Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
új hozzászólások
» Mért húzza szét?
Yesterday at 2:20 pm by Alec Nyrani

» Ian szd ar
Yesterday at 2:10 pm by Alec Nyrani

» Valamicsoda
Yesterday at 2:08 pm by Alec Nyrani

» Leonard V anc
Yesterday at 1:54 pm by Alec Nyrani

» Lopkodások Silről
Vas. Szept. 10, 2017 8:44 pm by Alec Nyrani

» Akármi kód miritől
Pént. Szept. 08, 2017 9:02 pm by Alec Nyrani

» Paris szd
Kedd Szept. 05, 2017 2:51 pm by Alec Nyrani

» Milo das
Hétf. Szept. 04, 2017 12:05 am by Alec Nyrani

» Valda szd AR
Vas. Szept. 03, 2017 2:52 am by Alec Nyrani

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Statistics
Összesen 27 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Lyla Collins

Jelenleg összesen 1143 hozzászólás olvasható. in 309 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Reishi szd áv

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
411
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Reishi szd áv   Pént. Május 05, 2017 10:08 pm

Thea & Reishi
Staten Island nem kínál jelenleg semmiféle izgalmat, és démon tevékenységet sem jelez a magammal hozott szenzor. Lehet hogy mázlink lesz, és tényleg nyugodt éjjelünk lesz, ki tudja. Nem bánnám, mert mostanában kifogtam pár húzós őrjáratot is, és nem vagyok odáig meg vissza a lehetőségtől hogy átadjam a helyem Kazunak, aki messze a leghatékonyabb közülünk.
- Oh, kényszer házasság. Sajnálom hogy így alakult, de öröm az ürömben hogy legalább megértitek egymást - mosolyodom el, de együtt tudok vele érezni. Én is azt hallgatom hogy illene már megnősülnöm, és tovább vinni a családunk nevét, de arra várhatnak! Én aztán nem veszek el semmiféle árnyvadász nőt, és nem fogom hagyni hogy akár egy is gyereket szüljön nekem.
- Engem is folyton szekál anyám hogy ideje lenne már scaládot alapítva, szerinte el is vagyok késbe és már legalább egy öt meg három éves gyereknek kéne a lábaim körül futkároznia - jegyzem meg, kissé összepréselt ajkakkal, mert érezhetően ellenérzéseim vannak a terv ellen. Nekem nem való gyerek, egyikünknek sem. Suzu még talán tudna vele mit kezdeni és Ruri de nem lenne túl jó helyzet, szóval...
- Én hallottam egyet s mást. Azt mesélik hogy nagy forma a tag, mert megjelent a falka területén a sajátjaival és közölte hogy: einstand. Aztán legyőzte az előző alfát és a helyiek majdnem hogy meg is köszönték neki - hiszen valami ilyesmit hallottam Naraotól aki szorgos kis méhecske módon gyűjti az alvilági pletykákat. Mondjuk én is, csak én másféle metódussal mint ő.
- Köszönöm. Jobb ez így, és Nara sosem szegülne ellen a parancsoknak és feladatoknak, egyedül a szüleink ellen megy kézzel lábbal szembe, de azt hiszem érthető is ezek után. Remek árnyvadász csak egyszerűen... nincs akiben megbízzon igazán - én nem számítok, mert a bátyja vagyok, és a barátja is, de nem olyan igazi barát, akit nagyon szeretnék mellette látni.
- Igazán hálás lennék érte. Persze, segítek amiben csak tudok, mert ez így démonok nélkül is pokoli helyzet és nem akarom Narát még jobban szenvedni látni, és nem szívesen lépnék közbe durvábban - hiszen van elég minden, amivel úgymond felnyomhatnám a szüleimet, és alapos kivizsgálást sózhatnék a nyakukba, de mégis csak a szüleim és nem akarom megtenni, csak ha végképp nem lenne más választásom. Elég jó nevű árnyvadász vagyok ahhoz, hogy adjanak a szavamra.

notes: megjegyzés idee
  • •

Reishi szd áv

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal