Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Eternitys cuccok
by Alec Nyrani Yesterday at 5:52 pm

» Sam reag stiv nekem
by Alec Nyrani Hétf. Okt. 16, 2017 2:06 am

» Schneizel szd
by Alec Nyrani Szomb. Okt. 14, 2017 8:33 pm

» Solomon szd anc
by Alec Nyrani Vas. Okt. 08, 2017 11:12 pm

» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Csüt. Okt. 05, 2017 12:09 am

» Petronia szd
by Alec Nyrani Szer. Okt. 04, 2017 4:13 pm

» Alfie sarok
by Alec Nyrani Pént. Szept. 29, 2017 1:41 am

» Theo notesze
by Alec Nyrani Kedd Szept. 26, 2017 7:20 pm

» Jcink kód
by Alec Nyrani Hétf. Szept. 25, 2017 12:23 am

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Jade szd anc

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
430
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Jade szd anc   Hétf. Jún. 26, 2017 1:17 am

My demons....

Electra & Jade

Végül, csak visszajöttem Európába, hogy újra csatlakozzak Anubishoz, és hogy lassan megtanuljam kezelni a képességeimet, amiket kaptam a démon léttel együtt, de egyszerűen nincs maradásom a tiszta, rendezett lakásban, ami még csak nem is az enyém. Bár szeretem azt gondolni, hogy ennyivel igazán jön nekem, azok után, hogy akaratom ellenére hozott vissza a halálból, és tett engem démonná, pedig nem kértem. Én meghalni akartam, és nem visszatérni.
Nincs kedvem maradni, így az egyik könnyű tornacipőm után nyúlok, hogy feszes, szoros farmeremhez felvegyem, és az egyszínű kék felsőmhöz. A hajam kibontva omlik a hátamra, nem tűztem fel sehogy sem, szeretem ha csak így van és első tincseim az arcomba hullanak, valahogy olyan mintha a hajfüggönyöm mögé bújhatnék. Egy egyszerű krémszínű táskát emelek fel a földről a vállamra veszem. Csak egy pár dolog van benne, pénztárca, iratok zsepi, egy sminktükör, a kulcsaim, a régi lakásom kulcsai is megvannak még, de nem voltam ott azóta. Nem mertem odamenni. A telefonom is bele ejtem a táskába, és kilépek az ajtón. Este van már, és nekem mégis egy kiadós kávé kell, hogy bármihez is elegendő energiát gyűjtsek.
Egy viszonylag közeli kávézót célzok meg, és mivel alig van szabad asztal körülnézek, de egyet látok csak meg. Kikérem a kávémat, és fizetek is, hogy leülhessek, de csalódottan veszem észre hogy már elfoglalták, így új alternatíva kell néznem, és egy egyedülálló nő felé pillantok, aki nem érződik egészen embernek. Illetve az ,de mégis több kicsi. Felé indulok.
- Szia. Ne haragudj, de minden asztal foglalt már. Csatlakozhatok vagy vársz valakire? - kérdezem udvarias mosollyal, mert akkor inkább átkérem elviteles megoldásra, mert nem akarok az emberek kapcsolataiba beleavatkozni. Ha vár valakire, akkor nyilván nem akarok zavarni.

My Wonderland | Honey <3 |

Jade szd anc

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Steal [Jade vs A Sárkány]