Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Jamie diaries
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 30, 2017 9:48 pm

» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 30, 2017 7:56 pm

» Theo notesze
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 27, 2017 12:30 am

» Drake szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 20, 2017 1:43 am

» Arzen poison
by Alec Nyrani Pént. Nov. 17, 2017 5:42 pm

» Sharmila szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 13, 2017 10:38 pm

» Keith szd
by Alec Nyrani Szomb. Nov. 11, 2017 7:45 pm

» Artemys szd
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 02, 2017 3:34 pm

» Keegan szd
by Alec Nyrani Szer. Nov. 01, 2017 5:04 am

A hónap reagolói
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Ezra sil

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
481
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Ezra sil    Csüt. Május 11, 2017 6:10 pm

† To: Jude †

Nem szólok rá ennél jobban, minthogy jelzés értékűen lelököm innen a lábát, mert körülbelül csak itt tartok rendet meg a könyvtárban, a hálószobám valóságos káosz lehet, de hát ott töltöm a legkevesebb időt el. Mindig, mindig van valami más dolgom, és állandóan a régi történelmet bújom, vagy úton vagyok beszerezni dolgokat, más naplókat vagy éppen térképeket, mikor mi az ami segíthet. Mert kell lennie valami értelmes magyarázatnak hogy miért van itt ennyi minden ebben a nyomorult városban, és talán csak képzelem az öcsém arcán átsuhanó pillanatnyi sötétséget, nem tudom. Mindenesetre a megjegyzésével csak egyet érteni tudok, Tessa nem éppen a nőiesség mintája, bár tagadhatatlanul gyönyörű nő lett.
- Szerintem is ilyesmi lehet. A gyönyörű külleme ellenére, néha igazi démon tud lenni, és mint látod, remekel a házimunkákban is - rándul felfelé a szám széle, már majdnem mosolygásnak, hiszen én sem vagyok benne jobb. Talán Jude sem nem tudom. Szinte alig tudok valamit az öcsémről, annak ellenére hogy szinte én neveltem fel. Én és Tessa. Mégis, szinte idegen, és késként hasít belém a felismerés, hogy ez így mennyire nincs rendben.
Ezen kattog az agyam, amíg el nem jutok a vacsora asztalhoz, ahol meglepő módon nem hagyományos vacsi jelenik meg, hanem pizzák. Több kisebb, de más más feltétekkel, és lustán nyúlok az egyik után hogy megnézzem mi van rajta. Összességében kedvemre való, így az egyiket magam elé is húzom hogy nekiálljak barbár módon késsel és villával pizzát enni.
- Jó étvágyat - jelentem ki én is, ahogy bekapok egy falatot, és meg kell állapítanom hogy nagyon is finom lett. Egek, mikor ettem pizzá utoljára, nem is emlékszem. Mindenesetre betermelem a felét, mire megállok egy kicsit, hogy igyak egy keveset is mellé. Jude-re pillantok aki engem néz.
- Mi az? - kérdezem, ahogy belekortyolok az italomba, de kevés híján visszaköpöm, a kérdése hallatán. Egek, még a végén megfulladok. Egyet kettőt köhintva teszem le a poharam, és már éppen ráförmednék, hogy miféle kérdés ez amikor belém nyilall a gondolat, hogy tulajdonképpen igaza van valahol, és nekem kellene családot alapítanom leghamarabb. Bár nem igazán van erre jelentkező.
- Tudom. Viszont a kutatások és vadászatok mellett nem igazán jut időm a hagyományos randevúkra, így jelenleg esélyes jelentkező sincs arra hogy a feleségem legyen - válaszolok végül, mert csak a saját nevemben nyilatkozok, abban nem hogy Tessának van-e valakije. Legfeljebb levadászom ha rossz alakkal kezd. Ennyit megtehetek érte ha már a bátyja vagyok.
- Na és neked? Van valakid éppen? - kérdezek vissza egy újabb falat pizzát szúrva a villám végére.

Ezra sil

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal