Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Fenris szd
by Alec Nyrani Csüt. Dec. 06, 2018 10:36 pm

» Midnight szd
by Alec Nyrani Hétf. Júl. 31, 2017 12:59 am

» Thor szd infmar
by Alec Nyrani Vas. Júl. 16, 2017 3:11 am

» Wanda marvel
by Alec Nyrani Hétf. Júl. 03, 2017 3:02 am

» Erik szd im
by Alec Nyrani Vas. Jún. 11, 2017 5:52 pm

» Scott marvel
by Alec Nyrani Szer. Május 17, 2017 10:02 pm

» Bucky reag im
by Alec Nyrani Vas. Ápr. 16, 2017 12:23 am

» Főnixek sziklája
by Kurtis Thorn Hétf. Jan. 07, 2013 3:23 am

» Akrasia a démoni birodalom
by Shet Szer. Május 30, 2012 4:26 am

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Erik szd im

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
530
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Erik szd im    Vas. Jún. 11, 2017 5:52 pm

This is spar....Wakanda!
If I am an angel, paint me with black wings

Nincsenek illúzióim, és tudom jól hogy a jelenlegi király már tudja hogy az országban vagyok, hiszen manapság a hírek gyorsan terjednek, és hírem márpedig van, csak éppen nem a legjobb. Néző pont kérdése, nekem megfelel ez így, hiszen egész életemben azért küzdöttem hogy itt legyek és előbb utóbb szembenézzek a Fekete Párduccal is. El fog jönni az a pillanat de akkor egyenlő félként nézek majd a szemeibe, ennek az átkozott növénynek a hatása alatt.
Nem lenne rá szükségem igazából, hiszen fel tudom venni a küzdelmet enélkül is, de mégis egy szembeköpése lenne az egésznek hogy így sikerült. A hagyományok kissé megcsúfolása, de már nem élhetünk a múltban. A világ rohan és mi így is… néhol lemaradva kullogunk, néhol viszont toronyiránt járunk előtte.
A teremben állva egy lélek sem zavar meg egy kis ideig, de aztán lépteket hallok meg, és tradicionális fegyvereim szegezem az ajtó felé. Én nem küzdök pajzzsal, én két karddal harcolok, a legjobb védekezés a támadás címszóval. T’Challára siklik a tekintetem és sötét szemeimben indulat gyullad már a puszta látványától is. Leeresztem fegyvert, hiszen tudom hogy bármikor elő tudom kapni ugyanolyan gyorsan.
-T’Challa, mondanám hogy micsoda öröm, de nem az – villantok rá egy vérszegény, kissé gunyoros mosolyt és a gyógynövényes tálkára nézek a lila színű nem túl bizalomgerjesztő italra. Ha ez kell, hát ez kell, és le tudnám nyelni mielőtt ideérne. Ha csak ez adja a túlvilági erőt… Hát nekem is kell!
- Van még mit rontani a helyzeten? Meglep hogy rájöttél ki vagyok és nem hallgattál Rossra, pedig bizonyára szépeket mondott rólam… - teszem hozzá ahogy rápillantok. Nekem ő sosem lesz a királyom. Wakandának egyetlen ura lehet és az én leszek, és nem osztozom.
-Én árulom el? Ugyan már. Ki volt az aki hagyta meghalni az előző királyt mert a hagyományok azt kívánták hogy szemellenzőt viselj? Ki volt az, aki nem nyitotta ki a szemét a világ szenvedéseire, és aki elfordult a szenvedőktől. Jártál odakint a határokon túl T’Challa! Nem tagadhatod le az igazat – vágok vissza neki, hiszem eszemben sincs elárulni Wakandát. Éppen hogy megmenteni kívánom.

Erik szd im

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal