Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Arman szd
by Alec Nyrani Vas. Jan. 07, 2018 3:21 am

» Keisuke szd
by Alec Nyrani Vas. Jan. 07, 2018 12:00 am

» April szd
by Alec Nyrani Hétf. Jan. 01, 2018 7:38 pm

» Skype kari naplók
by Alec Nyrani Hétf. Dec. 25, 2017 7:13 pm

» Koukaju mar
by Alec Nyrani Szomb. Dec. 16, 2017 10:29 pm

» Ethan sil
by Alec Nyrani Szer. Dec. 13, 2017 12:49 am

» Jamie diaries
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 30, 2017 9:48 pm

» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 30, 2017 7:56 pm

» Theo notesze
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 27, 2017 12:30 am

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

April szd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
483
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: April szd    Hétf. Jan. 01, 2018 7:38 pm

Clint & April
What do you want from me?

Határidős munka, mennyire utálom az ilyet, de valahol meg mégis érthető, hiszen az információ hatalom és az nagyon kell egyeseknek, de inkább Furyé legyen mint valaki másé, akinél rossz kezekben lenne. Ezért is töröm magam, hogy máris nekiálltam a feladatnak ahogy kézhez kaptam az anyagot, és máris elveszek a részletekben, hogy milyen alapokra kell építenem az új életem, és ezek szerint ki vagyok én, mik a motivációim, mik a szokásaim. Roppant izgalmas feladat, és ha nem szeretném csinálni (meg nem lennék jó benne) nyilván nem csinálnám.
A békés magányomat egy meglehetősen jóképű és nagyonis szingli bosszúálló zavarja meg, méghozzá Clint. A beszólására összehúzom finom ívű szemöldökeim, de nem sértődöm halálra, mint egy átlagos nő tenné.
- Van akinek nem derogál néha oda járni - válaszolok angyali mosollyal, mert nem tudom elképzelni ahogy az első nyilvánosba beszalad, mert annyira kell neki. Nekem sem épp a kedvenceim, de a szükség olykor törvényt bont. Szerencsére ritkán történik ilyesmi. Feléfordulva várom hogy mit szeretne tőlem, hiszen biztos vagyok benne hogy nem teljesen véletlenül nyitott rám, és abban is jó eséllyel hogy követett. Nevezzük női megérzésnek, de működni szokott és általában igencsak pontosan. Az aktára pillantok és elveszem tőle de nem lapozok bele.
- Szóval csak egy csinos pofira van szükséged, remek. Én ehhez nem is kellek. Akadnak itt szép számmal akik örömmel ugranak ha csak rájuk nézel, Barton. Bár megjegyzem elég merész a múltkori nem túl udvarias beszólásod után egy ilyen szívességet kérni - emlékeztetem hogy nem volt éppen úriember, és nem felejtettem el. Nem is fogom. Ettől függetlenül belenézek az aktába, ha már itt van, és amúgy is kényszeresen olvasok el minden ilyen adatot. Bár tényleg semmi extra a fickó nagyvilági életet él, belefér ha a következő meghívotti körben én is benne leszek, és előadom a nyuszilány. Már ha persze Barton meggyőz hogy segítsek neki ebben.
- Nos, mik a meggyőző érveid hogy segítsek neked? - pillantok rá az akta felett. Kíváncsian várom mit hoz fel. Komolyan érdekel, miért hozzám jött és nem Romanoff-hoz, aki egyetlen szó nélkül segítene neki, mert jóbarátok úgy tudom.

April szd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal