Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
új hozzászólások
» Mért húzza szét?
Yesterday at 2:20 pm by Alec Nyrani

» Ian szd ar
Yesterday at 2:10 pm by Alec Nyrani

» Valamicsoda
Yesterday at 2:08 pm by Alec Nyrani

» Leonard V anc
Yesterday at 1:54 pm by Alec Nyrani

» Lopkodások Silről
Vas. Szept. 10, 2017 8:44 pm by Alec Nyrani

» Akármi kód miritől
Pént. Szept. 08, 2017 9:02 pm by Alec Nyrani

» Paris szd
Kedd Szept. 05, 2017 2:51 pm by Alec Nyrani

» Milo das
Hétf. Szept. 04, 2017 12:05 am by Alec Nyrani

» Valda szd AR
Vas. Szept. 03, 2017 2:52 am by Alec Nyrani

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Statistics
Összesen 27 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Lyla Collins

Jelenleg összesen 1143 hozzászólás olvasható. in 309 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Milo das

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
411
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Milo das    Hétf. Szept. 04, 2017 12:05 am

Sebastian & Milo
Fogalmam sincs, mi történik itt, és a kornyadozomból egy igen ismerős hang lendít ki, de úgy, hogy majdnem felborulok a székemmel, és persze a kutya se jelzett, mert ismeri és talán kedveli Sebastiant, miért balhézzon hát. Kimerednek a szemeim, ahogy besétál, mintha mi sem történt volna, és még a bögrém is kicsúszik zsibbadt ujjaim közül.
- De akkor... jó oké. Tényleg. Mindjárt összeszedem magam, megígérem, de... - döbbenetem jelenleg végtelennek tetszik, nem tudom hogyan lehetséges ez, vagy lehetséges-e egyáltalán, így felállva közeledek hozzá hogy megérintsem. Éreznem kell, hogy nem csak valami gonosz illúzió, hogy valaki nem így akar-e tőrbe csalni. Elvileg nem sokan tudnak rólam, és ez jól van így, nem lenne jó ha elcsípnének az árnyvadászok. Nem kedvelem őket, ők nem látnak tisztán. Nem látják a fától az erdőt, ahogy mondani szokás, én meg nem folyok bele a dolgaikba, a boszorkánymesterekébe sem, bár ismerek többet is. Magnust ki ne ismerné? A főboszorkánymester a városban. Mégsem tekintem sokkal többnek, nem tartom a főnökömnek, mert nem a városban élek a fennhatósága alatt, én Sebastiannal és olykor Winnie-vel vagyok, és ez elég nekem. Végül megölelem, és pár másodperc után el is húzódok, és egy egészen picit jövök csak zavarba, hiszen tudom mennyire nem szereti ezt, de nekem mégis hatalmas szükségem volt rá, hogy megérinthessem. Ritkán ragadtatom el magam ennyire.
- Tudom, és ne haragudj érte, de... ez kellett - zárom le én is, mert minek erről beszélni? Szerintem egy kezén meg tudja számolni, hányszor történt ilyesmi. Mindenesetre figyelem ahogy a konyha pult felé indul, és magamban kissé kiborulok azon hogy hogy képes egy ennyire egyszerű, és hétköznapi dolgot csinálni, mikor éppen most tért vissza az életbe. Persze érthető, végül is az élet nem áll meg, csak én érzem úgy magam mint aki kimaradt egy körből. Lassan összekaparom a gondolataimat, és hallgatom a beszámolóját hogy Jace miatt jött vissza. Kezd valahogy egyre jobban unszimpatikus lenni nekem az egész banda. Bár kivételesen nem bánom, ha ő adta vissza a legjobb barátomat.
- Jace miatt miért? Bár... hm. Nem tudom. Most mondanék egy őrült teóriát, de szerintem még nekem sem hinnéd el - gondolkozom el, mert az ugye tudott, hogy Jace-t az angyal hozta vissza. A pletykák terjednek az árnyvilágban, és ezt az egyet nagyon szeretem. Hogy a megfelelő helyen járva az ember bármit meg tudhat.
- Most... hülyének néznél ha azt mondanám, hogy így maradt meg az egyensúly? Az angyal visszaadott egy életet, így a démonok vagy a másik oldal, tök mindegy minek nevezzem, ők is visszaadtak egyet - merengek el egy pillanatra, aztán legyintek én is.
- Mindegy, ez csak egy elég meredek tipp. Igen kérek - válaszolok, ha már egyszer teát csinál, elfogadom. Kezeim közé fogom a forró poharat, ahogy elgondolkozom.
- Nem tudom pontosan, de nem sokáig. Még alig ült a halálodat követő balhé. Egy hónap talán - sóhajtok fel, hiszen az idő megállt, és nem tudtam követni. Felpillantok rá, és megnézem jól ismert szőke vonásait, zöldes szemét. Valóban ő az, az a Sebastian akit ismertem. Vagy Johnaton. Ahogy tetszik.

//Valóban szörnyen szégyellem, de fogalmam sincs mennyi idő telt el :$//
music: ♪ Inside of me ● ©

Milo das

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal