Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Lash hidden2
by Alec Nyrani Pént. Feb. 16, 2018 7:08 pm

» Gareth szd
by Alec Nyrani Kedd Jan. 23, 2018 7:35 pm

» Arman szd
by Alec Nyrani Vas. Jan. 07, 2018 3:21 am

» Keisuke szd
by Alec Nyrani Vas. Jan. 07, 2018 12:00 am

» April szd
by Alec Nyrani Hétf. Jan. 01, 2018 7:38 pm

» Skype kari naplók
by Alec Nyrani Hétf. Dec. 25, 2017 7:13 pm

» Koukaju mar
by Alec Nyrani Szomb. Dec. 16, 2017 10:29 pm

» Ethan sil
by Alec Nyrani Szer. Dec. 13, 2017 12:49 am

» Jamie diaries
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 30, 2017 9:48 pm

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Scott marvel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
485
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Scott marvel    Szer. Május 17, 2017 10:02 pm

You're my hope

Hópihe & Hangyás

A világnak vége. MEgint, aztán mgmenekül de egyszerűen túl nagy volt a pusztulás, és a Central Park sem emlékeztet éppen ömagára, nem szaladgálnak a futó pályán emberek, nem labdáznak kutyák. Igazából fájdalmasan kihalt, ahogy mindenki gyászolja a halottait, és a veszteségeit, hiszen házak dőltek romba és életek mentek tönkre, egy megalomániás űróriás miatt, aki ellen nem volt alkalmam harcolni. Én az emberek menekítésében vettem részt inkább és védett helyeket kerestem nekik, de nem volt elég. Nem lehettem ott a nagy csatában hogy segítségére legyen a nemzet hőseinek, és hogy magam is eggyé váljak közülük, de talán jobb is ez így. Az azonban eljutott hozzám hogy mi történt, és hogy végül... végül szabadok lettünk. Az ENSZ végül belátta hogy nem menne sokra a világ ha nem állna egy maroknyi ember köztük, és a végleges pusztulás között.
- Hát végül csak megértem... - sóhajtok fel kínlódva kissé, ahogy megtámaszkodom a térdeimen, mégis úgy érzem nem tettem eleget a világért. Elvileg Hope-al lesz találkozóm, aki izgatottan újságolta el hogy az emberek idióta szervezete meggondolta magát, és ezentúl nem vagyunk bűnözők, hanem igenis nemes védelmezői a világnak.
Apró mosollyal az ajkaimon pillantok oldalra ahonnan őt vélem közeledni, és már messziről megismerem kecses, vékony alakját és elmaradhatatlan kosztumjét. Mintha csak ebben született volna. Felállok, hogy üdvözölhessem.
- Hópihe! Végre itt vagy és én is. Megértük hogy nem köröznek éppen semmiért. Hát el tudod hinni? - mosolyodom el, bár kissé kesernyés is, hiszen jogtalanul kerestek eddig is. Magamhoz húzom hogy megcsókolhassam.
- Szóval... most már a csak a tiéd leszek - kuncogok ahogy elhúzódom és kissé összeráncolom az orrom, hogy őt is nevetésre bírjam. Legalább... nekünk legyen egy kis kedvünk ha már az egész világ romos és káoszos. Bár, legalább élünk. Lehetne határozottan rosszabb is.

♪ Wake up  ××

Scott marvel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Képregények
» Thanos
» Mesterbűnözők
» Exiles - Száműzöttek
» Akkaba Klán tagok