Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Lash hidden2
by Alec Nyrani Pént. Feb. 16, 2018 7:08 pm

» Gareth szd
by Alec Nyrani Kedd Jan. 23, 2018 7:35 pm

» Arman szd
by Alec Nyrani Vas. Jan. 07, 2018 3:21 am

» Keisuke szd
by Alec Nyrani Vas. Jan. 07, 2018 12:00 am

» April szd
by Alec Nyrani Hétf. Jan. 01, 2018 7:38 pm

» Skype kari naplók
by Alec Nyrani Hétf. Dec. 25, 2017 7:13 pm

» Koukaju mar
by Alec Nyrani Szomb. Dec. 16, 2017 10:29 pm

» Ethan sil
by Alec Nyrani Szer. Dec. 13, 2017 12:49 am

» Jamie diaries
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 30, 2017 9:48 pm

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Keith szd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
485
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Keith szd    Szomb. Nov. 11, 2017 7:45 pm

Lenore & Keith

Farkas farkas ki a házból...
Nem mindig járok erre, de ha igen akkor általában maradok is, és mérhetetlen ruhamennyiségem jelentősebb része itt is van hogy át tudjak öltözni bármibe, amibe kedvem van. Most csak épp a szokásos cuccokban vagyok, de kaptam egy teljes fekete kommandós menetfelszerelést és kb két hétig csak azt hordhattam. Nem szerettem annyira, bár tény és való legalább gyorsan elment, és nem is volt olyan iszonyú szörnyű úgy, hogy insomniás vagyok és ne kell sok alvás. Bár ettől függetlenül még utáltam érte Nicót.
- Hosszúúúúú és gyilkos. Nem érezem semmimet és felkelni is fájt most. Pokoli volt, a két hét alatt több mint ötszor futtatta le velünk a maratont az edző - sóhajtok fel ahogy megkevergetem a kávémat és belekortyolok, miközben Lenore-t nézem ahogy sütit készül csinálni. Naná, addig el nem fogok innen moccanni, amíg kész nem lesz és fel nem falhatom a felét minimum.
- Nem dehogy, most nem motoroztunk - kuncogok, hiszen emlékszem hogy legutóbb Norman jött értem, és ez is elveszett az irodai szemetek között hogy megint bevittek.
- Tökéletes. Két hét elvonás után kell... - nyújtózom ki és reflexszerűen nyúlnék a cigim után de.... Fuck. A házban nem lehet rágyújtani. Norman hülye szabályainak egyike.
- Egy kis ideig, kényelmeskedek kicsit. Ahha, totál lehaltam de már aludtam és lassan helyreáll a lelki békém is. De azt hiszem hanyagolni fogom a spartan edzésformát... nem nekem való - nyűglődök, mintha tényleg ez lenne a bajom. Igazából a bajom az hogy nekem ezen részt KELLETT vennem, és nem volt szabadon választható hogy megyek-e. A falka érdekében perszem és Nicó szerintem tuti tervez valamit ellenem.
- Az jó. Belefulladsz akkor a terpentinbe ahogy érzem - szimatolok, mert elég érzékeny az orrom, hogy megérezzem, és persze ennek az anyagnak elképesztő erős szaga van.

••

Keith szd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal