Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Jamie diaries
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 30, 2017 9:48 pm

» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 30, 2017 7:56 pm

» Theo notesze
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 27, 2017 12:30 am

» Drake szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 20, 2017 1:43 am

» Arzen poison
by Alec Nyrani Pént. Nov. 17, 2017 5:42 pm

» Sharmila szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 13, 2017 10:38 pm

» Keith szd
by Alec Nyrani Szomb. Nov. 11, 2017 7:45 pm

» Artemys szd
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 02, 2017 3:34 pm

» Keegan szd
by Alec Nyrani Szer. Nov. 01, 2017 5:04 am

A hónap reagolói
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Leonard V anc

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
481
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Leonard V anc   Kedd Szept. 19, 2017 1:54 pm

Anyuska & Leoka

Ma reggel azzal keltettek fel, hogy szedjem össze magam, mert egy jeles esemény várható a nap folyamán. Azt már persze kibaszottul nem közölték hogy ez kinek jeles, nekik vagy nekem? Mindegy, megölni akkor sem tudnak, mert akkor itt a poklot szabadítom el, nem érdekelnek az anyai intelmek. Túl esünk a reggeli kutyasétáltatásomon és visszapaterolnak a kis zárkámba a tálcára pakolt reggelimmel. Persze hogy ezekkel a modern kurva szoros és félistenbiztos acélbilincsekkel jöttek megint! És a kávém?!  Hogy ezek sosem tudnak nekem kávét hozni, pedig mennyi balhéztam már érte! Gebedjenek meg! De mind az összes.
Nyűgösen állok neki a szokásos fegyenc edzésemnek, amikor maga az igazgató méltóztatik idedugni azt a rücskös ronda pofáját, miszerint szedjem össze magam, mert jöttek értem, és elmehetek!
Végre! Te áldott nap! Drága jó édesanyukám!
Persze hogy nem kellett kétszer mondani, már dobtam is le nagy ívben a szürke inget és nadrágot, és vettem fel azt amibe behoztak. Fekete farmert, vörös pólót és a kedvenc dzsekimet. Legalább erre vigyáztak ezek a seggfejek. Orromra ejtem a napszemcsim, és like a boss kivonulok a főbejáraton, miközben érzem magamon a flegma pillantásokat. Hol nem szarom le?! Végre friss levegőt szívhatok és nincsenek rajtam láncok, bár anyámat ismerve később bőröm se lesz, mert megnyúz a balfaszságomért. Ehh, nem szép jövőkép.
Beszállok mellé a kocsiba és természetesen odahajolok hogy ennyi idő után adjak neki egy puszit, hogy legalább kihozott.
- Igazán zseniális vagy anyukám, én mindig tudtam. Ennyi is sokkal több volt, mint elég szóval.... léccii húzzunk innen a fenébe, mert már.... ehh, Fredo, ne... az a fülem te állat! - nyögök fel ahogy belemászik a nyakamba és szanaszéjjel nyal az érdes nyelvével és majdnem balesetet is okoz azzal hogy a csöppnyi hatvan kilós testével előre nyomakodik köztünk hogy rám mászhasson.
- Gyönyörűségem, hát hogy vagy? Hiányoztál ám! Viselkedtél szépen anyunak? - bügyürgetem azt a busa nagy fejét, ha már idefészkelt rám, és nem mondom hogy nem nyösszenek egy nagyot ahogy a nagy helyezkedése közben rálép a családi kincstár egyes részeire.
- Széállj le a tökömről, de dög... - igazítom el valamerre.

zene  ✘

Leonard V anc

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal