Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Lash hidden2
by Alec Nyrani Pént. Feb. 16, 2018 7:08 pm

» Gareth szd
by Alec Nyrani Kedd Jan. 23, 2018 7:35 pm

» Arman szd
by Alec Nyrani Vas. Jan. 07, 2018 3:21 am

» Keisuke szd
by Alec Nyrani Vas. Jan. 07, 2018 12:00 am

» April szd
by Alec Nyrani Hétf. Jan. 01, 2018 7:38 pm

» Skype kari naplók
by Alec Nyrani Hétf. Dec. 25, 2017 7:13 pm

» Koukaju mar
by Alec Nyrani Szomb. Dec. 16, 2017 10:29 pm

» Ethan sil
by Alec Nyrani Szer. Dec. 13, 2017 12:49 am

» Jamie diaries
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 30, 2017 9:48 pm

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Arman szd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
485
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Arman szd    Vas. Jan. 07, 2018 3:21 am

The Kid  

Just a game
Kényelmesebb és nyugodtabb a környezet idebent, mint a forgalmas utcán, és a kezdő alakváltók minden egyes tünetét produkálja a lány, szóval aligha kéne emberek közé engedni, mert nem szeretnék véletlen, csúnya baleseteket, amiket aztán magyarázhatnék az alfának is, meg a hatóságoknak is, bár szerencsére csak fiatalon volt velük konfliktusom, de akkor elég sok és elég intenzíven. Még, odahaza... Fájdalmas emlékek, és most nincs időm elmerülni bennük, mert egy kölyök reszket előttem és neki kell segítenem, ha már akkor magamon nem tudtam.
- Majd tudni fogod. Most zaklatott vagy és a világ egy új része nyílik meg előtted, amiről nem is tudtál, de ettől még létezik, és most már a részese vagy. Vérállatok, vámpírok, és néha még rosszabbak... ezek nem csak mende mondák - mosolyodom el kissé szomorkásan, hiszen sokáig én is azt hittem hogy mindez csak kitaláció és nem számít. Amíg meg nem haraptak, és el nem árultak, hoyg a saját hazám ellen küzdjek egy pöttyös nagymacskával osztozva a testemen.
- Majd eszedbefog jutni, ne erőltesd, ne erőszakold. Szépen lassan beugrik majd minden - próbálom megnyugtatni ahogy megkerülöm az asztalt és átölelem, hogy érezze, nincs egyedül. Ebben semmi személyesség nincs, ez egyszerűen csak leopárd család szokás, hogy nem hagyunk magára senkit. Ahogy görcsösen szorítja az ingem, simogatom a hátát, és a vörös hajzuhatagát.
- Valószínűleg azért, mert sokkot kaptál. Ki fogod heverni, és eszedbe jut. Talán olyasvalaki támadott meg, akit szerettél vagy közel állt hozzád és nem akarod elfogadni hogy tényleg ő tette ezt veled. Amit megjegyzem nem is lett volna szabad, nem ölelünk be olyasvalakit, aki nem akarja ezt - teszem hozzá, hiszen a mi falkánk szabályai meglehetősen egyszerűen és egyértelműek. Nem harapunk be szándékosan senkit, vagy ha mégis, hát legalább vállaljuk a felelősséget a tetteinkért.
Elfordulok tőle amíg átöltözik, és addig elrámolok egy két dolgot a csepegtetőről, de nem lesem meg. Csak amikor már érzem hogy kész van akkor fordulok vissza és messzire tüntetem a véres, romos ruhákat, amikre már nem lesz szüksége, és leülök vele szemben az asztalhoz megint.
- Mit szeretnél mi legyen? Kezdő alakváltó vagy, jó lenne ha falkához csatlakoznál, akár a mienkhez is. Nem áll szándékomban elrabolni sem megenni ha emiatt aggódsz, de... kerítenünk kell neked új ruhákat. Utána elengedlek utadra ha menni akarsz de én a helyedben maradnék. Olyanok között, akik hasonlóak hozzád, legalább amíg meg nem tanulod hogy hogyan kezeld a leopárdot. Mi segíthetünk neked, és ha én nem, hát Ashley biztosan. Ő a falka vezetője, a leopárdkirálynő és jó barátom. Beszélje vele, és utána eldöntöd mit szeretnél, jó? - moslyodom el bíztatóan, mert nem tisztem hogy minden erőmmel itt tartsam, bár az lenne a leg egyszerűbb az kétségtelen tény.

••

Arman szd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal