Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Szer. Nov. 22, 2017 4:26 pm

» Drake szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 20, 2017 1:43 am

» Arzen poison
by Alec Nyrani Pént. Nov. 17, 2017 5:42 pm

» Sharmila szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 13, 2017 10:38 pm

» Keith szd
by Alec Nyrani Szomb. Nov. 11, 2017 7:45 pm

» Artemys szd
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 02, 2017 3:34 pm

» Keegan szd
by Alec Nyrani Szer. Nov. 01, 2017 5:04 am

» Kieran szd
by Alec Nyrani Szomb. Okt. 28, 2017 10:18 pm

» Jericho westend
by Alec Nyrani Hétf. Okt. 23, 2017 12:27 am

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Sybella reag áv

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
447
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Sybella reag áv   Kedd Május 23, 2017 12:04 am

Dany & Bella

Őszintén irigykedem néha Danny vékonyka alakjára, mennyivel egyszerűbb lenne néha ha ilyen lapos lennék! Bár azért hosszabb távra nem cserélném el a mellméretem és a hosszú lábaim, de néha azért terhes tud lenni, hogy bárhol fordulok meg minden szem végigmér, mintha csak valami látványosság lennék. Nem tudom eltüntetni őket, és éjjelente kifejezetten jól jön, de lassan ideje lesz új munka után is néznem. Hosszú ideje csinálom, és nem akarom hogy bárkinek is feltűnjön, hogy nem igazán öregszem, mert boszorkány vagyok, és remélem Dannynek sem fog. Ilyen mázlit, akit kedvelek az nem olyan mint én, és ehh... Ez az én formám, de komolyan. Bár néha nem vagyok benne biztos hogy ember de... szerintem csak áltatni szeretném magam ezzel.
- Áh kiállhatatlan banya volt, és nem igazán foglalkozott velem, nem csoda hogy hamar a saját lábamra álltam, még ha éppen így is - hiszen kellően szép és kívánatos voltam már akkor is, ma pedig puszta fegyverként forgatom ezt is ha szükségem van rá. Bár alapvetően nem vagyok gonosz, de néha... vannak rossz időszakaim, szerencse hogy most nem azokat élem, és így még Dannyvel is eljöttem táncolni.
- Mindegy, anyám nem volt valami jó ebben az anyaságban és nem is igazán szeretett szóval jobb nekem hogy békén hagy... - legyintek kis mosollyal, ahogy inkább a tévé műsorra terelődik a szó, és boldogan kezdek bele hogy miféle cuki dolgokat szoktam ott látni, amiket általában ki is próbálok. Nem telik sok időbe, mert nem vagyok éppen gyenge boszorka, de a fene sem tudja, mire is használjam igazából. Úgy igazából.
A szórakozóhely kissé zsúfolt, de hangulatos, és nem esik nehezemre beolvasni, mert nagyon ritmusos a zene és nem is tudom honnan tudta Danny hogy itt ilyen bulikat rendeznek.
- Ajánlom is hogy az legyél - mosolyodom el kissé talán kacérabban mint kellene, de hát szakmai ártalom, és nagyon jól szórakozom ahogy többször is visszamegyünk, és néha rejtélyesen eltűnök a pult felé koktélt szerezni, persze neki is hozok. Varázsolok, hm, egyre megy.
- Ahh máris? De hát még olyan sokan vannak és a zene is jó - biggyed le a szám széle, és még nagyon nincs mehetnékem, és visszahúzom a táncparkettre még egy szám erejéig. Utána viszont lassan megadom magam a noszogatásának, hiszen későre járhat már és biztosan szeretne pihenni is, én meg ráérek még éjjel bármit csinálni.
- Igazán nem szükséges, de ha ragaszkodsz hozzá, akkor csak tessék. Úgyis egyfelé megyünk nem? - kérdezem ahogy végül lassan elindulok kifelé, bár semmi kedvem még hazamenni az üres lakásba.

• •

Sybella reag áv

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal