Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
új hozzászólások
» Mért húzza szét?
Yesterday at 2:20 pm by Alec Nyrani

» Ian szd ar
Yesterday at 2:10 pm by Alec Nyrani

» Valamicsoda
Yesterday at 2:08 pm by Alec Nyrani

» Leonard V anc
Yesterday at 1:54 pm by Alec Nyrani

» Lopkodások Silről
Vas. Szept. 10, 2017 8:44 pm by Alec Nyrani

» Akármi kód miritől
Pént. Szept. 08, 2017 9:02 pm by Alec Nyrani

» Paris szd
Kedd Szept. 05, 2017 2:51 pm by Alec Nyrani

» Milo das
Hétf. Szept. 04, 2017 12:05 am by Alec Nyrani

» Valda szd AR
Vas. Szept. 03, 2017 2:52 am by Alec Nyrani

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Statistics
Összesen 27 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Lyla Collins

Jelenleg összesen 1143 hozzászólás olvasható. in 309 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Sybella reag áv

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
411
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Sybella reag áv   Kedd Május 23, 2017 12:04 am

Dany & Bella

Csak megcsóválom a fejem, bele kell törődnöm hogy nem fogom tudni megelőzni, ha két órával korábban kész lennék sem, de ez már csak ilyen sajátosság köztünk, és boldog mosollyal fordulok felé, indulásra készen és magas sarkaimon magabiztosan vonulok le a lépcsőn, én aztán nem fogom kitörni a bokámat sosem. Magas sarkakra születni kell.
- Ahh, ahh, mit nem adnék érte! Legalább tudnék rendesen hasalni filmezés közben és nem lapítanám ki a melleim. Tudnék rendes inget hordani és nem feszülne szét a gombolás... - nyögök fel, hiszen sok mindenre jó lenne a fiús alak, de hát kinek mi, és megváltoztatni is csak átmenetileg tudom magam, így hát feladtam a kísérletezést vele hogyan tudnám mágikusan eltüntetni a hatalmas párnáimat. Úgy fest, erre még senki nem talált ki valami plasztika mágiát. Maximum úgy lehetne ha testet cserélnénk egymással. Az meg megint nem lehet, mert ő nem mágikus lény, hanem ember és azokkal nem működik. Istenem, hogy mondhatnám el neki hogy nem az vagyok akinek hisz?
- Valahol szomorú, de valahol meg inkább nem ünneplem senkivel, mintsem hogy visszasírjam a szüleim hozzáállását és utálkozását - sóhajtok, hiszen anyám sikítófrászt kapott mikor kiderült hogy a macskafarkam a boszorkányság jele, jó hogy "csak" elhagyott, és nem ölt meg. Így legalább élhettem, és én temettem el őt évtizedekkel később, mégis csak az anyám volt. Apám kilétét nem tudom, és nem is akarom tudni. Elhessegetem a rossz emlékeket innen, semmi szükségem rájuk.
- Az biztos. Egyébként van egy ilyen műsor a tévében ott szoktam látni hogy milyen jó házátalakításokat találnak ki - mosolyodom el, mert magam is lopok néha onnan ötletet hogyan alakítsam át a lakást ahol élek már egy ideje. Szeretek ott lakni, viszonylag jó környék, és a foglalkozásomhoz képest aprópénz a lakás fenntartása.
- Az biztos, de akkor te vezetsz... - hagyom rá, és belépkedek a táncparkettre és erőltetem magam hogy eszembe jussanak a lépések, és egy fél perc tanácstalan toporgás után rátalálok a ritmusra és felveszem a többiek jó hangulatú táncát, és boldogan mozgok Danyvel. Ez annyira más, mint amit én szoktam táncolni, sokkal felszabadítóbb, és mulatságosabb. A tánc pörgős és amikor vége lesz a számnak, úgy teszek mint aki piheg egy kicsit, hiszen az lenne a normális emberi reakció.
- Huh... ez jó volt. Pihenjünk egy számot, aztán menjünk vissza! - lelkesedek, azalatt talán összeszedhetem magam látszólagosan.

• •

Sybella reag áv

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal