Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Lash hidden2
by Alec Nyrani Pént. Feb. 16, 2018 7:08 pm

» Gareth szd
by Alec Nyrani Kedd Jan. 23, 2018 7:35 pm

» Arman szd
by Alec Nyrani Vas. Jan. 07, 2018 3:21 am

» Keisuke szd
by Alec Nyrani Vas. Jan. 07, 2018 12:00 am

» April szd
by Alec Nyrani Hétf. Jan. 01, 2018 7:38 pm

» Skype kari naplók
by Alec Nyrani Hétf. Dec. 25, 2017 7:13 pm

» Koukaju mar
by Alec Nyrani Szomb. Dec. 16, 2017 10:29 pm

» Ethan sil
by Alec Nyrani Szer. Dec. 13, 2017 12:49 am

» Jamie diaries
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 30, 2017 9:48 pm

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Earnen szd im

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
485
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Earnen szd im    Vas. Jún. 11, 2017 5:52 pm

Nimellos & Earnen
If I am an angel, paint me with black wings

Nem sok kedvem volt ehhez a mai meccshez, de kölcsönösségi szívesség alapon végül is bejöttem, és így egy kis önreklámot is csinálok magamnak, ha már egyszer éppen fényképész lettem. Kell is hogy aztán később vissza hívjanak, de nem szerződtem arra hogy egy réges régi ismerősbe botlok, akire a legkevésbé sem számítottam. Pláne nem itt, és nem most.  Mégis, mint valami rossz álomban, egy tini regény hogy besétál a képbe az, akinek ezt a fajta életet köszönhetem, és most hogy látom, eszembe jut hogy sosem tudtam igazán eldönteni hogy utálom-e vagy sem. Miután vámpír lettem, mindenre emlékeztem de nem... módosított semmit, soha előtte nem találkoztunk és végül nem tudom miért döntött úgy hogy megöl, hiszen tudta, tudnia kellett hogy vissza fogok jönni. Miért akarta? Elfojtom az érzéseim, abban úgyis jó vagyok már.
- És az jobb ha itt rendezel balhét, az egész közönség szeme láttáta, több tucat szemtanúval, és több tucat munkával magadnak? - vágok vissza kissé talán csípősebben mint kellene, de nem akarom hogy vérfürdőt csináljon. Ártana a fűnek. Hm. Khm. Vagyis az embereknek.
- Még szerencse hogy sose akartam rendőr lenni - csóválom a fejem kis mosollyal és halványan meg is tartom a kijelentésére. Na igen, akad pár piercingem és tetoválásom, amikhez ragaszkodom, és amiktől én vagyok én. Ha neki ez már sok... pedig igazából kevés.
- Nem vagyok karácsonyfa! - kérem ki magamnak a kérdést.
- Viszont nyolcvan tényleg elmúltam. Miattad, ha már itt tartunk, mert olyan jófej voltál hogy megöltél - teszem hozzá, de nem kezdek el vádaskodni vagy szemrehányást tenni ahogyan azt talán (?) várná, egyszerűen elfogadtam ezt a tényt, egyszerűen csak nem reméltem hogy találkozom még vele. Őszintén szólva csak néha jutott eszembe, ha láttam valaki hozzá hasonló, magas szőke kék szemű férfit. Mert hát szemrevaló az igaz.
- Nem. Háború volt, és menekültünk a bűvóhely felé, amikor beszakadt a talaj egy ágyúlövedék miatt. Heteket töltöttünk együtt, erre azért csak emlékszel. Képzelj el hosszú hajjal, és kevesebb piercinggel. Megvan? - noszogatom, ahogy igyekszem lefoglalni, hogy mégse azt a szerencsétlent üldözze már itt nekem, és rendezzen nagyjelenetet. Bár nem lennék annak a helyébe aki keresztbe tett egy ilyen vadállatias jellemmel bíró pasinak mint Darius. Már ha ez az igazi neve.

♫ Victorius × remélem tetszik × ©️

Earnen szd im

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal