Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» April szd
by Alec Nyrani Hétf. Jan. 01, 2018 7:38 pm

» Midnight szd
by Alec Nyrani Hétf. Júl. 31, 2017 12:59 am

» Thor szd infmar
by Alec Nyrani Vas. Júl. 16, 2017 3:11 am

» Wanda marvel
by Alec Nyrani Hétf. Júl. 03, 2017 3:02 am

» Earnen szd im
by Alec Nyrani Vas. Jún. 11, 2017 5:52 pm

» Scott marvel
by Alec Nyrani Szer. Május 17, 2017 10:02 pm

» Bucky reag im
by Alec Nyrani Vas. Ápr. 16, 2017 12:23 am

» Főnixek sziklája
by Kurtis Thorn Hétf. Jan. 07, 2013 3:23 am

» Akrasia a démoni birodalom
by Shet Szer. Május 30, 2012 4:26 am

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Vízesés

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
523
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Re: Vízesés   Pént. Aug. 13, 2010 12:24 am

*Megmosolyogja a szakértő lelkesedését, és nem is veszi el a kedvét azzal hogy elmeséli pontosan milyenek is ezek a lények. De annyi elég, hogy nem valami társaságkedvelőek, bár őt eddig nem akarta egy sem megenni.*
- Él itt ilyen, különben nem mutattam volna a képet. Nehéz lenne pontosan betájolnom, mert az erdő sötét részének mélyén élnek ezek, egy barlangban. egyezzünk meg abban hogyha legközelebb találkozunk, elviszlek hozzájuk, rendben? *ajánlja majd a képet egy legyintéssel eltünteti hogy ne legyen útban. Aztán a kastély felé indul, majd visszafordul.*
- Érdekes beszélgetés volt ez a mai. Legközelebb megismételhetnénk majd. Tudod, hol találsz. *búcsúzik, azzal elindul a kastély felé, menet közben most is gondosan odafigyelve hogy semmilyen lényre ne lépjen rá.*
Vissza az elejére Go down
http://azgard.forumotion.com
Ember
Hozzászólások száma :
204
Tárgy: Re: Vízesés   Pént. Aug. 13, 2010 12:31 am

*A másik elnéző mosolyát látva észbe kap és visszavesz a lelkesedéséből, azt viszont örömmel hallja, hogy élnek itt ilyen lények. *
- Megköszönném, ha oda elkísérnél, annyira még én sem vagyok őrült, hogy oda egyedül menjek - *kap az ajánlaton, majd ő is búcsút int, még sok dolga van. Tegnap talált egy unikornis csikót, ami meglepő, hisz ilyen állatok tudomása szerint nem élnek az erdőben, mindenesetre szerette volna befogni az állatot. *
- Biztosan megismételjük - *morogta, de már csak az orra alatt.
Hátat fordított a kastélyba vezető útnak és elindult az erdő mélye felé.*
Démon
Hozzászólások száma :
205
Tárgy: Re: Vízesés   Vas. Nov. 07, 2010 9:26 pm

*Miután reggel visszakísérte a már kialudt, de még mindig jókedvű Samet a szobájába, úgy döntött, nem megy vissza, hanem kóricál itt egy kicsit, az erdőben. Útja a vízeséshez vezetett, ahol hallomása szerint valami vízi szörny él, kíváncsi volt rá, és csak hamar rá is jött a lény kilétére, így nem bolygatta meg, inkább csak elhevert a fűben, és arra gondolt, hogy milyen jól sikerült a tegnapi napja. szokás szerint talpig feketében van, haja szabadon terül el a feje körül.

Féltünde
Hozzászólások száma :
17
Tárgy: Re: Vízesés   Vas. Nov. 07, 2010 9:31 pm

*Még mindig nem szokta meg a helyet. Gyakran fogja el a nyugtalanság, és kezd bele hosszú sétákba. Az erdő általában menedéket, és vigaszt nyújt számára. Az egyik legjobb hely, ha ki akarja kapcsolni a gondolatait. Nem tart sem veszélytől, sem támadástól. Olyan, mintha a saját otthonában sétálna. Teljes nyugalommal.
Ahogy céltalanul bolyongott, egyszer csak csobogást hallott, mígnem rátalált a vízesésre. Nem veszi észre a fűben fekvő alakot. Valahogy vonzza a víz, s szinte csak azt látja maga előtt. Egészen lemegy a partra, és kinyújtja a kezét, de az utolsó pillanatban meggondolja magát, s mielőtt megérintené a víztükröt, óvatosan visszahúzza.*
- Különös. *sóhajt fel. Egyébként fekete köpeny van rajta, és a kapucni most is a fején van eltakarva az arcát. A köpeny alatt farmert visel, és csizmát. A derekához egy tőr van erősítve. Fő a biztonság.*
Démon
Hozzászólások száma :
205
Tárgy: Re: Vízesés   Vas. Nov. 07, 2010 9:36 pm

*A merengését léptek zaja zavarja meg, és ő odapillant, amerről az érkezőt várja. Abban biztos hogy nem Sam az, mert vele csak későbbre beszélt meg találkozót. Egy nő alakja bontakozik ki az erdő fái közül, aki szemmel láthatóan nem veszi őt észre, ő pedig nem szólal meg még egyenlőre. A víztükrös játék után húzza csak mosolyra ajkait.*
- Az öregség első jele, ha magában beszél az ember *jegyzi meg hangosan, hogy a nő felfigyeljen rá. Nála nincs fegyver, elég veszedelmes anélkül is.*

Féltünde
Hozzászólások száma :
17
Tárgy: Re: Vízesés   Vas. Nov. 07, 2010 9:44 pm

*Még mindig a vizet figyeli. Mintha valamiféle zsinóron rángatnák. Legszívesebben belemenne, de ugyanakkor egy belső ösztön megálljt parancsol neki. Miközben tépelődik egy hang szakítja félbe a gondolatait. A hang irányába fordul, de nem tesz egyetlen lépést sem.*
- Az öregség mindenkinél más mércékben mérendő. *válaszol rá gunyorosan. S bár már nincs a legvilágosabb, most már jól kiveszi a fűben az alak sziluettjét. Átkozza magát, amiért eddig nem vette észre.*
~Minden bizonnyal a víz hatása. Van benne valami... különös.~*megrázza a fejét, hogy kitisztuljon. Még nem tudja, hogy ki az idegen, s addig nem árt résen lenni.*
- Az viszont nem épp a jó emberek tulajdonsága, hogy elrejtőzve meglapuljon a fűben. *húzza össze a szemét, amiből az illető semmit sem láthat a jótékony kapucni takarása miatt.*
Démon
Hozzászólások száma :
205
Tárgy: Re: Vízesés   Vas. Nov. 07, 2010 9:48 pm

*A gunyoros hangra csak félmosolyt villant meg, ha a nő talál nála öregebb lényt, komoly dícséretben részesül.*
- Ez igaz, de a tényen nem változtat. *feleli, és a most már hajlandó felülni a fűben, és onnan szemlélni az alakot. Nem tudja hova tenni, nincs benne semmi, ami jellegzetesen emberi lenne. Mintha valami más lenne.*
- Mondta valaki hogy én jó vagyok és ember? *kérdez vissza szintén kissé gunyorosan, majd a vízre mutat, és megjegyzi.*
- Ha neked lennék, én nem mennék bele. A lakója nem biztos hogy jó néven venné a látogatókat.

Féltünde
Hozzászólások száma :
17
Tárgy: Re: Vízesés   Vas. Nov. 07, 2010 10:01 pm

*Ráveszi magát, hogy közelebb menjen az illetőhöz, bár akkora távolságot megtart, hogy biztonságban érezze magát. Nem ül le a fűben.*
- Nem zavar, ha bolondnak néznek, amiért hangosan beszélek. A kimondott szavaknak önmagukban is hatalma van. Csak ezt kevesen gondolják komolyan. *nem magyarázkodik, csupán érdekli, hogy kivel áll szemben. Udvariasság, és semmitmondó megjegyzések. Ebből még senkinek sem lett nagyobb problémája.*
- Nem gondoltam, hogy ember vagy. Akkor nem tudtál volna olyan csöndben megülni a fűben, hogy ne keltsd fel az érdeklődésemet. Az emberek... nem ilyenek. *a gúnyt nem veszi fel. Továbbra is nyugodt hangon válaszolgat. Nem érzi, hogy menekülnie kellene az illető elől. Mindaddig nincs vele gondja, amíg az életére nem tör.*
- Ennyi erővel a fákat sem szabadna háborgatnunk. Ők sem mindig veszik jó néven, ha nem hagyják békén őket. Sokan mégis élettelen dolgokként tekintenek rájuk. *a víz felé fordul, de nem megy közelebb hozzá.*
- Mi lakik benne?
Démon
Hozzászólások száma :
205
Tárgy: Re: Vízesés   Vas. Nov. 07, 2010 10:08 pm

*Fekete szemeivel követi az alak mozgását, valamiért más mint a haladók, csak még a fajára nem jött rá.*
- Nem mondtam hogy bolondnak nézlek, csupán kissé eltér a világnézeted az emberekétől. *jegyzi meg a démon, és egyik lábát kinyújtja, és rátámaszkodik a másikra. Most nincs benne ártó szándék, viszonylag nyugodt, kialudta magát.*
- Nahát, végre valaki aki képes látni hogy mi az ami nem vagyok *mosolyodik el gúnyosan, de ez nem a nőnek szól, hanem a világnak, és az ostoba embereknek.*
- A fáknak megvan a maguk szerepe az élet körforgásában, nem kell őket se többre sem kevesebbre becsülni annál, amik *von vállat, majd a vízre pillantva válaszol is*
- Valamiféle vízi szörnyeteg. Sok csáp, ragadozó természet... *ecseteli hogy Nessi miért van itt az erdőben, és nem az udvaron lévő tóban. Ugyanis ő már felmérte a terepet, és pontosan tudja, mi merre van.*

Féltünde
Hozzászólások száma :
17
Tárgy: Re: Vízesés   Vas. Nov. 07, 2010 10:16 pm

*Még mindig nincs félelemérzete. Úgy gondolja, nem árthat neki az idegen. Ha ártani akart volna, már meglephette volna, amiért figyelmetlenül elhaladt mellette anélkül, hogy észrevette volna. A kezét összefonja a mellkasa előtt.*
- Mondta valaki hogy én ember vagyok? *kérdezi ő is gunyorosan - akárcsak az előbb a másik tőle. Ritkán jönnek rá, hogy nem ember. Általában a köpeny és az alkalmazkodás megóvja attól, hogy rájöjjenek, micsoda. Összeráncolja a homlokát - amiből semmi sem látszik.*
- Ez olyan meglepő, hogy látom, mi nem vagy? *hangjából kicsendül a meglepettség, de aztán megköszörüli a torkát, és nyugodtan folytatja tovább.*
- Érdekes egy állat lehet. Megismerném... *utóbbit csak félhangosan mondja ki. szinte magának. És eldönti, hogy majd visszajön még a vízeséshez, egyedül.*
Démon
Hozzászólások száma :
205
Tárgy: Re: Vízesés   Vas. Nov. 07, 2010 10:22 pm

- Nem, már a szagodban sincs semmi emberi, úgyhát megmondod nekem hogy mi a csuda vagy? *érdeklődik, ugyanolyan gunyorosan, de lassan már élvezve ezt a kis beszélgetést. Szereti ha az emberek, nem rohannak el előle sikoltozva. A tömeghisztéria jó móka, de mint mindenből, ebből is megárt a túl sok.*
- Hm, igen. Eddig nem sok emberrel találkoztam, de egyiknek sem szúrt szemet, hogy nem illek közéjük *billentette oldalra kissé a fejét.*
- Igazán levethetnéd azt a kapucnit, én sem rejtem el előled az arcomat *felhívás a keringőre, hogy ne rejtegesse tovább magát, egy démon elől.*
- Csak meg ne egyen *von vállat ismét Shet, az egy dolog, hogy neki nincs félnivalója, hiszen az erdőben aligha lehet nálánál gonoszabb élőlény, de a nőnek nem kéne elbíznia magát, még ha valami nem ember féle akkor sem.

Féltünde
Hozzászólások száma :
17
Tárgy: Re: Vízesés   Vas. Nov. 07, 2010 10:27 pm

*A kérdésre elneveti magát. Nem gunyorosan, nem is gonoszan. Szinte jókedv cseng ki a hangjából.*
- És azt nem tudod kitalálni, hogy mi vagyok, ha nem ember? *megy bele a játékba. Nem szereti felfedni, hogy micsoda. Nincs rajta titkolnivaló, de valahogy sebezhetőbbnek érzi magát ettől.*
- Az emberek vakok, elvakultak, arrogánsak és ostobák. Tisztelet a kivételnek. *foglalja össze tömören. Hiába félig ember, sosem tudott beilleszkedni közéjük. Talán valahol a szíve mélyén nem is akart. A kérésre biccent egyet, amiből nem sokat látni, de leveszi a kapucnit, így előre omlik a vörös haja, és a csillogó zöld szemeit rászegezi az alakra. Fő a megfigyelés és a biztonság.*
- Nem vagyok én olyan édes, hogy felfaljon. *üti el iróniával a figyelmeztetést, de azért elraktározza magában.*
Démon
Hozzászólások száma :
205
Tárgy: Re: Vízesés   Vas. Nov. 07, 2010 10:33 pm

*Felvonja a szemöldökét, de aztán ő is elmosolyodik, amolyan jellegzetes félmosollyal. *
- Ki tudnám, de ahhoz beléd kellene kóstolnom, amit gondolom, nem díjjaznál, így első találkozás alkalmával, szóval egyszerűbb ha elmondod *villant meg egy kifejezetten ragadozó pillantást, minden további nélkül képes lenne arra, amit mondott, csupán az tartja vissza, hogy egy bizonyos mágusnál esetleg ez rossz pontja lenne. És nem akarja rontani az amúgy sem túl fényes kilátásait.*
- Ez igaz, semmi érzékük nincs a szépre vagy a hasznosra *ért egyet, és egy biccentéssel díjazza a nő arcát. Csinos darab, meg kell hagyni, vonzóak azok a zöld szemek.*
- Vétel elkendőzni egy ilyen tetszetős arcot *bókol semmitmondóan, majd felkuncog.*
- Ezt ne nekem meséld, hanem neki ha felébred *mutat a tó egyik végébe, ahol csak egy sötét árnyék látszik.*

Féltünde
Hozzászólások száma :
17
Tárgy: Re: Vízesés   Vas. Nov. 07, 2010 10:41 pm

*Felvonja a szemöldökét. Tényleg nem díjazná, ha belekóstolnának. Habár fölöslegesen -mert minden valószínűség szerint az erőfölényekben alulmaradna- de nem is hagyná magát.*
- Féltünde vagyok. Lennének tippjeim, de egy ha rákérdezek. És Te? *rövid válasz, rövid kérdés. Kezd óvatos lenni. Valahol mélyen megszólalt benne a vészcsengő. Bár elég mélyen. Nem fél. Mert nincs oka félni. Elég sok évet megélt már, hogy megbarátkozzon a halál gondolatával.*
- Vagy talán más az értékrendszerük. Mint ahogy bizonyára Neked és nekem is. *vonja le a következtetést. A biccentést figyelmen kívül hagyja. Figyelemmel kíséri az alak minden rezdülését.*
- Jobb ha az ember óvatos, és egy köpeny alá bújik, minthogy bolond módjára kiadja magát. *válaszol, és a bókot nem veszi fel. Megszokta, hogy bizonyos szavak üres jelentéssel bírnak.*
- Nem hiszem, hogy megvárja, amíg besózom és bepaprikázom magam. *jegyzi meg kicsit gunyorosan, kicsit tréfásan. Egy mosolyt azonban elenged.*
Démon
Hozzászólások száma :
205
Tárgy: Re: Vízesés   Vas. Nov. 07, 2010 10:48 pm

*Nem csinál ügyet a dologból, nincs oka bántani a nőt, főleg hogy beszélget vele, és még szellemeskedni is tud. Ritka az iylen, és Shet kezdi egyre inkább értékelni az ilyen lényeket.*
- Féltünde? Vagy úgy. Én démon vagyok, Akrasiából jöttem *felel ő is, mivel ennyi igazán belefér, és illik is, mivel a nő is válaszolt neki.*
- És neve is van ennek a szép féltündének? *kérdezősködik tovább, viszonylag udvariasan, és gúnytól mentesen. Tetszik neki a másik stílusa, de csak úgy kicsit. Hiszen ő már talált magának játékot.*
- Attól tartok elég más értékrendszerük van. Valószínűleg a mienk sem ugyanaz, lévén fajaink közt elég nagy a szakadék *ért egyet, aztán testhelyzetet vált. A másik lábát is kinyújtja, és így inkább csak könyököl a fűben.*
- Az az. az óvatosság sosem árt, bár vannak aki ellen ez mit sem ér *utal itt arra, hogy azért rajta kívül, találkozhatott volna a lány mással is, aki nem biztos hogy ilyen békés lenne.*
- Ki tudja, de lassan már engem kezd éhessé tenni a gondolat *mosolyodik el ő is, hogy a másik lássa, nem gondolja komolyan a fenyegetést. *

Féltünde
Hozzászólások száma :
17
Tárgy: Re: Vízesés   Vas. Nov. 07, 2010 10:57 pm

- Nem gondoltam volna, hogy első találkozásom egy démonnal szellemes szójátékokkal fog telni. *mosolyodik el. Valahogy ez az a faj, akivel egy sötét erdőben nem akart összefutni mindaddig, amíg nem biztos a saját erejében vagy legalább abban, hogy megússza a dolgot.. És ez még nem az a pillanat.*
- Loria. Szívesen kezet nyújtanék, de.. ez inkább az emberek között megszokott gesztus. Na és Te megmaradsz név nélküli idegennek? *kérdez vissza kihívóan, majd mivel látja, hogy mára megússza az életre menő harcot, leguggol a fűben. A csillagokat kémleli, de fél szeme a démonon marad.*
- Fajok igen... mégsem szabad mindenkit e szerint beskatulyázni. Vannak személyek, akik kilógnak a fajukból. *jegyzi meg mellékesen. Szinte fölöslegesen.*
- Igen.. vannak akik ellen minden felkészülés hiábavaló. De ha e szerint élnék, valószínűleg már nem beszélgetnénk itt. Akkor már én sem lennék az élők sorában. *megrázza a fejét, hogy biztos legyen abban: a hege takarva van.*
- Kicsit késő van a vacsorához. Még a végén megülné a gyomrodat. *vigyorodik el.*
Démon
Hozzászólások száma :
205
Tárgy: Re: Vízesés   Vas. Nov. 07, 2010 11:04 pm

- Nem gondoltam, hogy második találkozom ebben a világgal egy fél tündével lesz, aki éppen egy vízi szörny vacsorája készül lenni *viszonozza a mosolyt, és a névre biccent, majd ő is megszólal.*
- Elég, hogy megmondod, nem élek ilyesfajta emberi gesztusokkal. Megmaradnék, de inkább megmondom, hogy nehogy később összetévessz esetleg mással. Shet vagyok *villant meg egy bűbájos, szíveket tipró mosolyt a nő felé.*
- Általában a félvérek. Nem bántásból, de ez a köztes faj a legbizonytalanabb sok szempontból. Sosem lehet tudni, hogy melyik szülőtől, mit örökölt az ember * mondja, az ember szót úgy, hogy nem talált jobb szót erre. De nem ítéli el a lányt, ez látszik is, nem tipikus arisztokrata démon.*
- Találkoztál már más démonokkal is? *érdeklődik, kissé félreértve a kijelentést.*
- Áh, az én telhetetlen gyomromat nem hiszem hogy megülné bármi is. *viszonozza a vigyort, de nem rohan letámadni a lányt, hogy megegye.*

Féltünde
Hozzászólások száma :
17
Tárgy: Re: Vízesés   Vas. Nov. 07, 2010 11:10 pm

- Nem lettem volna a vacsorája. Nem értem hozzá a vízhez. *ráncolja össze a szemöldökét. Igen. Előjön a sértett büszkesége. Nem tudja elviselni, ha arra figyelmeztetik, mennyire sérülékeny, vagy mennyire naiv. *
- Téged mással..? Kötve hiszem. Szerintem a legközelebbi démon inkább segített volna a vízi szörnynek. Romantikus vacsora. *elneveti magát, hogy lássa a démon, nem gondolja komolyan. Csak visszavág az előbbi beszólásra.*
- Nekik is van a legnehezebb dolguk. Egyik faj sem fogadja magába őket igazán. *biccent egyet és egy pillanatra elkomorul. Sosem tudott uralkodnia z arcvonásain.*
- Nem. Legalábbis nem emlékszem rá. Gondolom, azért egy ilyen élmény maradandó lenne. *azt nem árulja el, hogy fogalma sincs, ki sebezte meg. Ez is még a megválaszolatlan kérdései közé tartozik, amit az elkövetkezendő évtizedekben meg szeretne tudni.*
- Azért most ne próbáljuk ki. *pislog bociszemekkel, miután elneveti magát.*
Démon
Hozzászólások száma :
205
Tárgy: Re: Vízesés   Vas. Nov. 07, 2010 11:18 pm

- Nem, de minden bizonnyal belegyalogolsz ha nem szólalok meg a hátad mögül *közli a dolgot, tényként a démon, majd elneveti magát.*
- Egy romantikus vacsora idilli képébe nálam nem fér bele az a vízi szörny *neki erről, igenis vannak komoly elképzelései, mert azért nem egy érzéketlen lény ő sem, csak igazán jól titkolja. Szerencsés, és kivételes az az ember, aki elnyeri egy démon szívét.*
- Na igen, nem irigylem őket, ahogyan téged sem. Gondolom, nem véletlen, hogy itt kötöttél ki *jegyzi meg a démon csendesen, inkább együttérzően. Nem ítélkezik a félvérek felett, de segíteni sem tud rajtuk.*
- Valószínűleg az lenne. Remélem, engem sem felejtesz el egyhamar *kacsint a lányra, most már kifejezetten jól szórakozik.*
- Ne? Egye fene, ma meggyőzhető vagyok *adja be a derekát, kis tettetett gondolkodás után a férfi.*

Féltünde
Hozzászólások száma :
17
Tárgy: Re: Vízesés   Vas. Nov. 07, 2010 11:21 pm

//useres okok miatt fagyás. folytatás következik.//
Ajánlott tartalom
Tárgy: Re: Vízesés   

Vízesés

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére