Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
új hozzászólások
» Mért húzza szét?
Yesterday at 2:20 pm by Alec Nyrani

» Ian szd ar
Yesterday at 2:10 pm by Alec Nyrani

» Valamicsoda
Yesterday at 2:08 pm by Alec Nyrani

» Leonard V anc
Yesterday at 1:54 pm by Alec Nyrani

» Lopkodások Silről
Vas. Szept. 10, 2017 8:44 pm by Alec Nyrani

» Akármi kód miritől
Pént. Szept. 08, 2017 9:02 pm by Alec Nyrani

» Paris szd
Kedd Szept. 05, 2017 2:51 pm by Alec Nyrani

» Milo das
Hétf. Szept. 04, 2017 12:05 am by Alec Nyrani

» Valda szd AR
Vas. Szept. 03, 2017 2:52 am by Alec Nyrani

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Statistics
Összesen 27 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Lyla Collins

Jelenleg összesen 1143 hozzászólás olvasható. in 309 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Abel Caine szd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
411
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Abel Caine szd    Pént. Ápr. 07, 2017 1:35 pm

Athena & Rowan
•••••• come on, i won't go to drink with you ••••••
Pokoli fejfájásom lenne, ha most ember lennék és nem pedig egy elbaszott hiénaember. Hát nah, el kell ismernem vannak ám kikúrt nagy előnyei is ennek, mert most nem kapok agyérgörcsöt, hanem egyszerűen csak a béka valaga alatti kedvvel heverek az ágyamon, kócosan, félmeztelen és meredek félig nyitott szemekkel a telefonomra. Szerencsétlen kis eszközt nem sok kellett hogy a falhoz vágjam amikor elkezdett csörögni. Minek kell engem ilyenkor zaklatni? Faszomat se érdekli hogy már elmúlt dél is, én most akarok aludni, mert egész éjjel ittam és kurváztam, most pihenésre vágyom, de nem, baszki nem lehet, mert újabb munkát kell megcsinálnom. Ezúttal szerencsére nem olyan gyilkolósat, hanem tetoválnom kell. Azt is szeretem végül is csinálni, bár a másikat jobban, de mégis kell valami fedősztori. Jó drágán dolgozom, de legalább minőségien és még senki nem panaszkodott hogy nem tetszett neki a varrásom. Micsoda apró örömök mi?
Megborzolom a taréjom, ami kissé már lekókadt, és fél óra szitkozódás, és nyögdécselés után sikerül is kifésülnöm, és nem állítom fel újra, most nem kell hogy ennyire kirívó legyen. Jobb oldalra fésülöm az egészet és kevés lakkot szórok rá hogy legalább a szél ne bassza már össze. Eszek egy pár falatot, és már szedem is a ruhám, bőr és fém, fekete és egy kis fekete, a legjobb párosítás, én mindig mondtam.
Felpattanok a gyönyörűséges kis motoromra, és a sebességet nem kímélve hajtok a szalonig. Persze az egyik pisztolyom és két kés lapul a ruházatom alatt de messze nem feltűnő, de a szalon előtt meg akörül hemzsegnek a fakabátok. Mi a fasz van itt kérem szépen? Szolidan odadöcögök a parkolóba és leteszem a gyönyörűségem, lelakatolom és utána megyek közelebb. Az egyik közeli nő vállát ütögetem meg.
- Helló aranyom. Meg tudnád mondani mi a halál történt hogy nem tudok bejutni a munkahelyemre? - mosolyodom el bájosan, de talán még így sem nyújtok túl bizalomkeltő látványt, hiszen a fülemből fémek hada lóg, és messziről csörömpölök a nadrágomon lógók miatt is.

••• ships in the night ••• remélem tetszik owo•••
••• © •••

Ember
Hozzászólások száma :
411
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Re: Abel Caine szd    Pént. Ápr. 07, 2017 2:43 pm

To: Roux
Lazulhatnék a sok meló után és végre szabad napnak számító napom van és lemegyek a közeli bárba. Tudom hogy jól nézek ki, legalábbis vonzó lehetek mások szemében, és elfoglalom az egyik kedvenc asztalomat hátul. Nem számítok semmi más mozgásra és éppen ezért ér felkészületlenül Roux megjelenése, és az hogy egyedül van még inkább. Mi lett a gazdájával? Végül kitört a fogságból és levadászta volna, vagy egyszerűen ráunt? Micsoda dolog, inkább adta volna nekem, én vigyáztam volna rá neki de így elereszteni egy vadállatot, még ha emberi értelemmel is bír... Mondjuk, mondom ezt én, aki szintén nem vagyok jobb, és még kannibál is ha már itt tartunk. Micsoda egy életpálya...
Két pohárral a kezemben sétálok a pulthoz, ott hagyva az alkalmi partnerem az asztalnál, és a fiú elé sétálok. Felismer, látom a szemében a szörnyeteget, de az én tekintetem sem sokkal barátságosabb, csak én el tudom rejteni lencsék nélkül is a tejfehér szemeim.
- Micsoda goromba szavak, hát hová tetted az udvariasságot Roux? Az emberek általában kedvesebbek egymással - mosolyodom el, és nem félek tőle, tudom hogy meg tudom fékezni ha nekem esik, de nem lenne éppenséggel illdomos. Elhúzom a poharat és leteszem a pultra az övé mellé, neki szántam. Ahogy a nyugtatókat is.
- Azt hittem először hogy vele jöttél, de igazság szerint hónapok óta nem láttam Zachet, és a hiedelmeid ellenére nem voltunk szeretők, csak üzleteltünk ezzel-azzal. Te jobban az esetem vagy mint ő lett volna, de sosem hagyta hogy játszak veled - húzom el a szám, ezt sosem értettem miért nem hagyta, hiszen tudta jól hogy vagyok olyan erős mint a fiú. Tökéletesen kezelem a bennem élő szörnyeteget, aki vérre szomjazik és húsra. Éppen nem is hátrány, hogy egy fenevadat kell eljátszanom a következő filmemben, csak szöveget kellene még tanulni de az a legkevésbé izgalmas része. Dögleni és magolni.
- Nem Zach érdekel, hanem te. És örülnék ha meginnál velem valamit - invitálom újra, hátha most nem utasítja el. Meg akarom szerezni magamnak, és megtartani. Bár ezt neki nem kell tudnia.  
Zene helye
By: Blézi

Abel Caine szd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal