Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Jamie diaries
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 30, 2017 9:48 pm

» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 30, 2017 7:56 pm

» Theo notesze
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 27, 2017 12:30 am

» Drake szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 20, 2017 1:43 am

» Arzen poison
by Alec Nyrani Pént. Nov. 17, 2017 5:42 pm

» Sharmila szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 13, 2017 10:38 pm

» Keith szd
by Alec Nyrani Szomb. Nov. 11, 2017 7:45 pm

» Artemys szd
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 02, 2017 3:34 pm

» Keegan szd
by Alec Nyrani Szer. Nov. 01, 2017 5:04 am

A hónap reagolói
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Hela anc szd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
481
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Hela anc szd    Hétf. Ápr. 17, 2017 4:43 pm

Loki & Hela

Well well well, you're here...
Nyugalmas napoknak nézek elébe, talán túlságosan is nyugisaknak, így mielőtt bármit is csinálnék felhívtam az apámat, hogy látni akarom. Igazából, az udvarias és módfelett unalmas körökön túl, közöltem vele hogy mikor hová jöjjön. Szokás szerint veszedelmesen kihívónak öltöztem fel, és nem tagadom néha simogatja az egómat hogy a férfiak megnéznek maguknak, és elismerő pillantásuk jól esik.
A bárban most nincsenek sokan, kora délután van még, nem indult be az élet, és én sem akadékoskodom pedig megtehetném, csupán egy üveg whiskeyvel és két pohárral telepedtem le az egyik asztalhoz, ahogy apámat vártam. Nem is kellett csalódnom, hamarosan megjelent, nagyon emberi küllemmel. Kissé össze is húzom a szemeim, ez biztosan Sigyn műve megint. Próbálja tán jó útra vinni az apámat. Ribanc.
- Oh igen, még mindig magam kötöm ami azt illeti, és csak a szolgálóimtól várom el hogy megtegyék ha parancsolom. Tán az szeretnél lenni? - vigyorodom el széles, kihívó mosollyal, hiszen sosem fordulnék szembe apámmal. Azzal az egyetlennel, aki kicsit is hajlandó foglalkozni velem, és odafigyelni rám, mert mint minden nő, én is a figyelmet keresem. Csak nem akárkiét.
- Lehet hogy nem nyernéd meg az apák versenyét, de nekem csak te vagy két hibbant testvér mellett... és nincs belőled több - vonom meg a vállam lezseren, ezzel már majdnem nyíltan elismertem hogy kedvelem. Nem tudom szeretem-e, valahol biztosan de nem vagyok benne biztos hogy tudom, milyen is ez az érzelem.
- Csak egy kicsit? Várnom kellett volna még azzal a hívással, de ennek ellenére... örülök hogy időt szakítottál rám - mosolyodom el, és felállok az asztal másik felétől, és nemes egyszerűséggel odatelepszem az ölébe, átkarolva a nyakát. Amilyen gyakran látom, ennyi nekem is kijár.
- Mi mást csinálnék mint mindenki más? Keresem a békét, boldogságot, világbékét és még nem tudom miket - vigyorgok, hiszen ha én itt vagyok, az azt jelenti hogy valamiben töröm a fejem. Olyasmiben, amihez talán neki is van valami köze. Még nem tudhatom.
- Egyenlőre ismerkedem vele, még nincsenek nagy terveim. A nemzetbiztonság és más egyéb katonai szervek is alkalmaznak olykor, de ez titok- mosolyodom el halványan.
- Na és te mivel múlatod az időd? - faggatom, hogy ő is meséljen valamit. Bár Sigynről nem akarok semmit tudni.

♫ Fuck away the pain | Szeretettel <3|

Hela anc szd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Hela; the queen of life&death
» Asgard > Hela