Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
új hozzászólások
» Mért húzza szét?
Yesterday at 2:20 pm by Alec Nyrani

» Ian szd ar
Yesterday at 2:10 pm by Alec Nyrani

» Valamicsoda
Yesterday at 2:08 pm by Alec Nyrani

» Leonard V anc
Yesterday at 1:54 pm by Alec Nyrani

» Lopkodások Silről
Vas. Szept. 10, 2017 8:44 pm by Alec Nyrani

» Akármi kód miritől
Pént. Szept. 08, 2017 9:02 pm by Alec Nyrani

» Paris szd
Kedd Szept. 05, 2017 2:51 pm by Alec Nyrani

» Milo das
Hétf. Szept. 04, 2017 12:05 am by Alec Nyrani

» Valda szd AR
Vas. Szept. 03, 2017 2:52 am by Alec Nyrani

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Statistics
Összesen 27 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Lyla Collins

Jelenleg összesen 1143 hozzászólás olvasható. in 309 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Paris szd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
411
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Paris szd    Kedd Szept. 05, 2017 2:51 pm

Akasha & Paris

Türelmesen üldögélek a szőnyeg közepén, ahová volt olyan kedves ledobni. Bár szerencsére meg nem ütöttem magam, mert esni nagyon is tudok, tánc közben is sokszor kell mű esnem, vagy éppen ha béna vagyok akkor rendesen. Nem lehetek kék zöld foltokkal tarkítva. Mondjuk mióta vámpír lettem, nem is igen keletkeznek rajtam ilyesmik, és a fájdalom is hamar eltűnik ha mégis fájna valami. Most viszont próbálok megküzdeni Akasha merev ellenállásával, mert a nyilvánvalón túl hogy az agyára megyek, vágyom ismerni is őt. Még ha ő nem is érez egyenlőre ilyesmit felém. A szavai is azt bizonyítják hogy nem tart valami sokra, de majd fog. Bebizonyítom neki hogy, egyik sem vagyok.
- Jó, oké akkor sértődj meg nyugodtan, hogy ilyesmit mertem feltételezni rólad. Nem arra gondoltam hogy bármelyik is lennél, csak azt olvastam hogy sok helyen volt divatban és csak reménykedtem egy kicsit hogy talán ilyesmit táncoltál - legyintek, mert végül is talán kissé hiú ábránd volt, hogy segíthet nekem, de azért remélem nem gondolja hogy ennyitől még fel fogom adni, mert nagyon nem.
-Ha nem jöttem volna be az ablakon, jövő ilyenkor kopoghattam volna, mert még ennyire se álltál volna szóba velem! Tudod, baromi szépen hangzik, hogy az én hibám, de ha esetleg ajtót nyitsz, vagy felveszed a telefonod, akkor nem csinálok ilyeneket. Miért bűn az ha beszélgetni akarok veled? - emelem rá a pillantásom, de a hangom inkább kérdő, nem vádaskodó, de kissé keményebb is. Nem hagyom magam olyan könnyedén, és nem csak neki lehet igaza, mert háromezer évvel öregebb nálam. Az nem jelent semmit, csak azt hogy voltaképp két ujjmozdítással kitörheti a nyakam, de végül is, mit nekem az ilyen fenyegetés?
- Igazán nagylelkű vagy mint mindig - sóhajtok lemondóan és széles, izmos hátát figyelem ahogy a hálószobája felé tart, de nem megyek utána, inkább az ablakhoz ballagok, de még nem lendülök ki rajta, mert talán valahol reménykedem benne hogy lehet jobb a mi viszonyunk. Felfigyelek rá, hogy valami mintha eldőlne, és kérdőn billentem oldalra a fejem, de persze hogy nem bírok magammal hogy utánamenjek, és így beteszem a lábam olyan helyre, ahová talán nem kellene, és az első amit meglátok, az a festmény. Egyiptomi ruhás alak de... az arca. Egészen eldöbbenek. Olyan mint az enyém. Hogy lehetséges ez? Miért van Akashának festménye rólam, ilyen ruhákban ? Még fellépésen sem viseltem ilyesmit, mert nem volt ilyen tematikám. Ki lehet ez?
Észreveszem a nyöszörgést, és valami vörös riasztólámpa kezd el vijjogni bennem, és sietősen vetődök beljebb a nem zárt ajtón túlra és észreveszem a bátyám a földön.
- Akasha! - szaladok mellé, és próbálom valahogy megfogni, és a homlokára simítom nem túl nagy, de legalább hideg kezem. Nem lenne bajom azzal sem ha el kéne vinnem innen, az erőm megvan hozzá, de a fürdője felé kapálódzik és így arra felé segítem ha hagyja, és nem akar épp lendületből kivágni az ablakon. Aggodalmasan nézek rá, tudom mennyire a háta közepére kívánhat de rájövök ahogy a márványon hasal hogy hidegre van szüksége, ezért gyorsan vizezek be egy hatalmas törülközőt és a meztelen hátára terítem, hogy lehűlhessen.
- Akasha... mit tehetek még érted? - kérdezem tőle halkan, tudom hogy hallja, és azt is hogy valószínűleg mennyire fog nekem örülni, mégis... én nem akarom így látni őt, és a segítségére lennék ha hagyná. Mert azért fontos nekem, annak ellenére hogy cikizem olykor.

#lovemybrother *-*

Paris szd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal