Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
új hozzászólások
» Mért húzza szét?
Yesterday at 2:20 pm by Alec Nyrani

» Ian szd ar
Yesterday at 2:10 pm by Alec Nyrani

» Valamicsoda
Yesterday at 2:08 pm by Alec Nyrani

» Leonard V anc
Yesterday at 1:54 pm by Alec Nyrani

» Lopkodások Silről
Vas. Szept. 10, 2017 8:44 pm by Alec Nyrani

» Akármi kód miritől
Pént. Szept. 08, 2017 9:02 pm by Alec Nyrani

» Paris szd
Kedd Szept. 05, 2017 2:51 pm by Alec Nyrani

» Milo das
Hétf. Szept. 04, 2017 12:05 am by Alec Nyrani

» Valda szd AR
Vas. Szept. 03, 2017 2:52 am by Alec Nyrani

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Statistics
Összesen 27 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Lyla Collins

Jelenleg összesen 1143 hozzászólás olvasható. in 309 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Theodore marvel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
411
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Theodore marvel    Szer. Május 17, 2017 9:41 pm

Will & Theo
Träumst du mich?

Nem tudom mi van velem, de kezd elegem lenni ebből, hogy William pillantása ennyire zavarba hoz, mintha csak... mintha csak fel akarna falni vagy ilyesmi, ami nevetséges! Önmagában az nevetséges hogy menekülök a pillantása elől, de azok a sárga macskaszemek, egyszerűen nem tudom eldönteni mit látok - vagy mit vélek látni - bennük. Annyira idegesítő, és mégis érdekel. Ezért nem menekültem még ki a nyitott ajtón, hogy hazarepüljek, mert nem lakom messze végül is. Végül is a futárja is hamar megtalált az üzenetével hogy jöjjek el ide, ami nem tudom hogy hiba volt, vagy éppen nem.
- Sok mindenről nem tudnék neked mesélni, csak ezekről mert ezek számomra legkedvesebbek az íjam mellett. Az egyetlen barátok amiket ismerek - simítok meg egy nyilat, aztán persze észbe kapok hogy miket is mondok, és zavartan teszem el őket a tegezve, és fordítom figyelmem más felé. Miről beszélhetnék egy ilyen vonzó és valószínűleg sokat látott férfinek? Várjunk csak! Vonzó?! Mi van?! Theo, hová tetted a józan eszed, könyörgöm!
A szavaira összevonom kissé a szemöldököm, érdeklődő vagyok és nyitott.
- Talán, mi? - kérdezem gyanútlanul ahogy rápillantok, és elsüllyedek a szemeiben. Annyira különleges íriszek! Miért hat rám ennyire, miért? Nem kellene hogy hasson, pláne nem egy férfié! Jó, ez nem teljesen igaz, de hát én sem vagyok tökéletes, nem tehetek róla hogy egy férfit hamarabb megnézek mint egy lányt, legyen az bármilyen csinos vagy épp kihívó. Még jó hogy nem ittam bele az italomba, mert most valószínűleg nem túl elegánsan köptem volna vissza az egészet. Hogymicsináljak?!
- Mi, hogy... én... Hát... - dadogom nagyon nagyon, NAGYON vörösen, mert azért így nem szokás randizni nem? Egyből ágyba hívni a partnert, bár egy kis része az agyamnak elém vetíti hogy milyen lenne... Milyen lenne Will ruha nélkül, izmos lenne-e a teste és... Na jó! Állj, állj, állj!
- Miért én? - kérdezem végül szinte már legyőzötten, mert nem tudok hová menekülni előle sem fizikailag, sem a szavai elől. A puszta jelenléte legyőz. Ahogy visszakérdez felsóhajtok, de biccentek. Igen, jól hallotta.
- Lehet, de a tényen nem változtat. Nem vagyok olyan mint a többi ember és így kilógok közülük, ami nem épp a legjobb ha az ember iskolába jár - vagyis már nem sokáig, mert utolsó évem, de elég is ennyi, és már ezt sem kellene csinálnom, csak vannak tárgyak amik érdekelnek, és amiatt extra évet vállaltam. Bár néha megbántam. Azt is hogy idejöttem, hiszen az összes piheszőröm feszes vigyázzba vágja magát az érintésre, olyan könnyű, olyan puha, olyan megszokható.
- É-Értem, szóval amolyan boszorkányféle vagy, füves ember - jegyzem meg, és közben igyekszem nem arra gondolni, hogy milyen lenne ha máshogy érintene, mennyire venné az eszem. Mondjuk, ennél jobban? Gyorsan megiszom az italom, hátha az kapaszkodó lehet, de nem segít sokat az sem.
- Szerintem úgyis tudod, most már - motyogom csendesen. Ennél általában sokkal jobban leplezem ha valaki tetszik nekem, de hogy ő pont egy férfi? Nem tudom, miért történik ez velem. Valahol tudom hogy ez nem helyes, de egyszerűen nem érzem helytelennek azt sem amit érzek, csak nem értem.

♫ When we were young ♫

Ember
Hozzászólások száma :
411
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Re: Theodore marvel    Pént. Aug. 18, 2017 12:43 am

Will & Theo
Why are you my remedy?

Nm tudom hová tenni az érzést, hogy egyszerre menekülnék előle, és maradnék is itt, hogy megtudjam, mi lesz ebből a helyzetből, mert zavar hogy nem értem a saját reakcióimat. Miért reagálok így erre a férfire, miért?! Valahogy a megjelenése is egyfajta nyugalmat, ugyanakkor elfojtott tüzet sugall, és mintha a jelenlétem lenne a szél, ami felszítja ezt, és félek hogy megégetem magam. Elmenni is, mert ki tudja hogy lesz e következő alkalmunk. Na meg, magam előtt sem tagadhatom le, hogy képes vagyok Williamat leplezetlenül bámulni, és elveszni kedves macskás pillantásában. Különlegesen a szemei, és... nagyon tetszenek. Ideges zavaromban megnyalom a szám szélét.
- Miért lennél te különc? Egyáltalán nem tűnsz annak - ráncolom össze a szemöldököm ahogy végig is pillantok rajta. Maximum a ruházata kicsit más, de nálam nem nehéz színesebben öltözni, lévén fekete, szürke és sötétkék holmik lepik el a szekrényem. A kijelentésére hiába akarnék replikázni, vagy megmondani hogy nincs igaza, mert... igaza van. Még sosem találkoztam senkivel, aki igazán emberszámba vett volna úgy, ahogy egy embert szokás. A kortársaim elviselnek leginkább és néha szóba állnak velem, de az nem barátság, maximum haverkodás. Az meg, mit ér? Végül is, legalább tudok néha kihez szólni, ami mégsem olyan rossz. Nehezen tudok néha pozitív maradni.
Összehúzott szemöldökkel pillantok rá, mert látom hogy szinte fullad a visszatartott reakciótól.
- Miért? Mi vonzó van rajtam, amit a jelek szerint... egyedül te látsz? - kérdezem végül egy apró nyelés után, mert kíváncsi is vagyok a válaszára, meg nem is. Eddig is borzasztó zavarba hozott, ezzel is azt fogja tenni úgy érzem. A kérdésre, hogy mi lesz a suli után elnémulok egy kicsit.
- Én... még fogalmam sincs - vallom be végül, ahogy zavartan megvakargatom a tarkómat. Gondolnom kéne erre is, de néha egyszerűen nem érdekel. Nem tudom mit akarok kezdeni magammal, és mit nem. Valahogy sosem éreztem úgy, hogy ez komoly probléma lenne, amivel foglalkoznom kell, és amire rá kell stresszelnem.
- Miért? - kérdezek vissza szintén, de halovány mosollyal. Kezdem megszokni kicsit a stílusát és már csak... szimplán vörösödök el ahogy nyilvánvalóvá teszi a szándékait. Csendesen elfogadom inkább az italt és bele is kortyolok, mert kell valami, akármi. Az előbb megcsókolt, és én nem ellenkeztem, sőt még bele is hajoltam, mert akartam, és most... úgy tesz mintha mi sem lenne természetesebb, én meg lángolok lassan, mint abban a buta terrai filmben az ember feje. (Szellemlovasra gondol a drága.) Kissé meg kell köszörülnöm a torkom, és hirtelen megint nagyon érdekes lesz a könyvespolca.
- Hm, hát... hm, igen - nyögöm ki végül nagy nehezen, mert eddig sem hazudtam, senkinek nem kellettem, senki nem kereste bennem a potenciális párt. Kell egy ki idő, mire magamban összeszedem a gondolatokat, és kérdés formába is öntöm.
- William, te komolyan... komolyan engem akarsz? - fordulok felé, mert látni akarom a szemeit miközben válaszol. A szem sok mindent elárul, és az övéből már így is tanulmányt lehetne írni de... látnom kell.  

With love <3|| ♪ Inferno

• •

Theodore marvel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Képregények
» Thanos
» Mesterbűnözők
» Exiles - Száműzöttek
» Akkaba Klán tagok