Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
új hozzászólások
» Mért húzza szét?
Yesterday at 2:20 pm by Alec Nyrani

» Ian szd ar
Yesterday at 2:10 pm by Alec Nyrani

» Valamicsoda
Yesterday at 2:08 pm by Alec Nyrani

» Leonard V anc
Yesterday at 1:54 pm by Alec Nyrani

» Lopkodások Silről
Vas. Szept. 10, 2017 8:44 pm by Alec Nyrani

» Akármi kód miritől
Pént. Szept. 08, 2017 9:02 pm by Alec Nyrani

» Paris szd
Kedd Szept. 05, 2017 2:51 pm by Alec Nyrani

» Milo das
Hétf. Szept. 04, 2017 12:05 am by Alec Nyrani

» Valda szd AR
Vas. Szept. 03, 2017 2:52 am by Alec Nyrani

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Statistics
Összesen 27 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Lyla Collins

Jelenleg összesen 1143 hozzászólás olvasható. in 309 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Revrik ageof

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
411
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Revrik ageof    Kedd Május 16, 2017 1:44 pm

Izzymizzy x Rev

Felnevetek a kifakadására, de általában ez a normális reakció amit ki tudok hozni belőle, mert egyszerűen az agyára megyek, de valahol mélyen tudom azt is hogy élvezi ezeket a kis összecsapásokat és biztos vagyok benne hogy méltóképpen meg fogja torolni rajtam ezt a dolgot, hogy elterjesztettem egy szaftos kis pletykát. Bár, nem is én voltam, én is csak hallottam valakitől valamit...
- Pedig fontos a látszat, és a nőiesség Hattyúcska, hát hogy fogsz így valamire való férjet fogni magadnak? - ütöm el egy poénnal, de jól tudom hogy nem lesz olyan elvetemült aki rámozduljon ha tudja, hogy az enyém. Mert már elterjesztettem ezt is, hogy foglalt a kisasszony, és nem vagyok hajlandó osztozkodni senkivel. Nem vagyunk vérségi rokonok, szóval semmi nem állna az utamba ha kicsit rámenősebb lennék, és nem csak a bátyja. Tudom, hogy ő is akarja, mert látom a szemében azt a szikrát, amit fellobbanthatnék, hogy tábortűz legyen, aztán pedig izzó máglya.
- Igazából, tényleg fogalmam sincs mi bajod. Ha esetleg elmondanád, máris előrébb lennénk egy jó pár lépéssel, és hamarabb hagyhatnál engem tanulni - mert tanulásnak álcázom az alvásom. Madam Cvikker ki is hajítana ha tudná hogy rendszeresen alvásra használom mélyen szeretett könyveit.
Isabel közelsége nem is tudom mit vált ki belőlem, de tagadhatatlanul gyönyörű látvány még így, mérgesen is. Az a tudat, hogy ezt a tüzet én váltottam ki belőle mindennél többet ér nekem.
- Jajj Izzy, annyi hazugság kering ebben az iskolába, melyikre is gondolsz igazából? - kérdezem ártatlan mosollyal a képemen, mert igenis képes vagyok eladni hogy nekem fogalmam sincs miről beszél, és nem tudok semmit. Holott ugye, én indítottam útjára. Elégedetten mérem végig, és halk kis kuncogásra futja ahogy látom a borzongását. Sejtem mi jár a fejében, és nem bánom, nagyon nem. Bocsánatkérően mosolyodom el a könyvtáros felé, és egy hangszigetelő bűbájt dobok fel magunk köré, hogy ne tiltsanak ki innen minket.
- Most nézd meg, itt kiabálsz velem egy könyvtár kellős közepén, és az égegyadta világon semmi bizonyítékod nincs, hogy én kezdtem el. És ha én is csak hallottam, és tovább adtam? Abba bele se gondolsz hogy mi van ha én ártatlan vagyok? - pislogok rá bájosan, műártatlansággal, mindketten tudjuk hogy kinek akarok hazudni ezzel. Senkinek, mert a hír tőlem indult, de ettől még... Játszani szeretek.

üzenet/link/stb/
• •

Revrik ageof

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal