Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Fenris szd
by Alec Nyrani Csüt. Dec. 06, 2018 10:36 pm

» Midnight szd
by Alec Nyrani Hétf. Júl. 31, 2017 12:59 am

» Thor szd infmar
by Alec Nyrani Vas. Júl. 16, 2017 3:11 am

» Wanda marvel
by Alec Nyrani Hétf. Júl. 03, 2017 3:02 am

» Erik szd im
by Alec Nyrani Vas. Jún. 11, 2017 5:52 pm

» Scott marvel
by Alec Nyrani Szer. Május 17, 2017 10:02 pm

» Bucky reag im
by Alec Nyrani Vas. Ápr. 16, 2017 12:23 am

» Főnixek sziklája
by Kurtis Thorn Hétf. Jan. 07, 2013 3:23 am

» Akrasia a démoni birodalom
by Shet Szer. Május 30, 2012 4:26 am

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Wanda marvel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
530
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Wanda marvel   Hétf. Júl. 03, 2017 3:02 am

I'm...fine...

Az erőm felizzik és egy mindennél nagyobb pajzsot sikerül megidéznem a férfi segítségével mert egyedül nem lennék rá képes, és valahol kell a támogatása, mégha leginkább csak... jelképes is, és hamar sikerül összhangba kerülnünk.
- Köszönöm... - szólalok meg, remélve hogy hallja, mert az oszlopok ahogy szétesnek, elég nagy hangzavarral járnak, és a saját gondolataimat sem hallok teljes egészében. Egyre inkább csak azt mantrázom magamban hogy ki kell tartanom, a testvéremért, a szerelmemért (?) és a barátaimért akik számítanak az erőmre.
Megtettek értem mindent, és mindent hátrahagytak amikor Thanos bábja voltam, és nem tehetem meg hogy nem védem meg őket, nem csak azért mert így helyes, hanem mert én magam is meg akarom tenni hiszen sosem voltam barátaim. Senkim nem volt Pietron kívül, és most hogy vannak... jöttem rá hogy milyen szegény és üres volt az életem eddig.
- Nem fogom hagyni.... - mormogom, ahogy kitartok, de ekkor eltűnik két alak, és Mephistonak is nyoma veszik, ellenben egy női forma tűnik fel, és rápillantok. A körülöttem lévő suttogásból találgatok csak hogy ki lehet az. Halál? Mármint a Halál, nagybetűsen?
Összezavarodva nézem ahogy kibontakozik, de felsikoltok ahogy Vízió kövére pályázik!
- Vízió! - de végül... túléli? Meghökkenek, hiszen a kő kikerül a homlokából, de mégis életben marad így kicsit megkönnyebbülök, de csak addig amíg meg nem látom hogy a nő kezében egybe olvadnak a kövek valami mássé...
- Ez ... fájni fog - érte egyet egy sötét bőrű emberrel, akit talán Pengének neveznek az emberek. Jót nem jelent, abban igaza van, és ahogy a kezében van a kő... Mi jöhet még, de most komolyan?!

• •

Wanda marvel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal