Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Jamie diaries
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 30, 2017 9:48 pm

» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 30, 2017 7:56 pm

» Theo notesze
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 27, 2017 12:30 am

» Drake szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 20, 2017 1:43 am

» Arzen poison
by Alec Nyrani Pént. Nov. 17, 2017 5:42 pm

» Sharmila szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 13, 2017 10:38 pm

» Keith szd
by Alec Nyrani Szomb. Nov. 11, 2017 7:45 pm

» Artemys szd
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 02, 2017 3:34 pm

» Keegan szd
by Alec Nyrani Szer. Nov. 01, 2017 5:04 am

A hónap reagolói
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Richard Zeeman

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
481
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Richard Zeeman   Szer. Júl. 05, 2017 2:17 pm

Celly & Rick

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur semper a magna nec egestas. Cras et elementum eros, ut rhoncus elit. Quisque dapibus felis nec mi tincidunt pharetra. Morbi venenatis nunc a dapibus vestibulum. Maecenas luctus id nunc vel ultricies. Phasellus quis elit id dolor molestie finibus sed sit amet ante. Donec odio massa, porta in ultricies maximus, tincidunt id erat. Nunc commodo dictum nisi. Mauris ultrices eget neque quis congue. Aenean aliquam purus nibh, vel fringilla orci laoreet sed. Integer faucibus quis velit at malesuada. Morbi venenatis nisi id suscipit fermentum.

Etiam auctor enim in suscipit sagittis. Vestibulum congue elit aliquam justo consequat viverra quis mollis nunc. Nulla at tristique felis, quis cursus mauris. Mauris ultrices elit ornare, lobortis lectus ornare, consequat justo. Vivamus elit lorem, pretium at diam nec, dignissim tempus enim. Nulla malesuada vel tortor sed efficitur. Nulla massa arcu, maximus a imperdiet ut, placerat in purus. In dictum dictum orci sit amet suscipit. Pellentesque quam dui, consequat ultrices blandit eu, posuere eget massa. Nullam rutrum dui ac faucibus sodales. Integer tellus lectus, gravida eu justo vel, rhoncus commodo ligula. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Pellentesque sed justo at quam eleifend lobortis.

A hozzászólást Alec Nyrani összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 05, 2017 2:39 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://azgard.forumotion.com
Ember
Hozzászólások száma :
481
Tárgy: Re: Richard Zeeman   Szer. Júl. 05, 2017 3:14 pm

Celly & Rick

The nightmare just begun...

Az ásatást én vezetem, mint szakmai személy és bár rettentően élvezem, de mégis nagyon fárasztó egész nap felügyelni a munkálatokat és hogy ne keljen lába mindennek. Mint ahogyan az a nő is el akart emelni egy két dolgot az ásatásról, és még meg is támadott. Felháborító volt az egész esemény, de mégis utána egy kis nyugalom ér, és már az állkapcsom sem sajog annyira a kéretlen ütése nyomán. Erős ökle van meg kell hagyni, ha nem lennék félisten már tutira eltörött volna az állkapcsom. Bár még így is sajog az állam, és ahogy visszaérek a szállodába fáradtan, máris jobban érzem magam.
Az a forró fürdő nagyon kellett, és a vacsora is jól esett, és most a bárban üldögélek hogy kicsit leigyam magam, és kipihenjem ezt a napot, ám úgy tűnik hogy még itt sem lehet nyugalma az embernek, hiszen egy ismerős ismeretlen tűnik fel, és az édes is megkeseredik kissé. Annyira nem vágytam újra látni ezt a nőt, akkor már inkább a hátam közepén lesném egész nap.
- Nos, megjelenésben kellemes maradjunk annyiban - mosolyodom el hidegen ahogy lehúzom az italom és azonnal újat is rendelek magamnak, mert emellé kelleni fog.
- Az lehet hogy hamarabb volt itt kisasszony, viszont ön saját akaratából, én viszont nem válogathatok a múzeum miatt - pillantok rá keményen, hiszen nem adom meg magam én sem. Mivel ide fizették a szállásom, nem igazán mehetek másik szállodában, így is szerencsém van hogy ez legalább háromcsillagos, nem egy munkás szállás. Bár nem vagyok különösebben kényes de azért jobb szeretem ezt a színvonalat.
- Ugyanmár Kedves, ennyire nem kell mellre szívnia magát, bár be kell vallanom lenne mire - vigyorodom el, mert el kell ismernem igazán tekintélyes kebelmérettel bír és még mindig férfi vagyok, megnézem hát a szépet. Ha kicsit is kevésbé lenne tudálékos és idegesítő, esküszöm még tetszene is!
- Néha az embernek mernie kell, Ms Indiana Jones - mosolyodom el, és a kérdésére válaszolva a múzeumra gondolok.
- Nos, az egyik világhírű múzeumnak dolgozom éppen. A New Yorki Központi Régészeti Kincstár fogja ezeket megkapni. Számítsak rá hogy onnan is el akarja majd lopni ezeket? - mosolyodom el kihívóan, hiszen azt tudnunk kellene. Én legalábbis figyelmeztetni fogom a múzeumot a közelgő veszedelemről, aki ebben a nőnek a képében jelenik meg. Megforgatom a poharamban az italom, a kérdésére. Meglepően józan kérdés egy ilyen heves nőtől.
- Mert szeretem ezt csinálni. Nem feltétlen a sírok porolását, sokkal inkább megfejteni hogy miféle történelem vagy legenda húzódik körülötte. Imádom a történelmet, és annyi de annyi minden van amit az emberek nem tudnak még, és én rájöhetek mert tehetségem van hozzá hogy hogyan találjak meg dolgokat amik más emberek számára elveszettek - mosolyodom el, ahogy válaszolok neki, a hivatásom méltatva. Egyszerűen el tudok veszni a kutatásban és a munkában, de hát vessék a szememre hogy lelkiismeretes régész vagyok.
- Na és önnek mi volt a célja azzal hogy ellopta volna ezeket? Ha sikerült volna, és nem veszi észre senki, akkor mihez kezdett volna velük? - kérdezem kíváncsian, de nem vagyok ellenséges amennyiben még ő sem.

[url=youtube]zene[/url] | Szeretettel <3 |

A hozzászólást Alec Nyrani összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Nov. 07, 2017 2:44 am-kor.
http://azgard.forumotion.com
Ember
Hozzászólások száma :
481
Tárgy: Re: Richard Zeeman   Szer. Júl. 05, 2017 3:14 pm

You & Me

So was I
A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. - Párbeszéd jön ide. - A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. - Párbeszéd jön ide. - A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. - Párbeszéd jön ide. - A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide.A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide.A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide.A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide.A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide. A reagod szövege jön ide.

[url=youtube]zene[/url] | köszönöm a lehetőséget! |

Sponsored content
Tárgy: Re: Richard Zeeman   

Richard Zeeman

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal