Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
új hozzászólások
» Mért húzza szét?
Yesterday at 2:20 pm by Alec Nyrani

» Ian szd ar
Yesterday at 2:10 pm by Alec Nyrani

» Valamicsoda
Yesterday at 2:08 pm by Alec Nyrani

» Leonard V anc
Yesterday at 1:54 pm by Alec Nyrani

» Lopkodások Silről
Vas. Szept. 10, 2017 8:44 pm by Alec Nyrani

» Akármi kód miritől
Pént. Szept. 08, 2017 9:02 pm by Alec Nyrani

» Paris szd
Kedd Szept. 05, 2017 2:51 pm by Alec Nyrani

» Milo das
Hétf. Szept. 04, 2017 12:05 am by Alec Nyrani

» Valda szd AR
Vas. Szept. 03, 2017 2:52 am by Alec Nyrani

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Statistics
Összesen 27 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Lyla Collins

Jelenleg összesen 1143 hozzászólás olvasható. in 309 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Nebiros szd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
411
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Nebiros szd    Szer. Aug. 30, 2017 1:04 pm

to Queen

- Felség, indulnia kell - hallom meg az egyik szolgálóm figyelmeztetését, ahogy az utolsó simítást végzi az ünnepi ruhámon. Az egész alakot tükörben egy uralkodó néz rám vissza, pontosan olyan vagyok, mint mindig. Erős, és tekintélyparancsoló, és arcomon a rossz kedv nyomai virítanak.
- Tudom. Mindjárt kész leszek - válaszolok, ahogy végigmérem magam. Kedvenc színeimnek hódolok most is. Fekete nadrágom puha bőrcsizmákba folynak, és alig lehet látni hol kezdődik az egyik, és hol a másik. Ezüstös tunikát választottam, egy széles bőrövvel, ami a fegyvereimet hivatott megtartani. A vörös köntös csak a ráadás, nem értheti szó a megjelenésemet, sem most, sem máskor. Hosszú szőke hajam kibontva omlik a hátamra, és egyetlen kidolgozott arany és ezüst ötvözte pánt tartja kordában. Nehézkesen szakadok el, mert nem sietek a királynővel való találkozómra. Minden évben egyszer, megtartjuk ezt és amolyan kötelező jellegű, képmutatás, és mégis a formaságok miatt meg kell jelennem. Kiválasztottam a kíséretem, tizenöt megbízható harcost, ennyiben egyeztünk meg. Mindig ennyi főből áll a kíséretem, és nagyjából ugyanazokat is viszem minden évben.
Kilépek a palotából, hogy hófehér lovam elvigyen a találkozóra, ahol Nerissa fog várni, és megbeszéljük az ügyeket, amik mindkettőnk udvarát érintik, és nem csak a mienket. A kedvem ehhez viszont... a nullával egyenlő.
- Gyerünk, indulás! - adom ki a parancsot Csillám hátáról, és megrántom a kantárt. Essünk túl ezen a találkozón, minél előbb. Egész napos lovaglás után után jutunk el a Királynő földjére, és estébe fordul az idő, amikor leszállok a lóról, és a minket üdvözlő tündér kezébe adom a kantárt, hogy viselje gondját a hátasomnak.
- Vezessetek a Királynő elé - szólalok meg egy újabb tündérre nézve, hiszen őt ismerve pár napot itt fogok tölteni amíg meg beszéljük a helyzetet. Egy újabb napba telik majd a haza jutásom, de egy-egy napot vendégeskedünk egymásnál, és persze igyekszünk lenyűgözni egymást. Most sem lesz ez másként, őt ismerve. Mikor odaérek elé, megállok és egészen aprót biccentek csak. Nem ismerem el felsőbb erőnek, de mint férfi a nőt, tisztelem, és ez annak a jele. Én nem hajtok fejet senki előtt.
- Nerissa, köszönöm a szíves vendéglátásod - kezdek bele a formális köszöntésbe, amivel mindig megtiszteljük egymást. Pedig nem igazán vagyok oda a személyéért.
■ ■ ♫ Hangulatzene ■ ■

Nebiros szd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal