Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Fenris szd
by Alec Nyrani Csüt. Dec. 06, 2018 10:36 pm

» Midnight szd
by Alec Nyrani Hétf. Júl. 31, 2017 12:59 am

» Thor szd infmar
by Alec Nyrani Vas. Júl. 16, 2017 3:11 am

» Wanda marvel
by Alec Nyrani Hétf. Júl. 03, 2017 3:02 am

» Erik szd im
by Alec Nyrani Vas. Jún. 11, 2017 5:52 pm

» Scott marvel
by Alec Nyrani Szer. Május 17, 2017 10:02 pm

» Bucky reag im
by Alec Nyrani Vas. Ápr. 16, 2017 12:23 am

» Főnixek sziklája
by Kurtis Thorn Hétf. Jan. 07, 2013 3:23 am

» Akrasia a démoni birodalom
by Shet Szer. Május 30, 2012 4:26 am

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Scott marvel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
530
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Scott marvel    Szer. Május 17, 2017 10:02 pm

You're my hope

Hópihe & Hangyás

A világ a teljes kihalás szélére sodródott és aggasztó hírek jöttek mindenhonnan, és beszéltem a bosszúállókkal is hogy mégis mi volt ez at eljes történet és Clinttől tudom hogy Thanos volt hibás, és Hela akik le akarták igazni a földet és nem számított nekik semmi és senki. Majd szétvetetett az aggodalom, de én nem értek oda időben a csatába és úgy döntöttem hogy máshol leszek hasznos, így menekítettem akit lehetett és harcoltam ha kellett egy egy kósza szörnnyel aki eltévedt volna.
Most egy padon ülve várom Hope-t, akiért halálra aggódtam magam, mert egyszerűen semmire nem reagált, mintha teljesen eltűnt volna egy fél napra a bolygóról, még Hank sem tudta merre van de ő is aggódott.
- Hope! - ölelem magamhoz, és mohón csókolom meg ahogy a karjaimba vetődik, olyan módon ami nem jellemző rá. Nocsak, nocsak, lesz itt mivel cukkolni kérem szépen.
- Csak nem azt ondtad hogy hiányoztam? Felvette ezt valaki? - vigyorodom el, ahogy el se eresztem amíg nem akar eltávolodni. Túl aggódtam magam hogy valami baja eshet, de a józan eszemmel tudtam hogy nem fog, hiszen erős nő, ő tréningezett engem is, és bebizonyította hogy kemény ökle van.
- Sokáig tartott, és nem is reméltem már igazán hogy tiszta lapot kapok. Már megszoktam a Robin Hood életmódot - sóhajtok, mert így azért valamivel könnyebb lesz, hogy nem kell mindig a hátam mögé nézni hogy honnan akar pár kommandós a nyakamba esni hogy elkapjon és magával cipeljen valami megerősített őrizetbe. Pedig én nem is vagyok... különleges.
- Nem, én jól vagyok. Vagyis többé kevésbé jól, csak itt fáj - emelem a kezem a mellkasomhoz, mert gyötör kicsit a bűntudat hogy én nem voltam ott. Bár sok mindent az elmondások szerint nem tehettem volna, de akkor is!
- Thanos és Hela történt. Hela mint a Hell úrnője, skandi mitológia, Thor meg társai, szóval ő jött meg Thanos aki fogalmam sincs ki a franc, de összeszedett valami végtelen erővel bíró köveket egy kesztyűbe. Az ő műve az egész... meg akart semmisíteni mindent és nagyon sokan meghaltak, és megsebesültek a csatába de a legtöbb ember visszatért amikor Hela megfordította az esélyeket, és végül Thornak adta a kesztyűt - mesélem el, amit nekem is meséltek, hiszen nem voltam ott, nem tudom pontosan mi történt ott, de elég csak elképzelni hogy mi történt, és máris oda a nyugodt álmom.
- Te merre voltál? Próbáltalak hívni hogy rendben vagy-e... majd megölt az aggodalom - kérdezek vissza.

♪ Wake up  ××

Scott marvel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal