Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Jamie diaries
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 30, 2017 9:48 pm

» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 30, 2017 7:56 pm

» Theo notesze
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 27, 2017 12:30 am

» Drake szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 20, 2017 1:43 am

» Arzen poison
by Alec Nyrani Pént. Nov. 17, 2017 5:42 pm

» Sharmila szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 13, 2017 10:38 pm

» Keith szd
by Alec Nyrani Szomb. Nov. 11, 2017 7:45 pm

» Artemys szd
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 02, 2017 3:34 pm

» Keegan szd
by Alec Nyrani Szer. Nov. 01, 2017 5:04 am

A hónap reagolói
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Draven szd livin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
481
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Draven szd livin   Csüt. Ápr. 13, 2017 7:24 pm

To: Faith

Egy újabb hosszú nap áll mögöttem, amikor megszenvedtem az élettel, és minden mással is. Délelőtt iskola, délután egy kis pihenés... helyett futkoshattam egy alkatrész után, ami estére kell majd. Az egyik klubban dolgozom éjszakánként hangtechnikusként és mivel már eléggé ismernek, az ilyen apróbb dolgokat is rám bízzák, bár én ennek nem örülök, mert elveszik az értékes alvás időm.
Ma kivételesen nem lesz semmi ami miatt dolgoznom kellene, szóval lemehetek lógni csak a sörözés öröméért, és azért hogy ne legyek otthon egyedül, hanem pár haverral beszélgessek és csajokat nézegessünk, és ilyesmik.
Na meg hogy apám orra alá is borsot törjek hogy egy szem fia vagyok és ilyen kétes helyeken múlatom az időmet. Természetesen tudom, hogy tudja, mert szemmel tart engem. Valahol még talán hízelgő is lenne hogy rám állított valakit hogy nézze meg hogyan élek, de valahol mélyen fel is bosszant hogy nem képes elfogadni hogy kurvára leszarom az üzletét, engem más érdekel. Hamar le is szokott róla hogy a nyilvánosságnak mutogasson partikon, amikor megjelentem felnyírt hajjal és bőrben. Valahogy nem illettem bele a sznob társaságba. Bezzeg az ittenibe, még el is vegyülök, mert vannak nálam extrémebb arcok is.
Lepacsizok a biztonságiakkal és megállok velük dumálni amíg elszívom a cigim, gyakorlatilag félig itt dolgozom, szóval ismerik a fejem mint a rossz pénzt. A cigimet elnyomom, és belépek a klubba ahol megcsap a dohányfüst és alkohol szag. Otthon, édes otthon...

Nem is tudom mennyi idő telik el, mikor a kerthelyiségbe vezető korlátnál könyöklök egy sörrel az egyik legjobb haverommal és beszélgetünk, mikor kiszúrok egy ismerős alakot. Nohát, egy kismadár egy ilyen helyen. Elvigyorodom felé, és tovább csevegünk de aztán amikor legközelebb rá vándorol a tekintetem nem tetszik amit látok. Sean és kis galerije állják félkörben, ami jót nem jelent. Elfelhősödik a tekintetem, ezekre a szarháziakra nézve mindig elkap a késztetés hogy alaposan megverjem őket, de nem provokálok túl gyakran verekedést. Csak ha indokolt és eddig szerencsére ügyem sem lett belőle, az még kellene apámnak. Oda lenne a drága fiacskája erkölcsi bizonyítványa.
Elkapom Faith pillantását, és ha nem könyörögne némán segítségért, akkor is elindulnék feléjük, és határozottan kerülök a lány és közéjük. Faith kezébe nyomom a söröm hogy ne tegyenek benne kárt.
- Nocsak, nocsak - vihog az az öntelt seggfej. Eddig még nem igazán akaszkodtunk össze, csak szóban, de úgy tűnik ennek most vége lesz.
- Rossz lóra tettél Sean. Hagyd békén őt, és én is békén hagylak, mindenki jól jár, na? - kérdezem és magamban könyörgöm hogy ne így legyen, mert egy isteneset behúznék neki. Úgy tűnik az a semmirekellő az égben éppen figyelt rám, mert Sean nem röhög, hanem az öklét ropogtatja mondván ellátja a bajomat. Elvigyorodom.
- Na gyere te szarházi - invitálom meg egy jobb horogra. Őrjöngve esik nekem és kicsit sajnálom. Ők csak öten vannak, én meg egyedül, de karate mester. Na jó nem mester de azért jó vagyok benne, és hamar a földre lököm, hogy a nyakára térdeljek.
- Jól jegyezd meg Sean, ez a lány nem a te súlycsoportod, és nem mellesleg az enyém! Ugye emlékszel még mi történt Troy-al? Na? Ugye te nem akarod? - kérdezem tőle ahogy lassú, gonosz vigyort erőltetek a képemre. Én ezt nem élvezem csinálni, de most kifejezetten jól esik hogy bemoshattam neki egyet kettőt. Leszállok róla.
- Tűnjetek el innen mind, ha jót akartok. Vagy tán titeket is győzzelek meg? - förmedek a másik négyre, mire azok elhátrálnak. Beszari banda. A vezetőjük feltápászkodása után el is tűnnek, én meg visszafordulok a sörömért.
- Egyben vagy? - kérdezem és kezem nyújtom. A sör, az sör.

Legalább annyi szeretettel, mint késéssel <3

Draven szd livin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal