Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Lash hidden2
by Alec Nyrani Pént. Feb. 16, 2018 7:08 pm

» Gareth szd
by Alec Nyrani Kedd Jan. 23, 2018 7:35 pm

» Arman szd
by Alec Nyrani Vas. Jan. 07, 2018 3:21 am

» Keisuke szd
by Alec Nyrani Vas. Jan. 07, 2018 12:00 am

» April szd
by Alec Nyrani Hétf. Jan. 01, 2018 7:38 pm

» Skype kari naplók
by Alec Nyrani Hétf. Dec. 25, 2017 7:13 pm

» Koukaju mar
by Alec Nyrani Szomb. Dec. 16, 2017 10:29 pm

» Ethan sil
by Alec Nyrani Szer. Dec. 13, 2017 12:49 am

» Jamie diaries
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 30, 2017 9:48 pm

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Wanda marvel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
485
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Wanda marvel   Hétf. Júl. 03, 2017 3:02 am

I'm...fine...

- Ne, azt nem oda, feljebb... ahha, oda csak egy kicsit jobbra, igen arra rá, és oda még egy kupola jön és kész lesz - magyarázom az építésvezetőnek, aki mellé beálltam önkénteskedni, hogy valamiképpen lekössem a felesleges energiáimat és hasznossá tegyem magam. Azt találtam ki, hogy segítek újraépíteni a házakat, hogy vagy a törmelékek eltakarításában. Addig sem ülök a négy fal között, és a világ látja hogy a bosszúállók nem mennek haza, hanem segítenek ha tudnak. Én legalábbis ezzel próbálok kompenzálni, és az első pár napi döbbenet után a munkások is egészen jól megszoktak, és már nem súgnak össze mögöttem, és megkérnek erre-arra. Az erőm, nem csak puszítatni tud, hanem alkotni is, és ezt akarom bebizonyítani mindenkinek.
Leeresztem a kőtömböt a helyére, és megpihenek kicsit. Az erőm elég nagy ahhoz, hogy kitartson órákon át, és akarom is használni. Veszélyessé válhat ha elhanyagolom, és nem engedhetem meg magamnak.
Nem állítom hogy teljesen jól vagyok, még mindig ébredek fel zokogva és szorongok egy kicsit, de fekete szoknyában és felsőben, vörös kis kabátomban már ki merek menni, és merek odaállni hogy segíteni jöttem. Éppen ez jut eszembe, amikor ismerős űrhajót látok meg ereszkedni, és felismerem a Milano-t.
- Quill? - döntöm oldalra a fejem, és a hajó felé indulok, ott hagyva az építőket, hogy nem sokára jövök. Elmosolyodom amikor az ismerős férfialak megjelenik, bár még kicsit zavarban is vagyok, hiszen ők is erejüket megfeszítve küzdöttek, főleg ő maga.
- Milyen kellemes meglepetés. Mi hozott ide? Drax is jött veled? - kérdezem, hiszen a nagyembert is megkedveltem, olyan szerethető de kissé nyers óriás. Mégis, azt hiszem kedvel engem. Aggodalmasan pillantok Lord komoly, kissé tán borostás arcára, hogy mi hozta őt ide. Talán valami baj van az űrben? Vagy keres valakit? Mi történhetett?

• •

Wanda marvel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Képregények
» Thanos
» Mesterbűnözők
» Exiles - Száműzöttek
» Akkaba Klán tagok