Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» April szd
by Alec Nyrani Hétf. Jan. 01, 2018 7:38 pm

» Midnight szd
by Alec Nyrani Hétf. Júl. 31, 2017 12:59 am

» Thor szd infmar
by Alec Nyrani Vas. Júl. 16, 2017 3:11 am

» Wanda marvel
by Alec Nyrani Hétf. Júl. 03, 2017 3:02 am

» Earnen szd im
by Alec Nyrani Vas. Jún. 11, 2017 5:52 pm

» Scott marvel
by Alec Nyrani Szer. Május 17, 2017 10:02 pm

» Bucky reag im
by Alec Nyrani Vas. Ápr. 16, 2017 12:23 am

» Főnixek sziklája
by Kurtis Thorn Hétf. Jan. 07, 2013 3:23 am

» Akrasia a démoni birodalom
by Shet Szer. Május 30, 2012 4:26 am

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

April szd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
522
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: April szd    Hétf. Jan. 01, 2018 7:38 pm

Clea & April
What do you want from me?

Megint London és megint egy új munka amit el kell végeznem, és nekem semmi kedvem hozzá hogy Londonban járkáljak és keressek egy nőt, aki valami másik dimenzió szülötte. Valamiféle varázs ereje van, mint Strange-nek akit már ismerünk egy ideje. Valamiféle hóbortos, de világ rendjét vigyázó figura és ez nő, ez a hófehér hajú Elsa kettő a felesége vagy tanítványa. Nem tudom biztosan, de majd kiderítem ezt is, mint ahogy eddig sok minden mást is. Ez az, amiben jó vagyok és ehhez értek igazán.
Kényelmes ruhákban vagyok, egy testhez simulós nadrágban és egy magasított talpú cipőben, amire egy könnyű inget és egy kis széldzsekit húztam fel. Nem vagyok éppen kiemelkedő figira, de észrevehetetlen sem. Hosszú szőkésbarna hajam kibontva libben utánam, ahogy tempósan lépkedek, és azt a fehérszőke hajkoronát követem ahogy libben.
A viselkedésében némi változás áll be, amit annak tudok be hogy észrevette hogy figyelem. Nos, előfordul az ilyesmi hogy egyesek észreveszik, de végül is ártani nem akarok neki. Mellé érve pillantok a kacsákra amiket etet, és elmosolyodom a hülye tollasokon, ahogy hápogva kapkodnak a kenyércsomók után.
Magam is odadobok egy kis kenyeret ahogy szemem sarkából figyelem őt, hogy mik a szándékai. Nem kerestem fel a szentélyben, hiszen ptt neki van előnye, de itt London közepén talán egálban lehetünk.
- Valójában igen. Clea ha jól sejtem. April White vagyok, és gondolom már kitalálta hogy ki küldött Ön után - mosolyodom el, ahogy a pár lépéssel távolabbi padra telepszem, remélve hogy ő is követni fogja a példámat. Magam mellé teszem a kis táskámat hogy ne legyen útban. Közben komoly kék szemeimmel figyelem a nőt. Nem tűnik veszélyesnek, de soha nem lehet tudni, és nem kockáztathatok. Már csak azért sem, mert nekem mást is kell szem előtt tartanom, például Fury érdekeit. Mert ő a Shield parancsnoka.

April szd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal