Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Jamie diaries
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 30, 2017 9:48 pm

» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 30, 2017 7:56 pm

» Theo notesze
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 27, 2017 12:30 am

» Drake szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 20, 2017 1:43 am

» Arzen poison
by Alec Nyrani Pént. Nov. 17, 2017 5:42 pm

» Sharmila szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 13, 2017 10:38 pm

» Keith szd
by Alec Nyrani Szomb. Nov. 11, 2017 7:45 pm

» Artemys szd
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 02, 2017 3:34 pm

» Keegan szd
by Alec Nyrani Szer. Nov. 01, 2017 5:04 am

A hónap reagolói
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Caine szd sil

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
481
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Caine szd sil   Szomb. Jún. 24, 2017 1:46 am

Meet again
Veni & Caine

Haladásként könyvelem el, hogy egy aprócska nevetést tudok kihúzni belőle a megjegyzésemmel, de azért igazság is van benne, hiszen tudom hogy nem vagyok egy utolsó látvány, de különösebben egoista sem, hogy el legyek telve magammal. Tudom a határaimat és próbálgatom az erőmet is, ami fejlődik, határozottan. Mondjuk biztosan köze van ahhoz is, hogy gyakorlom is a vámpírságot, és nem hagyom magam szenvedni, hogy éhezni. Jó kondiban tartom magam, sosem tudhatom mikor kell megküzdenem egy-egy vámpírellenes fanatikussal, aki mindünket egy szörnyetegnek lát. Elhessegetem ezeket a gondolatokat, mert most mással kell foglalkoznom, nem hagyom az agyam csapongani.
- Hm, na jó ezzel nem tudok vitatkozni, de azért majdnem olyan jó mint a tiéd - vigyorgok rá. Nem is tudom mit kedveltem meg benne igazán, megfogalmazni nem tudnám, de mégis számít már nekem, és nem csak a szex miatt, hiszen annyi csajt szedhetnék fel amennyit nem szégyellek, de nekem mégis... mégis ő kell. Ahogy most itt áll előttem, nem jut eszembe semmi épkézláb ötlet, csak az hogy mikor kerültem én ennyire közel valakihez? Nem szokásom ennyire kötődni valakihez, vagy vágyni valaki után.
- Igen, ez is igaz. Nem akarom hogy véget érjen, de így sem marad, és előrebocsátom, nem vagyok valami jó az érzésekkel és azok tisztázásával. Nem, egy ideig jól működött de most már szintet kell lépnünk ezzel mielőtt mindketten mélyebbre süllyedünk ebben - értek vele egyet és csak könnyedén tartom a karjaimban. Nincs valami nagy súlya, vagy én vagyok nagyon erős, nem tudom, de nem eresztem el egy ideig, és ahogy mégis, úgy a kanapéra telepszem vele, a boros poharak mellé, hogy kényelmesen ihassunk is. Szeretem a bort.
- Igen, ez tény hogy szólhattam volna, és elismerem ez az én hibám hogy nem tettem - sóhajtok, mert nem tellett volna sokba, és még csak azt sem mondhatom hogy nincs meg a száma, mert megvan. Vagy a messenger elérhetősége, mert a többi vámpírral ellentétben én szoktam közösségi médiát használni, kicsit leegyszerűsíti az életem néha.
- Kezdjünk bele, persze, de... mondani mindig könnyebb mint megtenni nem igaz? - húzom oda a poharakat és belekortyolok a sajátomba. Kell egy kis erősítés, bár igazán részeg a bortól nem igen lehetek, ahhoz erősebb kell.

notes: Remélem megfelel <3
• •

Caine szd sil

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal