Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Jamie diaries
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 30, 2017 9:48 pm

» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 30, 2017 7:56 pm

» Theo notesze
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 27, 2017 12:30 am

» Drake szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 20, 2017 1:43 am

» Arzen poison
by Alec Nyrani Pént. Nov. 17, 2017 5:42 pm

» Sharmila szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 13, 2017 10:38 pm

» Keith szd
by Alec Nyrani Szomb. Nov. 11, 2017 7:45 pm

» Artemys szd
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 02, 2017 3:34 pm

» Keegan szd
by Alec Nyrani Szer. Nov. 01, 2017 5:04 am

A hónap reagolói
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Petronia szd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
481
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Petronia szd   Szer. Okt. 04, 2017 4:13 pm

Gabrielle & Petronia

Wretched and divine
Hosszú éjszakának nézek elébe, főleg az üzlet körül fog szólni, még akkor is ha egy másik halhatatlannak találkozom. Jobban mondva, nem is akármilyennel, így hát érthetőnek nyilvánítom, hogy miért töltök órákat azzal hogy kiválasszam mit veszek fel, és melyik formámban mutatkozzam, de végül a nőiesség mellett szavazok, és modern de mégis hosszú szoknyát választok, az a ceruza fazon ami olyan remekül kiemeli az ember alakját. Fekete alapon vörös csíkok díszítik, ehhez egy világos inget választok ki, akit lezserül gombolok be, hogy elegáns, és mégis kissé lazább fazonja legyen. Nem akarok nagyon hivatalosnak kinézni, elvégre nem egy halandóval fogok találkozni. Az egyik szolgálófiúm csinálja meg a hajam, hosszúsága miatt szinte kezelhetetlen éha, és amikor nem fogom össze, hagyom hogy valami frizurát varázsoljon fürge kis halandó kezeivel. Egészen megkedveltem ezt a fiút, bár annyira hogy nem valaha is vámpírrá tegyem, de nem is engedem el magam mellől. Antonio tehetséges és nem tolakodó mégis néha valahogy pimasz a maga nemében. Tehetséges szerető is egyben. Halvány mosolyal figyelem ahogy laza kontyba tekeri a fél hajam, a másik felét pedig elrendezi úgy hogy elegáns maradjon. Puha csókot lehelek az ajkaira mielőtt elengedném, és felveszem az egyik kedvenc nyakékemet is. Mindehhez magas sarkút választok és egy könnyű kabátot a látszat kedvéért. Nem lenne szükségem rá, de a halandó szemek szeretik ha van rajtam, nem tűnök furcsának vagy kirívónak.
Elég központi helyen találkozom Gabrielle-el, mert ő lenne az a vámpír akit látni vágyom, több okból is, de ezek mindegyikét el fogom mondani. Tökéletesen emberi módon szerveztük meg ezt a találkozót, mondhatni két üzletasszony között. Aztán majd kiderül mi lesz, mert vágyom megismerni annak a férfinak az anyját, aki az én vámpírifjam ennyire magába bolondította. Lestat anyjával fogok találkozni. Szinte egyszerre érünk oda, de mindketten egy két perccel a megbeszélt idő előtt-
- Gabrielle, nagy öröm számomra személyesen is találkozni Önnel, akiről oly sok történet szól - mosolyodom el, és ha hagyja akkor nőiesen megrázom a kezét, mintegy üdvözlésként. Aztán már a kávézóban telepszünk le.
- Remélem nem érinti kényelmetlenül a választásom, de olyan hangulatosnak találtam ezt a helyet - teszem hozzá, ahogy a kabátom levéve magam mellé teszem, és figyelmesen végigmérem. Gyönyörű nő, tagadhatatlan, már emberként is figyelemre méltó lehetett. Nem csodálom hogy Lestat úgy vélte érdemes a Vérre és kár lenne az enyészetnek adni őt. Bár teljesen megdöbbentő volt akkoriban, máig példátlan hogy valaki a biológiai szülőjét tegye vérivóvá.
- Elnézést az udvariatlanságomért, még be sem mutatkoztam. A valódi nevem Petronia - kapok észbe, hiszen mindketten az üzleti nevünket használtuk, de már csak magunk közt vagyunk belefér. Gabriellet nem kell bemutatni, ki ne ismerné annak a Kópé Királyfinak a történeteiből?

Petronia szd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal