Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Szer. Nov. 22, 2017 4:26 pm

» Drake szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 20, 2017 1:43 am

» Arzen poison
by Alec Nyrani Pént. Nov. 17, 2017 5:42 pm

» Sharmila szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 13, 2017 10:38 pm

» Keith szd
by Alec Nyrani Szomb. Nov. 11, 2017 7:45 pm

» Artemys szd
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 02, 2017 3:34 pm

» Keegan szd
by Alec Nyrani Szer. Nov. 01, 2017 5:04 am

» Kieran szd
by Alec Nyrani Szomb. Okt. 28, 2017 10:18 pm

» Jericho westend
by Alec Nyrani Hétf. Okt. 23, 2017 12:27 am

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Wanda marvel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
447
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Wanda marvel   Hétf. Júl. 03, 2017 3:02 am

I'm trying to say something

A világ... megmenekült. Megint. Mert mindenki ott volt Thanos ellen, és mindenki segített és mégis... akkor miért érzem magam ennyire pocsékul? Már egy hete lassan annak, hogy nyertünk, és mégsem érzem magamban azt a kitörő örömöt, és megkönnyebbülést hogy élek. Miért élek?! Annyian, de annyian meghaltak, és az a végső csapás... az a végtelen kín, komolyan azt hittem hogy én is meg fogok halni, de végül... itt tértem magamhoz, a bosszúállók főhadiszállás és a testvérem mindent elmesélt. Elmesélte hogy mi történt, miután megalkudtam Thanossal az ő életükért, és miután meggyógyult Tony. Nagy ára volt, és meg is fizettem, de ezért nem vártam el semmit, és ők mégis... mégis mind elindultak utánam hogy kiszabadítsanak. Én meg sem érdemeltem hogy ezt tegyék és most... képtelen vagyok bármit is mondani nekik azon túl hogy mennyire sajnálom hogy miattam érte őket ennyi bánat és baj.
Remekül el is veszi a kedvem mindentől, hogy bármit is csináljak, így végül a szobámban időzök javarészt. Nem fekszem, de nem is igazán megyek ki, csak kávéért és ebédelni. Pietrot épp most zavartam el hogy ő is egyen valamit, mert egész nap mellettem virraszt körülbelül, és akármennyire is imádom őt, néha már kicsit sok az aggodalmaskodásával, és hogy próbál jobb kedvre deríteni, Vízióval karöltve, aki furcsa módon megtanult kopogni az ajtón. Senkire nem vágyom jelenleg, mégis kopogtatnak, de hallgatok. Azt remélem, elmegy az illető, de nincs ilyen szerencsém, mert végül benyit és egy ismerős szőke fej és mosolygós kék szemek jelennel meg.
- Tudhattam volna, Kapitány - mosolyodom el haloványan, ahogy ránézek az ágyról, ahol heverek, és valami buta sorozatot nézek a széles vásznú tévémen. Kényelmes fekete nadrágban és egy egyszerű pólóban vagyok, kedvenc ékszereimmel kiegészülve. Felülök, ha már egyszer kéretlenül is bejött és nem is tudom. Lehet hogy örülök neki. Clint mellett Steve a másik nagy "kedvencem" a csapatból.
- Mi szél hozott? - kérdezem ahogy kék szemeim ráfüggesztem. Sokkal jobban néz ki mint én. Lehet hogy a rendszeres alvás a titka, ami nekem mostanában megint nem sikerült? Nem tudom. Mindenesetre hajlandó vagyok vele szóba állni.

• •

Wanda marvel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Képregények
» Thanos
» Mesterbűnözők
» Exiles - Száműzöttek
» Akkaba Klán tagok