Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» April szd
by Alec Nyrani Hétf. Jan. 01, 2018 7:38 pm

» Keegan szd
by Alec Nyrani Szer. Nov. 01, 2017 5:04 am

» Theodore marvel
by Alec Nyrani Pént. Aug. 18, 2017 12:43 am

» Midnight szd
by Alec Nyrani Hétf. Júl. 31, 2017 12:59 am

» Thor szd infmar
by Alec Nyrani Vas. Júl. 16, 2017 3:11 am

» Wanda marvel
by Alec Nyrani Hétf. Júl. 03, 2017 3:02 am

» Earnen szd im
by Alec Nyrani Vas. Jún. 11, 2017 5:52 pm

» Scott marvel
by Alec Nyrani Szer. Május 17, 2017 10:02 pm

» Bucky reag im
by Alec Nyrani Vas. Ápr. 16, 2017 12:23 am

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Wanda marvel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
506
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Wanda marvel   Hétf. Júl. 03, 2017 3:02 am

I'm...fine...

Futva, szaladva és repülve érkezünk a helyszínre négyesben, hiszen elvileg együtt piknikeztünk volna, de az élet természetesen most is szembejöpött minket. A helyszínre érve már kiszúrom az ismerősöket, Tonyt, Thort és Bannert aki éppen zöldebbik formájában készül tombolni. A skarlát erő felbuzog bennem, és most már pontosan tudom hogyan használjam, sokat gyakoroltam, és Clint is jó tanácsokat adott ezzel kapcsolatban, annak ellenére hogy nincs szuperereje. Mégis... sokat jelent nekem hogy itt van a bosszuúállók között. Igazából... mindenki sokat jelent, csak más más kontextusban.
Megtorpanok ahogy egy vörös szemű ember támad rám, de félresöpröm, és közben próbálok informálódni hogy mi folyik itt.
- Mi az ördög ez?! Egyébként piknikeztünk volna! - reagálok kicsit késve Tonyra, mert eddig minden más fontosabb volt, és mondjuk most is az de azért ne gondolja hogy mindig csak a szobámban ülök. Azokon napokon már szerencsére túl vagyok, és felvásároltam egy konkrét üzletláncot majdnem, ruhatár frissítés címen. További alakokat lökök félre hogy közelebb férhessek a többiekhez de lefagyok pár pillanatra, még az erőm is elenyészik egy pillanatra annyira megborul a koncentrációm.
- Tha...Thanos?! De hát megöltük! Láttam! Hogy a fenébe élhet mégis!? Miféle rossz vicc ez már megint?! - fakadok ki ahogy végignézem a vetítést ami valahonnan távolról érkezhet mert nem ismerős a vidék, és Tony meg is erősíti. Afrika? Mit kereshet ott? Ott... Wakanda van. Csak nem a Vibrániumra pályázik ő is?
- Mit keres Wakandában?! Mi van van ott?! - fakadok ki hangosan, és valahol... valahol szívesen odamennék én is hogy megküzdjek vele ismét, mert nem bánthatja többé azokat akiket szeretek! Nem engedem meg neki, és ha százszor is jön vissza, mi százegyszer is le fogjuk győzni!
Elönt az erő, felszikrázik bennem és egy lendülettel lököm el a körém fonódó emberkoszorút. Thor szavaira felfigyelek.
- Megpróbálom! - végül is egy próbát megér. Kiterjesztem az erőmet vörös köddel vonva be a szörnyeteggé vált embereket, és kényszerítem őket hogy felejtsék el az összes gyilkos gondolaukat és amik megszállták őket, takarodjanak kifelé a porhüvelyből. Nem vagyok benne biztos, hogy sikerülhet, de mélyen remélem, mert ezek itt.... a legkisebb gondjaink.
- Pietro, Kelda! Csináljuk ahogy mondja - ha nem sikerül az elmetrükk akkor viszont Hulk felé sodrom a tömeget, úgyis elég morcos állapotban van éppen.
- Mitől ilyen morcos? - kérdezem, hiszen a szokottnál is agresszívebben csapkod és rohamoz. Nem lennék az ellensége, bár ezzel kapcsolatban volt egy rémálmom nemrég...

• •

Wanda marvel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Képregények
» Thanos
» Mesterbűnözők
» Exiles - Száműzöttek
» Akkaba Klán tagok