Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Jamie diaries
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 30, 2017 9:48 pm

» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 30, 2017 7:56 pm

» Theo notesze
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 27, 2017 12:30 am

» Drake szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 20, 2017 1:43 am

» Arzen poison
by Alec Nyrani Pént. Nov. 17, 2017 5:42 pm

» Sharmila szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 13, 2017 10:38 pm

» Keith szd
by Alec Nyrani Szomb. Nov. 11, 2017 7:45 pm

» Artemys szd
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 02, 2017 3:34 pm

» Keegan szd
by Alec Nyrani Szer. Nov. 01, 2017 5:04 am

A hónap reagolói
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Rhage szd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
481
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Rhage szd    Csüt. Ápr. 06, 2017 10:08 pm

Shadow's in the night

Elveszve a pokol mélyén, egy lépés csak a mennyország

Úgy az összes létező hócipőm tele van a mai nappal és nem is igazán tudom mit akarok csinálni, csak azt hogy eltúlozva és minden mennyiségben, mert pokoli kedvem van. Fajtámből kiindulva vagyok eleve szeszélyes, de ha rossz napom van akkor ez még meg is hatványozódik, és az... nem jó senkinek akik tőlem akar bármit is. Szóval a megoldás az, hogy beveszem magam egész estére, éjszakára és még hajnalra is az egyik kedvenc kis lebujomba, ahol nem néznek ki amiatt ami vagyok, elég sok lény fordul meg ott ami azt illeti, és talán még valami kellemes kör is akad majd, ki tudja? Minden este más és más meglepetést kínál.
Talpig feketében indulok el otthonról, rábaszva az ajtót Lysre, mert egyszerűen semmi kedvem nincs ma a hülyeségeihez, és fekete nadáromról csilingelnek a lelógó láncok és széles övem is szegecsekkel van kiverve. A fekete felsőm félig hálós anyagú és akkor már ne is beszéljünk a Demonia bakancsról. A hajam hosszú és koromfekete, kibontva hordom mindig, és ehhez éjfekete szemek társulnak, meg néha kontaklencse, ma este éppen fehér. Tipikusan olyannak látszódom, akinek mindenki kitér az útjából, és ez rendben van így. Legalább nem kötnek belém, és szinte élvezettek vigyorgok rá pár vén szatyorra akik magának a sátánnak gondolnak engem. Egek, mekkora faszság, csak egy egyszerű zeneszerző vagyok, nem az ördög de hát...Nyakamban is megcsillan pár ékszer és a kezeimen is ahogy belököm a hely ajtaját ahová jöttem.
Füstös, félhomélyos hodály de nem faggatóznak sokat és mindig van szabad asztal, elég rondán néznem valakikre, hamar meghátrálnak. Le is dobom magam egy kényelmes kanapéra és egy üveg Chivassal szerelkezem fel. Feltett szándékom kutya részegre inni magam ma éjjel.
Fél üvegen már túl vagyok, amikor nem kívánt társaságom akad, de alaposan megnézem a mellém vetődő szőkeséget. Határozottan nem ember és nem akar bájologni. Maradhat. Hátradőlve fújom ki a füstöt a meggyújtott szál cigimet fogva.
- Akár még igazat is csiripelhettek azok a verebek. Szolgáld ki magad nyugodtan - intek az asztalon heverő cigisdoboz, és mellette heverő öngyújtó felé. Nem sajnálom senkitől, aki önpusztítatni akar. Bár kezdem biztosra venni hogy nem ember, őt nem riasztják a piercingek és az erős smink. Máris szimpatikus lesz a szememben.
- Rhage vagyok, hát te? - teszem hozzá, és nem ragozom túl, nem úgy fest mint aki beszélgetni jött ide, de azért kinyögöm neki és meghúzom az üveget istenesen. Ha már felhúztak, legalább ennyi örömöm legyen. Hátradöntöm a fejem, felfedve a nyakam, amin egy nyakörv fut körbe és több medál lóg a mellkasomra.

Rhage szd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal