Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
új hozzászólások
» Mért húzza szét?
Yesterday at 2:20 pm by Alec Nyrani

» Ian szd ar
Yesterday at 2:10 pm by Alec Nyrani

» Valamicsoda
Yesterday at 2:08 pm by Alec Nyrani

» Leonard V anc
Yesterday at 1:54 pm by Alec Nyrani

» Lopkodások Silről
Vas. Szept. 10, 2017 8:44 pm by Alec Nyrani

» Akármi kód miritől
Pént. Szept. 08, 2017 9:02 pm by Alec Nyrani

» Paris szd
Kedd Szept. 05, 2017 2:51 pm by Alec Nyrani

» Milo das
Hétf. Szept. 04, 2017 12:05 am by Alec Nyrani

» Valda szd AR
Vas. Szept. 03, 2017 2:52 am by Alec Nyrani

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Statistics
Összesen 27 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Lyla Collins

Jelenleg összesen 1143 hozzászólás olvasható. in 309 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Scott marvel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
411
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Scott marvel    Szer. Május 17, 2017 10:02 pm

"You are my pearl, in a world of dirt"
Hope és Scottie

Mondania sem kell hogy a lehetetlen humorom még mindig bejön neki, akárhogy is forgatja a szemét, és morog miatta. Tudom én, hogy élvezi, és tudom hogy hiányolja, ahogy én is hiányolom őt a mindennapjaimban de egyszerűen nem tudok most jönni, így is kockáztatok, akárhol felismerhetnek és liheghetnek a nyakamban olyanok, akik szerint rácsok mögött lenne a helye minden hősnek. Bár én nem tartom magam annak, nem kifejezetten, de azért kedvelem őket, és tisztelem a Kapitányt is hogy hogy ennyire elvhű katona, és ennyire képes messzire menni mindenkiért, aki fontos neki.
- Lehet, de tudod hogy van ez, az ellentétek vonzzák egymást, szóval velem szemben tűz vagy víz szeretnél lenni? - kérdezem kaján kis mosollyal, hiszen akarom őt, az én Hópihémet de nem mondom ki hangosan, még levenné a fejem a helyéről, ha nyíltan becézném, majd maximum egy kellemes légyott után sütöm el, mert akarom őt, istenek, de még mennyire akarom!
- Legalább erre jó volt. Mondjuk nekem aztán nem hiányzik, és ha kellene még egyszer elküldeném kirándulni szubatomiországba - mosolyodom el, ahogy hirtelen befékez, és elkáromkodom magam helyette is szerintem, mert látom hogy fojtogatja a ki nem mondott szitok. Nekem nem kell visszafognom magam. Ahogy leparkol később, és leállítja a motort, nem sietek kiszállni, de végül is csak meg kell moccannom, és válvállra kapom a hátizsákom is, hogy ne hagyjam itt, ki tudja mikor kellhet.
- Most már tudod. A hülye humorom mindig hiánycikk ott, ahol nem vagyok - nevetek fel ahogy átkarolom amikor mellém ér. Jó érzés hozzáérni, és pár centivel magasabbnak lenni, így pont kényelmes. Istenem mit meg nem adnék ha Hope lenne a gyermekem anyja, és nem Maggie. Mármint szerettem őt is, de ez hozzá sem hasonlítható amit most érzek Hope mellett. Teljesen elvarázsol.
- Remek, akkor lesz pár nyugalmas napunk. Nem is baj, kivagyok már a folyamatos úton levéstől, és rejtőzködéstől Ross elnök és bandája elől...- mert ő vitetett be minket akkor a polgárháború után, és hálás vagyok Rogersnek, aki végül eljött értünk mikor felépült, és gondoskodott a barátjáról is, aki miatt az egész kitört leginkább, de mégsem bánom hogy segítettem neki.
- Lehet, de mindent meg fogok tudni előbb vagy utóbb - ígérem neki ahogy összekulcsolt kezekkel lassan bemegyünk a nyaralóba, ahol első utunk a konyhába vezet. Nem is baj, végül is elrabolt az ebédem közben.
- Hm, lehet. Nem ettem szinte semmit, bár a kávéért is hálás leszek, és még segítek is vacsit csinálni, na? Soha vissza nem térő ajánlat - vigyorodom el szélesen, ahogy leteszem a hátizsákot, és körbejárom a takaros tiszta konyhát. Rendezett és modern, pont olyan amit Hope-nak el tudok képzelni.

Monster  | With love and ant!

Scott marvel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Képregények
» Thanos
» Mesterbűnözők
» Exiles - Száműzöttek
» Akkaba Klán tagok