Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Jamie diaries
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 30, 2017 9:48 pm

» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 30, 2017 7:56 pm

» Theo notesze
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 27, 2017 12:30 am

» Drake szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 20, 2017 1:43 am

» Arzen poison
by Alec Nyrani Pént. Nov. 17, 2017 5:42 pm

» Sharmila szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 13, 2017 10:38 pm

» Keith szd
by Alec Nyrani Szomb. Nov. 11, 2017 7:45 pm

» Artemys szd
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 02, 2017 3:34 pm

» Keegan szd
by Alec Nyrani Szer. Nov. 01, 2017 5:04 am

A hónap reagolói
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Jade szd anc

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
481
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Jade szd anc   Hétf. Jún. 26, 2017 1:17 am

My demons....

Ash & Jade

Görögország - ahová kerültem - nem tudom mit fog nekem hozni, maradok pár napot vagy megyek tovább a következő géppel. Emberként sosem jártam még itt, és most jó ötletnek tűnt felszállni a gépre és ide jönni, de kezd egyre inkább rossz ötletnek tűnni ami azt illeti, és ezt az az ellenséges férfi be is bizonyítja, aki csatlakozik az asztalomhoz, miután újra végignézette velem azt a tragikus éjszakát, és az utána következő rémálomszerű hónapokat, aminek a végén, önkezemmel vetettem véget az életemnek. Tudom, ez szinte semelyik vallás szerint nem elfogadott, de inkább haltam meg mint hogy kibírjam amiket a testemmel műveltek, és még mindig nem szeretek teljesen meztelen lenni, pont emiatt. Anubis meg ne is álmodjon róla hogy ruhátlanul lásson!
A férfi - Ash - szavaira csak biccentek, ez már feltűnt hogy fajom miatt nem vagyok egy közkedvelt vendég.
- Tudom, bár még nem értem miért, nem vagyok olyan régóta az hogy mindent tudjak - válaszolok, és azt sem tudom hirtelen megmondani ő mi lehet, de az istenségre tippelnék az ereje alapján, amit érzek és amivel olyan könnyűszerrel tudta mozizni az emlékeimet. Szipogok még egy kicsit, és elteszem a zsebkendőt, több könnyet nem pazarlok, és össze kell szednem magam, akárki legyen is.
- Többségben igen, én még... nem vagyok képes olyan sok mindenre, bár ez ahogy elnézem biztos nem érdekel - sóhajtok fel, kissé talán lemondóan is. Sztereotípiák, sztereotípiák mindenütt. Bár nem örülök neki hogy csakis ez alapján ítél el, hogy a fajtám... az nem ÉN vagyok.
- Ash? Kellemes hangzású egy ilyen kellemetlen modorú alaknak - morranok fel, de aztán bemutatkozom én is.
- Jade Dawson vagyok, vagyis voltam. Mindegy, egyre megy - legyintek, még nem szoktam meg teljesen ezt a démoni létet, és néha hajlamos vagyok össze vissza beszélni. Ami nem tanácsos valaki előtt, aki nem Anubis.
- Az attól függ, hogy előled kell-e menekülnöm! Nem ártó szándékkal érkeztem, de semmi kedvem bizonygatni bármit is, szóval ha nem tetszik hogy itt vagyok, akkor inkább elmegyek - ráncolom össze kissé a szemöldökeim, mert most nem keresem a bajt. Igazából, eddig sem kerestem soha, és mégis megtalált azon a bizonyos szörnyű estén, és még mindig összeszorul a torkom kicsit, de az elfojtott indulat mindössze ennek szól. Annak, amit velem tettek.
Figyelem a férfit, valami nem tetszik benne, de nem tudom micsoda, még nem. Sokkal erősebbnek érzem, mint eddig bárkit akivel találkoztam és nem volt ember, és mégis haragszom. Nem feltétlenül azért, mert belenézett az emlékeimbe hanem mert előhozta ezeket, és nem volt tekintettek kicsit sem arra hogy nemrég még ember voltam, és csak egy egyszerű lány, egyszerű álmokkal. Hülyeség duzzogni rá emiatt, és mégis...
- Nem tudom miért csinálta, de fejébe vette hogy visszahoz, noha én nem kértem rá. Remélem élvezted látni azokat az emlékeket, amik a halálba hajszoltak, és jól szórakoztál a kétségbeesett nyomoromon - préselem ki magamból, ahogy a kis táskám után nyúlok, és visszateszem a benne lévő tokba a tabletet. Majd keresek egy másik nyugodt helyet, vagy visszamegyek a reptérre és ott nézek egy másik járatot ami elvisz innen. Nem kockáztatom meg hogy felpofozzam, mert azzal csak a sértett nőiességem lenne előrébb, és még nem halhatok meg. Még nem.
- Tudom, érzem rajtad a halált, nem tudom miért vagy hogyan, de tudom hogy komolyan megtennéd. Még ne. Még kell egy kis idő, hogy elrendezzem a dolgaim. Nem menekülök előle, csak kellett egy kis idő és távolság hogy tiszta fejjel gondoljam végig hogy akarom-e ezt az életet. Akarok-e második esélyt. Bár ez aligha érdekel téged, ezt remekül bebizonyítottad. Szóval, most ha megbocsátassz, magadra is hagylak, hadd szórakozz valaki máson - mosolyodok el, és annyi élt és gúnyt sűrítek bele, amennyit csak tudok. Az asztalra helyezem a kávém árát, és felállok. Nem adom meg neki azt az elégedettséget hogy hisztis csitri módon kiviharzok, pedig de mennyire szeretném. Inkább lassú, megfontolt léptekkel haladok kifelé, mert inkább a vakító napfény, és fejfájás mint ez a seggfej!

My Wonderland | Honey <3 |

Jade szd anc

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Steal [Jade vs A Sárkány]