Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Evan szd
by Alec Nyrani Csüt. Jan. 10, 2019 9:39 pm

» Nikolai szd
by Alec Nyrani Szomb. Dec. 22, 2018 1:21 pm

» Fenris szd
by Alec Nyrani Csüt. Dec. 06, 2018 10:36 pm

» Rowan teen wolf szd
by Alec Nyrani Szomb. Nov. 10, 2018 7:13 pm

» Rex szd
by Alec Nyrani Csüt. Aug. 09, 2018 7:59 pm

» Kazuya szd
by Alec Nyrani Kedd Márc. 13, 2018 7:32 pm

» Lizy reagkód
by Alec Nyrani Szomb. Feb. 24, 2018 12:33 am

» William szd
by Alec Nyrani Vas. Jan. 07, 2018 3:21 am

» Midnight szd
by Alec Nyrani Hétf. Júl. 31, 2017 12:59 am

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Erik szd im

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Alec Nyrani
Ember
Hozzászólások száma :
549
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Erik szd im    Vas. Jún. 11, 2017 5:52 pm

This is spar....Wakanda!
If I am an angel, paint me with black wings

Pattanásig feszült idegekkel fordulok az ajtó felé, de nem lep meg az érkező. Én sem reméltem hogy egész addig rejtve maradok, amíg végzek, és így talán még könnyebb is lesz a dolgom, ki tudja. Meg fogok harcolni a trónért, hiszen a királyi vér bennem is ott van, és ugyanúgy jogom van rá. Több, mint neki.
Nem örül a jelenlétemnek, pedig én is tudom hogy ki tartózkodhat itt. A papok, és a király személye. Én az vagyok. A Jövőbeli Király, szóval jogom van itt lenni.
- Miért működjek együtt T'Challa? Mit tud nekem adni az az ország, akinek a királya a saját öccsét ölte meg, mert az jobb hellyé akarta tenni a világot, és segíteni akart a szenvedőkön? Egy ilyen ország... mit adhat nekem? - nézek rá keményen ahogy a gyógynövénnyel egyensúlyozom. Meg ihatnám, de akkor nem tudom mi lenne. Olyasmi mint valami szintetikus drog? Hallucinogén? Az veszélyforrást jelent.
- Tettem, és nem bánom amit tettem. Klaue-t pláne nem, egy idegesítő seggfej volt - válaszolok neki könnyed vállvonással. Nem olyan ember, akiért kár lenne, és nem fog hiányozni a világnak sem egy ekkora gazember. Bár azt hiszem eltörpül mellettem, mégis ő volt mindig a rivaldafényben, én az árnyékjáró voltam.
- Nem, és ez így van jól. Ő csak a Halálkufárt látja bennem, és a katonai pályafutásom. Vaskos akta az enyém, de legalább az enyém minden csalás és sallang nélküli - fordulok felé teljes testtel. Nem hinném hogy sajnálná azt a rohadékot. Így is, úgyis halál várt volna rá, én csak előrébb hoztam az ítéletet és végre is hajtottam.
- Hibázott? Ez minden mentsége arra, amiért megölte az apámat? Hogy egyedül nőttem fel egy gettóban? Hogy mindig valaki más kedvétől függtem? Mentség a sok erőszakra és elnyomásra ami a világban van? - fakadok ki ahogy a tálkát fogom.
- Nem. A világ jobb hely lesz ezt garantálom, de nem a te uralkodásod alatt. Én leszek az a király, aki elhozza a felszabadulást az elnyomottaknak, mert a te módszered sehová nem vezet. Az elszigetelődés más országok gondjaitól, kényelmes megoldás, de nem tartható fent ... - nem fogok itt ülni és kényelmesen végignézni hogy tönkremegy a világ és még több magunkfajta hal meg. Erős akartam lenni hogy erőt mutathassak és változtatni tudjak az elnyomáson. Minden eszközöm megvan. Kész vagyok megvívni érte.

Erik szd im

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal