Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Eternitys cuccok
by Alec Nyrani Yesterday at 5:52 pm

» Sam reag stiv nekem
by Alec Nyrani Hétf. Okt. 16, 2017 2:06 am

» Schneizel szd
by Alec Nyrani Szomb. Okt. 14, 2017 8:33 pm

» Solomon szd anc
by Alec Nyrani Vas. Okt. 08, 2017 11:12 pm

» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Csüt. Okt. 05, 2017 12:09 am

» Petronia szd
by Alec Nyrani Szer. Okt. 04, 2017 4:13 pm

» Alfie sarok
by Alec Nyrani Pént. Szept. 29, 2017 1:41 am

» Theo notesze
by Alec Nyrani Kedd Szept. 26, 2017 7:20 pm

» Jcink kód
by Alec Nyrani Hétf. Szept. 25, 2017 12:23 am

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Solomon szd anc

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
430
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Solomon szd anc   Vas. Okt. 08, 2017 11:12 pm

Aldir & Sol

Valószínűleg full értelmes képpel nézek az elviharzó bajtársam után aki hozta a hírt hogy csöpp kis ötfős alakulatunk új parancsnokot kap, mert az előzőnek gallyra mentek az idegei, és le akar lépni a különleges erőktől, nyugodtabb talajra. Hát azt én soha meg nem tenném, nekem ez kell. A pörgés és veszélyes küldetések, a folyamatos tréningek, hogy formában maradjak. Nem szeretek lustálkodni, és most is éppen a benti edzőteremben hajtom magam halálra hogy elfáradjak és utána kellemesen zsibogó izmokkal térjek vissza a szállásomra, ami azért kicsit jobban felszerelt mint a közkatonáké. Majdnem lakás, közelben a másik néggyel. Bár csak amolyan szolgálati, mert van rendes otthonom is, és már rég jártam a szüleimnél is, pedig illene meglátogatni őket. Na majd valamikor egyszer. Magamra kapom a törülközőm, és visszaindulok a szállásomra, lévén fél óra múlva akar látni minket az új parancsnok, van időm rendbe szedni magam. Gyors zuhanyzás után, tiszta forma ruhába bújok. Fekete overall, alatta fekete póló. Felette a kötelező kevlár és a fél fegyverarzenálom, ami előírás. Minden flottul, és szabályszerűen a helyén. A késeim csak pluszok, de szeretek velük harcolni, az ellenfél sosem számít rá hogy késekkel jönne valaki ellenük. Teljes harci díszben, a társaim mellé felsorakozva enyhe terpeszben hátratett kezekkel várom én is hogy megjelenjen az új vezetőnk. Elvileg vele is kell majd edzenünk, és ő fogja vezetni a következő küldetésünket.
A megadott időkorláton belül vagyunk és amikor letelik megjelenik a tábornok és az új fiú. Hozzánk képest legalábbis ő az új, hiszen mi évek óta együtt vagyunk már. Bemutatja nekünk, és felszólít minket is hogy mutatkozzunk be.
- Cross, Solomon. Kódnév: Diablo 002, mesterlövész és felderítő - foglalom össze mindazt amit tudni kell rólam. Itt már korántsem arra kell gondolni hogy messzi céltáblákra kéne lődözni, sokszor élő mozgó viszont tüzelő célpontra megyünk, szóval nem lehetek empatikus. Sosem voltam ami azt illeti és néha emiatt meg is kaptam a furcsa pillantásokat, miszerint én tényleg csak egy katonai gépezet vagyok. Pedig nem, valahol van szívem. És működik is.

Solomon szd anc

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal