Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Szer. Nov. 22, 2017 4:26 pm

» Drake szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 20, 2017 1:43 am

» Arzen poison
by Alec Nyrani Pént. Nov. 17, 2017 5:42 pm

» Sharmila szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 13, 2017 10:38 pm

» Keith szd
by Alec Nyrani Szomb. Nov. 11, 2017 7:45 pm

» Artemys szd
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 02, 2017 3:34 pm

» Keegan szd
by Alec Nyrani Szer. Nov. 01, 2017 5:04 am

» Kieran szd
by Alec Nyrani Szomb. Okt. 28, 2017 10:18 pm

» Jericho westend
by Alec Nyrani Hétf. Okt. 23, 2017 12:27 am

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Milo das

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
447
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Milo das    Hétf. Szept. 04, 2017 12:05 am

To my best friend
Még mindig nem dolgoztam fel egészen a dolgot, hogy a halottnak hitt legjobb barátom csak úgy besétál az ajtón, mintha mi sem történt volna, és egyszerűen csak... felveszi a hétköznapi tevékenységek folyamatát. Annyira idegesítően pofátlanul... megnyugtató. Látni, hogy él és itt van. Fredo is csak a farkát csóválja meg öröme jeleként, de tudja hogy Sebastiantól nem várhat hasvakargatást, csak néha némi lehulló jutalomfalatot, és ennyi. Nem túl állatbarát, de ezt a kutyát eltűri mert az enyém. Vagyis, szeretem ezt gondolni, hogy nem utálja szívből.
Miután megöleltem eleresztem és nem is akarok többet, de ez mindennél jobban elárulja hogy ő az, hiszen nem szereti a testi érintkezéseket többnyire ha az több a kézfogásnál, vagy a figyelmeztető érintésnél a vállán, vagy ilyesmi. Mindig is kicsit olyan volt mint egy kutya, akibe túl sokszor rúgtak már bele ahhoz, hogy meg merjen bízni bárkiben is. Bennem sem bízik teljesen szerintem, de próbál... Talán egyszer elhiszi hogy nem fogom őt elárulni.
A pohár teám felett görnyedek, ahogy visszatelepszem az asztalhoz, és cukrot varázsolok bele.
- Valószínűleg nem szándékosan, ha már arra ment ki az egész hogy megöljön. Abból amit tudok, én úgy hallottam megölt amikor Valentine-hoz ment hogy megmentse Claryt és ott ölte meg őt Valentine. Aztán Clary miatt él megint - foglalom össze, amit nagyjból mindenki tud az árnyvilágban aki jó helyen hegyezi a füleit. Jó helyen szoktam hegyezni na. Szeretek hasznos lenni, és ehhez elengedhetetlen hogy ismerjem az aktuális híreket.
- Azt is hallottam, hogy vissza mentek érted, a testedért de nem találták ott, akkor ragadhatott el valamiféle erő - teszem hozzá, ahogy belekortyolok a forró italomba és keverek rajta ketőt. Amolyan pótcselekvésként.
A kérdésére vállat vonok, erről már sokat nem tudok mondani hiszen nem élek velük.
- Elvileg jól van. Miután meghaltál ő is meghalt, visszatért az életbe de azóta az intézetben dekkolt a legtöbbet, addig nem is nagyon volt róla hír, amíg össze nem csaptak valakikkel és oda nem ment hozzád hogy felébresszen - felelek neki.
- Van egy fekete mágiával foglalkozó boszorkánymester, aki azt mondja hogy ez a kapcsolat, miszerint mindketten meghaltatok és visszatértetek élő és két irányban működhet de uralni is lehet. A kérdés az melyikőtök lesz az úr - hiszen ez fontos kérdés, de nincs étségem affelől hogy Sebastian lenne. Valahogy kétlem hogy lemondana erről, még mindig meg akarja ölni Jacet, és megszerezni Clarissát, és angyali képességeit. Az angyal és a démon.
music: ♪ Inside of me©️

Milo das

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal