Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Szer. Nov. 22, 2017 4:26 pm

» Drake szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 20, 2017 1:43 am

» Arzen poison
by Alec Nyrani Pént. Nov. 17, 2017 5:42 pm

» Sharmila szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 13, 2017 10:38 pm

» Keith szd
by Alec Nyrani Szomb. Nov. 11, 2017 7:45 pm

» Artemys szd
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 02, 2017 3:34 pm

» Keegan szd
by Alec Nyrani Szer. Nov. 01, 2017 5:04 am

» Kieran szd
by Alec Nyrani Szomb. Okt. 28, 2017 10:18 pm

» Jericho westend
by Alec Nyrani Hétf. Okt. 23, 2017 12:27 am

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Reishi szd áv

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
447
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Reishi szd áv   Pént. Május 05, 2017 10:08 pm

Rune & Reishi
Apró mosollyal figyelem Nara arcát, ritka eset hogy ennyire jó kedve legyen csak úgy valamitől, és ki akarom használni, hogy ilyennek látom. Ilyennek kellene lennie mindig, ahogy felkel este, és kimegy őrjáratra. Nem mondom hogy az életünk könnyű de az övé extrán nem az, és ezt soha nem fogom megbocsátani a szüleinknek, és semmilyen angyali erő nem vihet rá hogy meggondoljam magam. Nagyon kell uralkodnom magamon ilyenkor, nem lenne jó ha Kazu előkerülne, ő még talán végre is hajtaná. Azt meg nem akarom semmiképp.
- Hozzánk képest vagy. Mármint az árnyvadász pasik többségéhez képest, és ezért elkövetik azt a hibát hogy elsőnek nőnek néznek, nem harcosnak, aki ugyanazt a kiképzést kapta mint ők maguk. Ez ilyen pasi betegség - vonom meg a vállam kuncogva, hiszen én tudom hogy nem érdemes belé kötni és lebecsülni, de mivel ilyen apró termetű... Épp elégszer hallgatom azt is, hogy nem tud vásárolni rendesen, hiszen S-es vagy XS-es méreteken él, ami az én L-esemhez képes nagyon morbid. Olyan, mintha az ő cuccai ilyen gyerek ruhák lennének, bár Rurival jó ízléssel választanak mindig kemény csajos cuccokat.
- Hm, lehet. Nem tudom, de amíg normális én meg se szólalok, aztán ha viszket, majd vakarjuk. Mérföldekkel normálisabb az otthoniaknál is nekem elég ennyi - sóhajtom, hiszen kevéssel is beérem, és azzal is ha nem baszogatnak folyamatosan a család alapítással, kötelezettségekkel, és mindenféle olyasmikkel, amitől mindünknek feláll a szőr a hátán, és az idegeink is borzosak lesznek. Kazué a leginkább.
- Igazán? Tudod ugye, hogy most nem hiszek neked - húzom fel a szemöldököm, ahogy ölelem, ha már rám fonódott, így legalább úgy tehetünk, mintha normális testvérek lennénk. Megérzem mikor füllent, és legtöbbször nem hozom fel neki, ahogy Suzu sem, de most nem tudok visszafogni egy kis faggatózást. Lenne valaki, aki iránt érdeklődik?

notes: megjegyzés idee
  • •

Reishi szd áv

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal