Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Szer. Nov. 22, 2017 4:26 pm

» Drake szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 20, 2017 1:43 am

» Arzen poison
by Alec Nyrani Pént. Nov. 17, 2017 5:42 pm

» Sharmila szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 13, 2017 10:38 pm

» Keith szd
by Alec Nyrani Szomb. Nov. 11, 2017 7:45 pm

» Artemys szd
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 02, 2017 3:34 pm

» Keegan szd
by Alec Nyrani Szer. Nov. 01, 2017 5:04 am

» Kieran szd
by Alec Nyrani Szomb. Okt. 28, 2017 10:18 pm

» Jericho westend
by Alec Nyrani Hétf. Okt. 23, 2017 12:27 am

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Paris szd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
447
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Paris szd    Kedd Szept. 05, 2017 2:51 pm

Vit & Paris

Nem tagadom kíváncsivá tett, hogy mit tervez kettőnknek mára, és széles mosollyal ajkaimon közelítem meg ahogy a kocsi felé megyek. Naná hogy kiszúrom, hiszen a látásom sokkal jobb mint egy emberé, és Vit eléggé feltűnő fehérszőke hajával. Nem bánom hogy belementem ebbe a találkozóba, akármi is kisülhet belőle.
- Oh pedig már azt hittem hogy a sajátod. Igen, ebben abszolút igazad van, és megmondhatom ez sokkal jobban néz ki mint a limuzin amivel néha én is közlekedek. Az annyira flancos és bleh nem nekem való - borzongok meg, de néha nem húzhatom ki magam alóla, hogy full elegánsba vágjam magam és apám oldalán utazzak benne. Vagy Akasha mellett, vagy Zerge mellett. Nem szeretem annyira, mert nagyon fennhéjazó, de hát adni kell a látszatra, és ebből apa nem enged egy jottányit sem. Hát elszenvedem ezeket az alkalmakat és nem igazán tudok ellene tenni semmit. Talán majd egyszer, öregebb vámpírként meg fogom érteni, de egyenlőre nem. Beszállok az anyós ülésre és rutinszerűen kötöm be magam. emberi koromból való beidegződés.
- Reméljük, bár legközelebb azért ne hagyd figyelmen kívül, mert oké hogy békesség van jelenleg, de nem áll szándékomban megbontani ezt a megjelenésemmel. Mindenesetre a szerencse csak mellénk áll egy ilyen szép éjszaka szóval... mehetünk - vigyorodom el a végére hiszen tudom jól, valószínűleg nem szándékos baki, és tényleg csak elfelejtette, ami bárkivel megesik, akinek nem volt még más fajból való szeretője, barátja akármilyen.
- Az remek, mert utálok elkésni bárhonnan is - mivel táncos vagyok, kellemetlenül pontos is, hiszen a zenében sem mindegy hogy kések vagy korán lépek, így az életben is igyekszem mindig pontosságra törekedni.
- Akkor jól alakult a napod, ez jó. Nekem is, bár nem olyan régóta vagyok fenn, de már kitáncoltam magam mára, és a tanárom még a lelket is kihajtotta belőlem, pedig nem vagyok éppen ember de... ez az ember szadista basszus... - csóválom meg a fejem hiszen a versenyre gyakorlunk már, és minden perc értékes amit táncolással tudok tölteni. Még jó hogy saját tánc termem van, de vannak kötelezettségeim is, és tanulnom is kell a vámpírság dolgait. Nem minden éjszaka telik gyakorlással, de sosem mulasztom el az előírt gyakorlatokat.

#lovemybrother *-*

Paris szd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal