Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Szer. Nov. 22, 2017 4:26 pm

» Drake szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 20, 2017 1:43 am

» Arzen poison
by Alec Nyrani Pént. Nov. 17, 2017 5:42 pm

» Sharmila szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 13, 2017 10:38 pm

» Keith szd
by Alec Nyrani Szomb. Nov. 11, 2017 7:45 pm

» Artemys szd
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 02, 2017 3:34 pm

» Keegan szd
by Alec Nyrani Szer. Nov. 01, 2017 5:04 am

» Kieran szd
by Alec Nyrani Szomb. Okt. 28, 2017 10:18 pm

» Jericho westend
by Alec Nyrani Hétf. Okt. 23, 2017 12:27 am

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Scott marvel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
447
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Scott marvel    Szer. Május 17, 2017 10:02 pm

"You are my pearl, in a world of dirt"
Natasha és Scottie

Nem mondom hogy örülök Natasha megjelenésének, mert ez azt jelenti hogy oda a rejtekhelyem, és kereshetek egy másikat, hogy legközelebb ne egy fél hadsereggel jöjjön utánam. El kell mennem innen, ha ő is távozik, bármire is jussunk. Nem szeretem a felesleges kockázatokat, és ő az. Elhelyezkedek és kicsit lazítok a ruházatomon is, a sisak már így is a földön van és kioldom a kesztyűimet is, hogy letehessem azokat is. Figyelmesen nézem őt, akiről olyan sok mindent lehet hallani, jót és rosszat egyaránt. Nem tudom mit akar pontosan tőlem, de azt is hogy a kimondott szavai ellenére, miszerint nincs nála fegyver, semmit nem jelent, önmagában is halálos jelenség. Nem szívesen küzdenék megint ellene, ha már itt tartunk, így inkább esélyt adok a beszélgetésnek, még talán juthatunk is valamire. Mindenesetre nem zárkózok el előle.
- Nem akart rosszat, persze senki nem akar rosszat, de úgy tűnik itt nem volt jó döntés. Jah, persze megvan. Papír, sokovia és száműzetés. Veszély, persze de amikor meg éppen meg kell menteni valamit, vagy valakit akkor persze jók vagyunk. Tudom, azzal minden ki van következve, de nézz körül, ez így élet? Én nem hibáztatom azokat akik aláírták az egyezményt, lelkük rajta, ő döntésük, tényleg. Mit vár a kormány azoktól, akik nem írják alá? Töltsük időnk fennmaradó részét falak között, mert a mi elveink mások mint az övék? - kérdezem ahogy kissé széttárom a karjaim, és előre dőlök hogy a térdeimre támaszkodhassak. Sehogy se jó ez, iszonyatosan elcseszett egy helyzet, és majd megbolondulok hogy nem láthatom szabadon Ceesey-t és Hope-t. Leginkább Hope-t, aki a gondolataim nagy részét uralja, bár ezt természetesen bőszen tagadom bárki előtt.
A kérdésére nem válaszolok azonnal, megfontolom. Megrágom, nem akarom elkapkodni, de láthatja hogy nem a vakvilágban mondok valamit, ami tök jól hangzik, hanem úgy is gondolom.
- Én az alapján választottam, amit láttam és hallottam. Az egyezmény, egyfajta korlát is, és az igazságérzetem nem engedi hogy belemenjek, mert Rogersnek igaza van. Mi van ha történik valami és mehetnénk, de nem mehetünk? Tétlen kellene végignéznünk mások halálát és én ehhez... nevess ki de idealista vagyok. Amerika Kapitány mindig is egyfajta példakép volt előttem, bár messze nem vagyok olyan jó ember mint ő - mosolyodom el kissé kétes mosollyal, hiszen valahol törekszem hogy jobb legyek. A lányom és Hope miatt is, valahol viszont élveztem a barátaimmal töltött betörős időket is. Lehet a kettő egyensúlyban? Nem tudom, de most azt hiszem nem is ezen kellene kattognom.
- Gondolod? Mármint, hogy túl tudunk ezen lépni? Azok ketten is? - utalok a feszültségre Rogers és Stark között. Az sem kis mértékben járul a helyzethez.
- Nem, ez így nem állapot, de egyenlőre nem tudok semmi jobbat annál, hogy menekülünk a hatóságok elől. Persze, én is szívesen mennék haza, és lenne kihez de így hogyan? Nem akarom aláírni, szóval célkereszt van a hátamon, szóval bármilyen ötletre vevő vagyok. Ugyan Natasha, egy olyan erős és független nőnek, nincs szüksége egy ilyen emberre - nevetem el magam a végén, de nem zárkózom el semmi elől. Ha van egy terve, ami járható, akkor én benne vagyok.  

Monster  | With love and ant!

Scott marvel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Képregények
» Thanos
» Mesterbűnözők
» Exiles - Száműzöttek
» Akkaba Klán tagok