgysem nagyon tud csinálni. Feláll, és körbepillantva kinyújtózik.*
~Remélem vége a borzalmaknak... Ez egy új hely, és biztos nem a vérem akarják...~
Vissza az elejére Go down
Sam McLegon
Sam McLegon
Ember
Hozzászólások száma :
204
Join date :
2010. Jul. 12.
Age :
45
Tartózkodási hely :
Azgard
Főtér Empty
Tárgy: Re: Főtér   Pént. Nov. 05, 2010 10:23 pm

*Furcsa neki a fiú, de nem szól egy szót sem, ez ügyben.*
- Pálcáért... -*indul el, akár követi a srác akár nem. A banya nem fogja neki egész éjjel tartogatni a személre rendelt értékes darabot, és túl sok pénzébe került ahhoz a pálca, hogy most hagyja elkótyavetyélni. Így ő elindult.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Kim Kaguya
Ember
Hozzászólások száma :
47
Join date :
2010. Nov. 04.
Age :
32
Főtér Empty
Tárgy: Re: Főtér   Pént. Nov. 05, 2010 10:26 pm

*A kijelentésre kicsit elcsodálkozik, de aztán eszébe jut, hogy biztosan történt valami a pálcával, hogy újat kell vennie.*
- Rendben van, akkor megyek én is *indul el lassan a másik mellett, nem maradva le, és azon tűnődve, hogy vajon mit mondhatna.*
- Maga, régóta van a kastélyban? *kérdezi jobb híján, hogy beszélgetést kezdeményezzen, és információkat tudjon meg.*
Vissza az elejére Go down
Sam McLegon
Sam McLegon
Ember
Hozzászólások száma :
204
Join date :
2010. Jul. 12.
Age :
45
Tartózkodási hely :
Azgard
Főtér Empty
Tárgy: Re: Főtér   Pént. Nov. 05, 2010 10:31 pm

*Hangtalanul lépked, de azért figyel a fiúra.*
- Már egy ideje. Volt egy kisebb konfliktusom - *nevet fel *- és a lehető legmesszebb akartam futni, így hát itt kötöttem ki. -
*Komoran emlékszik vissza arra, mikor a barátai kérték tűnjön el, ne sodorja őket is veszélybe... Majd megvonta a vállát. Az már a múlt.*
- És te? Te mit keresel itt? Nem éppen fiataloknak való hely.
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Kim Kaguya
Ember
Hozzászólások száma :
47
Join date :
2010. Nov. 04.
Age :
32
Főtér Empty
Tárgy: Re: Főtér   Pént. Nov. 05, 2010 10:36 pm

*Az utat nézi, hogy merre mennek, de fülei éberen figyelik a férfi szavait.*
- Értem, azt megkérdezhetem hogy mi volt az a konfliktus vagy...nem publikus? *érdeklődik még, majd a következő kérdésre ismét zavarba jön.*
- Hát, lehet hogy furcsa, de nem tudom. Fogalmam sincs hogy kerültem ide, csak arra emlékszem, hogy otthon sétáltam hazafelé az egyik kis üzletből, és elszédültem, és mire magamhoz tértem, itt voltam az erdőben. Egy férfi, Alec talált rám és vitt be a várba, és mesélte el hogy hol vagyok* mondja, mert ez a legnagyobb rejtély, hogy hogyan került ő ide, Amerikából. Zavarja, hogy nem tudja, de hát, majd csak kiderül valami.*
Vissza az elejére Go down
Sam McLegon
Sam McLegon
Ember
Hozzászólások száma :
204
Join date :
2010. Jul. 12.
Age :
45
Tartózkodási hely :
Azgard
Főtér Empty
Tárgy: Re: Főtér   Pént. Nov. 05, 2010 10:51 pm

- Az nem egy kedvelt témám, szóval inkább nem mesélem el. - *legyintett türelmetlenül. *
- Alec a vár gazdája... - mormolta csendesen - érdekes történeted van, azt meg kell hagyni. Csak úgy semmiből, he? Majd gondolkozom a dolgon.
*Közben megérkeztek a bolthoz. Egy romos, düledező kis bódéhoz a város szélén. A férfi elfintorodott. *
- Várj meg kérlek, kinn - *kérte, nem akarta ilyen látványnak kitenni a gyereket. Köpenyét a szája elé húzta, és csak úgy ment be.
A banya még több pénzt akart tőle kicsikarni a szállításért és a különleges áruért, így eltartott egy darabig amíg végzett. Immár új pálcájával a zsebében lépett ki.*
- Ne haragudj... Visszakísérlek az iskolába ha akarod. -
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Kim Kaguya
Ember
Hozzászólások száma :
47
Join date :
2010. Nov. 04.
Age :
32
Főtér Empty
Tárgy: Re: Főtér   Pént. Nov. 05, 2010 10:56 pm

*biccent.*
- Bocsánat, nem akartam... felbolygatni a régi dolgokat *kér elnézést, majd biccent, arra már rájött hogy Alec itt az atyaúristen, az iskolán belül is kiigazodik már, csak még a környéken nem.*
- Valahogy úgy, a semmiből, és köszi *feleli, mert ő már nem tud mit kigondolni, ami reális lenne, és meg történhetett volna vele. Míg a férfi bement, ő megfogadta a tanácsot, kinn maradt, és inkább nézelődött. *
- Semmi baj, sikerült elintézni amiért jött? *érdeklődik, majd bólint az ajánlatra.*
- Azt megköszönném, legközelebb ne tévedjek el ha lehet *mosolyog kicsit magán, mert bénázni azért tud.*
Vissza az elejére Go down
Sam McLegon
Sam McLegon
Ember
Hozzászólások száma :
204
Join date :
2010. Jul. 12.
Age :
45
Tartózkodási hely :
Azgard
Főtér Empty
Tárgy: Re: Főtér   Pént. Nov. 05, 2010 11:10 pm

- Persze, csak a banya mindig több pénzt akar, mint amennyi jár neki - *vonta meg a vállát és a kastély felé indult.*
- Pálcáért jöttem, a múltkor elvesztettem egy kisebb erdőbéli kaland során... -
*Hosszas néma séta után, mikor már az úton jártak, megtörte a csendet. *
- Akármilyen fura körülmények közt keveredtél is ide, üdv köztünk.

Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Kim Kaguya
Ember
Hozzászólások száma :
47
Join date :
2010. Nov. 04.
Age :
32
Főtér Empty
Tárgy: Re: Főtér   Pént. Nov. 05, 2010 11:14 pm

- Értem. De akkor megoldotta *összegzi, és követi a férfit, illetve sétál mellette.*
- Itt ilyen veszélyes az erdő? *riad meg egy kicsit, hiszen a férfi jóval idősebb és erősebb nála, mégis megjárta, ha elhagyta a pálcáját. Ő nem szeretne, még egyszer ilyen helyre keveredni, neki elég volt a két évvel ezelőtti mizéria. Azt is elég nehéz volt feldolgoznia. A hosszas séta alatt, ő sem nagyon szólal meg, inkább csak gondolkozik, majd az üdvözlésre elmosolyodik.*
- Köszönöm, innen már azt hiszem betalálok. Köszönöm, hogy visszakísért *jegyzi meg a kastély bejárata előtt állva, és elindul felfelé, amerre a szobáját sejti.*
Vissza az elejére Go down
Sam McLegon
Sam McLegon
Ember
Hozzászólások száma :
204
Join date :
2010. Jul. 12.
Age :
45
Tartózkodási hely :
Azgard
Főtér Empty
Tárgy: Re: Főtér   Pént. Nov. 05, 2010 11:19 pm

*Biccentéssel kíván jó éjszakát és figyeli ahogy a fiú eltűnik a folyosók útvesztőjében.*
~ Furcsa fiú... Olyan, furcsa. ~
*Zavartan megrázza a fejét, majd saját szobája felé indul.*

//Köszi ^^//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Főtér Empty
Tárgy: Re: Főtér   

Vissza az elejére Go down
 

Főtér

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Azgard, menedék a világok között  :: Senbrun :: Lakónegyed-