Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Eternitys cuccok
by Alec Nyrani Yesterday at 5:52 pm

» Sam reag stiv nekem
by Alec Nyrani Hétf. Okt. 16, 2017 2:06 am

» Schneizel szd
by Alec Nyrani Szomb. Okt. 14, 2017 8:33 pm

» Solomon szd anc
by Alec Nyrani Vas. Okt. 08, 2017 11:12 pm

» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Csüt. Okt. 05, 2017 12:09 am

» Petronia szd
by Alec Nyrani Szer. Okt. 04, 2017 4:13 pm

» Alfie sarok
by Alec Nyrani Pént. Szept. 29, 2017 1:41 am

» Theo notesze
by Alec Nyrani Kedd Szept. 26, 2017 7:20 pm

» Jcink kód
by Alec Nyrani Hétf. Szept. 25, 2017 12:23 am

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Ian szd ar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
430
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Ian szd ar    Kedd Szept. 19, 2017 2:10 pm

Lucifer & Ian

Bajban lennék ha most meg kellene fogalmaznom, mi fogott meg a fiúban, de azt tudom hogy akarom őt, és magam mellett akarom látni, éveken keresztül és tanulni akarok tőle. Meg akarom tanulni azt, amiről eddig lemaradtam. Mondjuk alapvetően követem a technika fejlődését, de annyi mindent tudna nekem mutatni, és annyira meg akarom ismerni őt. Minden részét, és minden gondolatát ismerni akarom.
- Nem, nem lehetett az, elismerem. Meg kellett volna tanítanom, de egyszerűen... nevetségesen hangzik így kimondva, hogy megijedtem attól, amit tettem - válaszolok, enyhe zavarral, hiszen emiatt egy kicsit rosszul is érzem magam, hogy nem gondoskodtam róla megfelelően, mindössze egy kis üzenetet hagytam neki, fél óra delírálás után, hogy mégis mit írhatnék, amivel megmagyarázom a hiányomat. Nehéz volt. Figyelmem nem lankad, ahogy magyaráz, mert vágyom hallani a hangját, amiket mond nekem, és mégis meghökkenek egy kicsit. Nem... nem ölt? Ennyire erőssé tette volna hát a vérem, már az elején?
- Lenyűgöző vagy, ugye tudod? Két év telt el, és nem tanultál tőlem semmit, mégsem öltél meg senkit, csak nem rég? Mások ezt sokáig tanulják, hogy hogyan kell úgy vadászni, hogy ne ölj. Kis Kortynak nevezik a technikát. Oh, megismerkedtél Lestattal, fajunk Kópé Királyfijával? Mesélj róla, én még nem találkoztam vele személyesen - meglep kissé, hogy egy ilyen ikonikus alakkal futott össze, de alapvetően Lestat nem gonosz, nem lett volna érdeke bántani Lucifert.
- Nem volt könnyű de az már.... nagyon régen volt, és azóta már mestere lettem az erőmnek, és nem bizonytalankodom benne. Remélem te sem fogsz, és nekem nincs ellenemre hogy akár mindkettőnktől is tanulgass - hiszen ilyen téren hajlandó vagyok osztozni, de magán a fiún? Soha. Az enyémnek tekintem, bár nem mondom ki hangosan, mégis...
- Kedvelsz? Milyen jó nekem, hogy valaki kedvel - kuncogok, ahogy könnyedén beleborzolok a hajába, nem vagyok egy életunt vénség, értem a viccet, és szeretek én is élni vele. A válasza kielégítő, ezek szerint biztonságosan étkezik, és van tartaléka. Ez mindig jól jöhet.
- Akkor holnap majd együtt megyünk ki az éjszakába, de érett gondolkodásra vall, hogy készültél vértasakkal. Bár mérföldekkel rémesebb az íze mint az élő forrásból fakasztott vérnek - mosolyodom el, és hallgatom a könnyű lépteket, a nő gondolatai szinte kiabálnak, és lustán mazsolázok közüle információ morzsákat. Kedves lánynak tűnik.
- És feltételezem fogalma sincs hogy mi vagy igazából, ugye? Hm, személyes varázsod hogy csak a kései órákban dolgozol mi? Mondjuk nem feltűnő, ebben a szakmában az is igaz - gondolkodom el egy kicsit, ahogy figyelem, a belépő nőt. Nem tud hová tenni, és nyilvánvalóan zavarba is jön tőlem.
- Jó estét Lilith - mosolyodom el udvariasan a köszönését viszonozva de azután hallgatok, hadd beszéljék csak meg amit kell, és utána nézek csak utána.
- Hm, aranyos lánynak tűnik. Miért nem mutattál be neki? Öt vendég? Lassan telt házad lesz akkor, nem? - kérdezem mert nem tudom mennyi időt vesznek igénybe a különböző minták, de majd megnézem magamnak. Érdeklődő vagyok az újdonságok felé.
- Egyszerűbb lenne ha kérdezgetnél, mert annyi mindent tudnék mondani, de félek a fele nem érdekelne téged - mosolyodom el ahogy drámaian félig elfekszem a kanapéján. De csak színészkedem.

♪ Chain of love

Ian szd ar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal