Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Lash hidden2
by Alec Nyrani Pént. Feb. 16, 2018 7:08 pm

» Gareth szd
by Alec Nyrani Kedd Jan. 23, 2018 7:35 pm

» Arman szd
by Alec Nyrani Vas. Jan. 07, 2018 3:21 am

» Keisuke szd
by Alec Nyrani Vas. Jan. 07, 2018 12:00 am

» April szd
by Alec Nyrani Hétf. Jan. 01, 2018 7:38 pm

» Skype kari naplók
by Alec Nyrani Hétf. Dec. 25, 2017 7:13 pm

» Koukaju mar
by Alec Nyrani Szomb. Dec. 16, 2017 10:29 pm

» Ethan sil
by Alec Nyrani Szer. Dec. 13, 2017 12:49 am

» Jamie diaries
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 30, 2017 9:48 pm

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Caine szd sil

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
485
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Caine szd sil   Szomb. Jún. 24, 2017 1:46 am

Meet again
Rule & Caine

Próbálom kitalálni mi lenne a legjobb megoldás, menni vagy maradni ahogy mondani szokás, de nem tudom hogy hogy legyek okos. Engedjem elmenni Venit, hogy élhesse az életét nélkülem, vagy hajtsak rá rendesen, nem csak egy pár éjszakás kalandként? Ez itt a kérdés, és nem vagyok benne biztos hogy én erre készen állok, hiszen nehezen, nagyon nehezen nyílok meg bárkinek is, hogy aztán később azt mondhassa, ismer. Valahogy nem az én stílusom ez, de most túl kell ezen lendülnöm, mert ez a helyzet... tarthatatlan.
Mindkettőnknek. Valamerre előrebb kell mozdítani ezt a helyzetet, és ha nekem kell előbb lépnem, akkor legyen így.
- Na jah, kicsit visszafelé indultunk el, és a lényeggel kezdtük az ismerkedést - vigyorodom el, hiszen fontos hogy jók legyünk együtt az ágyban, de nem ezzel szokás kezdeni. Randik, kávék, bonbon virágok...
- Nézd, én fogalmam sincs miért mentem bele ebbe, de jó volt, de már túlnőtte ezt a keretet hogy csak szex, pihi aztán megyünk tovább. Én nem tudom akarok-e kapcsolatot, de azt tudom hogy meg akarom próbálni, mert nem vagy közömbös nekem, és nem tudom mit hozol ki belőlem - kezdek bele ahogy belekortyolok a boros pohárba. Finom bor, szeretem is de hatása nem igazán van rá. Ahhoz erősebb kell, mint kiderült. Volt rá pár évem hogy kitapasztaljam mi és hogyan hat rám, ebben az életben. Érdekes tapasztalatok voltak, amikor be akartam rúgni és nem sikerült. Nem értettem miért.
- Itt vagyok, és ha akarod akkor itt is maradok és akár el is kezdhetjük ezt az ismerkedést - ajánlom ahogy újabbat kortyolok a poharamba, de nem engedem el, magamhoz ölelve tartom, és jól esik ahogy hozzám simul minden szexuális töltet nélkül, de azért... nem kellene sok hogy az ágyon kössünk ki, ezt mindketten tudjuk.

notes: Remélem megfelel <3
• •

Caine szd sil

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal