Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Szer. Nov. 22, 2017 4:26 pm

» Drake szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 20, 2017 1:43 am

» Arzen poison
by Alec Nyrani Pént. Nov. 17, 2017 5:42 pm

» Sharmila szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 13, 2017 10:38 pm

» Keith szd
by Alec Nyrani Szomb. Nov. 11, 2017 7:45 pm

» Artemys szd
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 02, 2017 3:34 pm

» Keegan szd
by Alec Nyrani Szer. Nov. 01, 2017 5:04 am

» Kieran szd
by Alec Nyrani Szomb. Okt. 28, 2017 10:18 pm

» Jericho westend
by Alec Nyrani Hétf. Okt. 23, 2017 12:27 am

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Nebiros szd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
447
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Nebiros szd    Szer. Aug. 30, 2017 1:04 pm

to Queen

Nem szeretek a Tavasz udvarba jönni, de nem feltétlenül azért, mert itt minden élettől duzzadó. Nálam is van élet, de Nerissa valahogy egyszerűen nem illik nekem a képbe, hiába sok sok éve már hogy uralja a birodalmat. Nem vagyunk egységesek, de majd ennek is eljön az ideje, ha terveim beválnak, és elkezdhetem kivitelezni őket. Egységes lesz a két udvar, mindössze időre van szükségem ehhez, a harcosaim fáradhatatlanul edzenek, főleg hogy van ez a kis felfordulás a mondén világban is. Valami árnyvadász felkelés, amibe minket is belekevertek, pedig az alvilágiaknak - ahogy minket neveznek - , nem sok közük van ehhez.
Mégis, a helyzet nyugtalanító és mivel most esedékes az éves szokásos találkozása a két udvarnak, ezt is meg kell majd beszélnünk, így követem az udvarhölgyeket és a kísértetemnek is engedélyt adok a lazításra. Nekik is kijár ennyi.
- Ennyi nekik is jár, ha már hűen védelmeznek mindig - mert jutalmazom is őket, akár most ezzel is, de az udvarban sem vagyok szűkmarkú. Ellensúlyoznom kell a kemény kezűségem ha büntetésről van szó. Ugyanúgy ahogy félre kell tennem az ellenérzéseim Nerissa után, ha a birodalomról van szó. Hiába a két udvar, a tündérek népe egy egység, ha kell, akkor így is állunk ki bárki ellen, a belső félreértéseket félretéve. Ezért is vagyok itt, és leplezem udvarias mosolyommal és könnyen modorommal hogy nem tetszik a helyzet.
- Ugyan, nem olyannak ismertelek meg aki csak úgy felad dolgokat, és a találkozónkhoz ugyan sok köze nincs, de mégis nem te vagy az egyetlen akit aggasztanak a mondén világban zajló események és fiaim is érdekes hírekről beszélnek, így hát kénytelen vagyok foglalkozni velük minden ellenérzésem ellenére. A tündérek népe még nézeteltéréseink ellenére is egyetlen faj és ha ezek a dolgok fenyegetést jelentenek ránk arról tudnunk kell. Egyet értesz? - koccintom az övéhez a poharam. Azzal senki nem vádolhat hogy ne lennék lelkiismeretes uralkodó, hiszen mindent megteszek az udvaromért. Akár még a terveimet is elhalasztom egy kis időre, mert kezdem úgy hinni hogy ezt a fenyegetést nem hagyhatom én sem.
- Biztos vagyok benne hogy nem lesz okom panaszra - mosolyodok el, ahogy jeges pillantásom végigsiklik az asztalt borító fogások színes kavalkádján. Két felkarikázott érett mangó után nyúlok, amihez asztalt szilvát választok előétel gyanánt. Egészséges étvágyam van, így nem tartok tőle hogy a jobbnál jobb fogásokat nem tudnám megkóstolni. Az udvar szakácsai ilyenkor minden évben kitesznek magukért hogy lenyűgözzenek minket. Nerissa megszólalására teátrálisan felsóhajtok, ez bizony így van, mindig akadnak szószegő tündérek akik csak a bajt keresik.
- Mély fájdalom számomra is, hogy akadnak olyan tündérek, akiknek nem kedves semmilyen megállapodás ami udvaraink között született, de minden igyekezetemmel azon leszek hogy megakadályozzam rendbontó tündéreim hogy az udvarod területén galibát okozzanak - biztosítom róla, mivel nincs szabad átjárás népeink között hacsak nem küldönc vagy futár az illető és nincs királyi felhatalmazása. Van hogy üzenetváltás történik, és olykor királyi/királynői futár jön kis kísérettel, de ez rendjén való is.

■ ■ ♫ Halloween party medley ■ ■

Nebiros szd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal