Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Lash hidden2
by Alec Nyrani Pént. Feb. 16, 2018 7:08 pm

» Gareth szd
by Alec Nyrani Kedd Jan. 23, 2018 7:35 pm

» Arman szd
by Alec Nyrani Vas. Jan. 07, 2018 3:21 am

» Keisuke szd
by Alec Nyrani Vas. Jan. 07, 2018 12:00 am

» April szd
by Alec Nyrani Hétf. Jan. 01, 2018 7:38 pm

» Skype kari naplók
by Alec Nyrani Hétf. Dec. 25, 2017 7:13 pm

» Koukaju mar
by Alec Nyrani Szomb. Dec. 16, 2017 10:29 pm

» Ethan sil
by Alec Nyrani Szer. Dec. 13, 2017 12:49 am

» Jamie diaries
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 30, 2017 9:48 pm

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Abel Caine szd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
485
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Abel Caine szd    Pént. Ápr. 07, 2017 1:35 pm

Athena & Rowan
•••••• come on, i won't go to drink with you ••••••
Pokoli fejfájásom lenne, ha most ember lennék és nem pedig egy elbaszott hiénaember. Hát nah, el kell ismernem vannak ám kikúrt nagy előnyei is ennek, mert most nem kapok agyérgörcsöt, hanem egyszerűen csak a béka valaga alatti kedvvel heverek az ágyamon, kócosan, félmeztelen és meredek félig nyitott szemekkel a telefonomra. Szerencsétlen kis eszközt nem sok kellett hogy a falhoz vágjam amikor elkezdett csörögni. Minek kell engem ilyenkor zaklatni? Faszomat se érdekli hogy már elmúlt dél is, én most akarok aludni, mert egész éjjel ittam és kurváztam, most pihenésre vágyom, de nem, baszki nem lehet, mert újabb munkát kell megcsinálnom. Ezúttal szerencsére nem olyan gyilkolósat, hanem tetoválnom kell. Azt is szeretem végül is csinálni, bár a másikat jobban, de mégis kell valami fedősztori. Jó drágán dolgozom, de legalább minőségien és még senki nem panaszkodott hogy nem tetszett neki a varrásom. Micsoda apró örömök mi?
Megborzolom a taréjom, ami kissé már lekókadt, és fél óra szitkozódás, és nyögdécselés után sikerül is kifésülnöm, és nem állítom fel újra, most nem kell hogy ennyire kirívó legyen. Jobb oldalra fésülöm az egészet és kevés lakkot szórok rá hogy legalább a szél ne bassza már össze. Eszek egy pár falatot, és már szedem is a ruhám, bőr és fém, fekete és egy kis fekete, a legjobb párosítás, én mindig mondtam.
Felpattanok a gyönyörűséges kis motoromra, és a sebességet nem kímélve hajtok a szalonig. Persze az egyik pisztolyom és két kés lapul a ruházatom alatt de messze nem feltűnő, de a szalon előtt meg akörül hemzsegnek a fakabátok. Mi a fasz van itt kérem szépen? Szolidan odadöcögök a parkolóba és leteszem a gyönyörűségem, lelakatolom és utána megyek közelebb. Az egyik közeli nő vállát ütögetem meg.
- Helló aranyom. Meg tudnád mondani mi a halál történt hogy nem tudok bejutni a munkahelyemre? - mosolyodom el bájosan, de talán még így sem nyújtok túl bizalomkeltő látványt, hiszen a fülemből fémek hada lóg, és messziről csörömpölök a nadrágomon lógók miatt is.

••• ships in the night ••• remélem tetszik owo•••
••• © •••

Ember
Hozzászólások száma :
485
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Re: Abel Caine szd    Pént. Ápr. 07, 2017 2:43 pm

Cedric & Abel

Nem könnyű bisznisz az enyém, pláne úgy hogy mellette még csak éppen emberi sem vagyok, csak remekül tudom játszani az embert és színészi képességeimmel elvegyülök az emberek világában. Nem megy mindig könnyen, és néha még mindig nem értem őket de azért többnyire nincsenek problémáim, csak arra kell figyelnem hogy ne legyek a kelleténél erősebb vagy gyorsabb, azaz pont úgy viselkedjek mint egy ember. Bár tény, engem nem dönt le a lábamról semmiféle megfázás vagy influenza, nekem erős a szervezetem, még ha emberi hússal is tartom fent ezt az állapotot. Ez van, ezt kell szeretni. Jelenleg éppen Cedricet vezetem az orránál fogva, mert ő ember, bár annak is elég romlott, de azt hiszem ezért jövünk ki jól egymással, és nem lenne kifogásom némi plusz ellen sem, de nem erőltetem rá magam, az nem jellemző amúgy sem rám.
- Nem is tudom, talán az egyetemista kategóriába belefér, némi tanulmányi kirándulás egy patológushoz - vigyorgok, ami még helytálló is lenne ha ennek tanulnék, csak hogy én színésznek készülök. Az meg minden csak nem orvos, bár ha azt kell eljátszanom... hát azon nem múlik.
- Tudod hogy ezek mellett némi illegálisabb vonulatot is képviselek, abba talán belefér - válaszolok végül őszintén, hiszen ha valaki, hát ő tuti nem fog feldobni engem. Ha meg mégis, hát úgyis én jövök ki jól belőle.
- Hát nem vered eléggé ahogy elnézem, mert eléggé le vagy lakva. Mi van, megbasz az unalom vagy mi? - nevetek fel ahogy előkészülünk. Látom rajta hogy valami nyomja kicsi csöpp szívét, de amíg nem mondja, én aztán nem faggatom, nem az anyja vagyok és ha érdekelni fogja a véleményem úgyis kinyitja azt a mocskos kis száját és megkérdezi.
- A végén még halálba dolgozod magad és itt foglak találni kihűlve az egyik hullád mellett. Nem szivathatsz így meg hallod? Hol a faszba találok még egy ilyen orvost? - vigyorodom el, és csak akkor fagy le amikor Ced felhívja a figyelmem a rendellenességre. Ez nekem nem tűnt fel, ugyanis nem vetkőztettem le a szerencsétlenjét miután megöltem. Se előtte. Ahogy belevág valami undorító szúrós szagú anyag lövell ki és reflexszerűen vetődöm rá a dokifiúra is hogy ne menjen rá, mert rossz érzés fog el hogy nem jó ha ránk csepeg és ez be is bizonyosodik. Nem úszom meg egészen és pár csepp landol a kezemen de szerencsére nem károsít nagyon, de Ced ember.
- Szedd le magadról. Vedd le most azonnal - hadarom neki és már csinálja is, én is ledobom az orvosi köppenyt és a felsőmet is. A nadrágom egészen megúszta de a pólómnak annyi. Nem baj, majd lízingelek tőle egyet. Figyelem ahogy vetkőzik és még szerencse hogy két csap van itt, mert én is odaszaladok az egyikhez hogy lemossam a kézfejemen "lángoló" foltot. Mondjuk több is jutott rá, de szerencsére a hideg víz lemossa és lecsillapítja.
- Ezbazdmeg... - nyögök fel a hidegtől, és majdnem fázni is kezdek, ezért elzárom inkább és az alsógatyás Cedricre nézek. Ezek szerint ő rosszabbul járt, de a látvány... elsőosztályú. Tetszenek a tetoválásai és nagyon kaján szexista gondolataim támadnak ahogy őt figyelem.
- De, de lemostam én is, és csak a pólóm meg a köpenyem ment rá - mutatom a piros foltot a kézfejemen. Nem vészes. Az viszont annál inkább hogy ilyen idekerült, és nem kellett volna ezt látnia, mert nem normális emberi reakció.
- Persze, vegyél gyorsan mintát és hajítsuk a pokol tüzére ezt az akármit - bíztatom, és ha vett akkor bedobom addig én is a ruháimat amik tönkrementek, és a hullához lépek hogy megfogjam és bedobjuk azt is.
- Ah kösz, de azért ennél jobb szövegeim vannak amivel levarázsolom másokról a ruhát. Bár tény és való, többet kéne tuha nélkül flangálnod Édeske - nyalom meg a szám szélét mielőtt kitörne belőlem is a röhögés, és aztán együttes erővel a tűzre dobjuk. Igazán nem megterhelő mert az emberi test nem nehéz, csak iszonyú hülye fogása van. Mondjuk Cedricet simán ki tudnám nyomni fekve is.
Figyelem a lángokat de semmit nem látok benne és meleget sem igazán ad, szóval engem nem tart itt semmi.
- Bocs, nem tudtam hogy ilyen kis geci lesz, én azt hittem sima hulla - túrok a hajamba aztán ahogy megszólal biccentek.
- Igen, igazad van. Igyunk valamit, ezt még... nekem is fel kell dolgoznom. Menjünk fel, úgyis kajás is vagyok már - teszem hozzá, és követem vagyis követném, de úgy fest beleragadt a szerepébe és elvigyorodva csípem meg a fenekét.
- Jajj te kis huncut! Menj, mutasd az utat és légy jó cica - dorombolom mély torokhangon és követem a konyhába ahol máris valami alkohol jellegű után kutat legnagyobb szerencsémre. Ki sem kell magam szolgálnom. Elveszem tőle a whiskeyt és alaposan meghúzom, mielőtt utánamennék a szobába. Ez totál begőzölt ember, de nem baj... ez csak jó nekem.
- Ahh hát a cigiért nem vagyok oda, de ha jó cica leszek és csavarsz nekem is egyet akkor benne vagyok - vigyorodom el, ahogy levetem magam a kanapéra, mint valami strici és eldobom magam. Szexista és bunkó vagyok egyszerre, de kit érdekel.
- Tényleg nem? - röhögök fel ahogy nézem miket szed elő. Pia, fű és drog, asszem egyre jobban tetszik nekem ez az este, és az is amerre halad. Ahogy benyeli a tablettákat elmosolyodom, de ahogy mellettem landol és a torkomra fog, felmorranok. Van benne nem kevés szexuális töltet de a bennem élő démon is védi az életét, de a tablettákat bekapok és megrágom ahogy ő is tette. Aztán meglocsolom egy kis whiskeyvel. Bár nekem kéne még kettő hogy rendesen megérezzem nem lesz baj ha Ced jobban száll mint én. Én józanon is tudom mit tennék vele, és nem merem elengedni magam teljesen, nehogy bántsam.
- Száállj, béby szállj. Táncolj... - bíztatom a kanapéról egy személyes nézőközönségként.

zene

Abel Caine szd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal