Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Szer. Nov. 22, 2017 4:26 pm

» Drake szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 20, 2017 1:43 am

» Arzen poison
by Alec Nyrani Pént. Nov. 17, 2017 5:42 pm

» Sharmila szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 13, 2017 10:38 pm

» Keith szd
by Alec Nyrani Szomb. Nov. 11, 2017 7:45 pm

» Artemys szd
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 02, 2017 3:34 pm

» Keegan szd
by Alec Nyrani Szer. Nov. 01, 2017 5:04 am

» Kieran szd
by Alec Nyrani Szomb. Okt. 28, 2017 10:18 pm

» Jericho westend
by Alec Nyrani Hétf. Okt. 23, 2017 12:27 am

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Earnen szd im

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
447
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Earnen szd im    Vas. Jún. 11, 2017 5:52 pm

to: Elriel

Általában amikor a földre jövök, igyekszem beolvadni, és aktuális viseletet hordani, ami most van rajtam. Bízom Ororo ízlésében, és igazából el is mennék embernek ha nem lennék olyan átkozottul képzett harcos, és herceg. Mert hogy az embernek még kötelezettségei is vannak odahaza, és ezek a kirándulások, nem vetnek épp jó fényt rám de apám is eljár ide, még ha nem is mondja, akkor is tudom.
Most én is ezt a földet taposom, és nem csinálok semmi különöset, egyszerűen csak élvezem az időjárást és elrejtem az emberi szemek elől a fegyvereimet, amik nélkül nem is moccannék ki sehová. Ennyire gondatlan nem vagyok. A város szélénél járok, valamiféle kertvárosi részben amikor észreveszem a bajt. Egy csapat kree, ember gyermekeket visz el. De miért? Miért kellenek nekik? szörnyű balsejtelem kezd el bennem burjánzani és követem őket, el is vezetnek a táborukhoz ahol egy hatalmas emberbe botlok. Nem mondanám hogy én alacsony és alulfejlett vagyok, de... eltörpülök mellette. Nem emberi jelenség, noha annak adja ki magát, de inkább érzem mintsem látnám hogy nem az.
- Remek! - a válasza megnyugtat, hogy ha nem is velem küzd, legalább akadályozni nem fog. Összehúzom a szemeim, mintha valamit csinálna, hirtelen átfutott az agyamon hogy az apám vajon mirt gondolna erről. Lehet hogy az agyamba nézett? Nem tudom, az emberi képességek nekem furcsán, én ilyenekre nem vagyok képes.
Nekilendülök, és elsősorban távolról lövöm őket az íjammal, és gondoskodom róla hogy minden vessző célba találjon. Ha kifogyok, majd a tőrökkel rontok rájuk, de kéretlen segítségem akad, mintha az a férfi meggondolta volna magát, és mégis beszállna. Nem állok meg hálálkodni, de majd utána. Előbb az ellenség, és a gyerekek kiszabadítása. Az a legfontosabb. Módszeresen irtom a népet, és egy kettőnek még az arcába is sikerül rúgni, de hát elismerem, hozzájuk képest kissé túlképzett vagyok és tisztában is ezzel a ténnyel. Mint hogy a segítőm lövi a kree-ket, én könnyed puha léptekkel szaladok előre hogy szabadon eresszem a gyerekeket, és el is szaladnak. Nincsenek sokan szerencsére öten hatan. Ahogy ők eltűnnek a képből, a maradék ellenségre rontok, és nem kegyelmezek nekik, nincs bennem bizonytalanság. A pajzsa megvéd egy két válaszlövedéktől, de végül mi győzünk. Nem tart olyan sokáig a csata, és a lövései alapján jól tippeltem nem ember, és nem rossz harcos sem. Amikor az utolsó kree is elesik, elindulok hogy összegyűjtsem a kilőtt nyilaimat.
- Köszönöm a segítséget, Harcos. Earnen vagyok - köszönöm meg neki szóban is, ahogy elé érek, és népem hagyományai kicsit egészen kicsit megdöntöm magam felé, tiszteletem jeléül. Elismerem a képességeit, de kíváncsi vagyok ki lehet ő.  

■ ■ ♫ Hangulatzene ■ ■

Earnen szd im

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal