Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Jamie diaries
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 30, 2017 9:48 pm

» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 30, 2017 7:56 pm

» Theo notesze
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 27, 2017 12:30 am

» Drake szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 20, 2017 1:43 am

» Arzen poison
by Alec Nyrani Pént. Nov. 17, 2017 5:42 pm

» Sharmila szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 13, 2017 10:38 pm

» Keith szd
by Alec Nyrani Szomb. Nov. 11, 2017 7:45 pm

» Artemys szd
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 02, 2017 3:34 pm

» Keegan szd
by Alec Nyrani Szer. Nov. 01, 2017 5:04 am

A hónap reagolói
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Damien Wf anci

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
481
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Damien Wf anci   Csüt. Ápr. 06, 2017 1:20 pm

Mack & Damien

Nem szoktam túlzásba vinni a magamra fordított időt, ezért is lehet hogy gyakran látszom enyhe borostával, vagy kialvatlan arccal, a karikákról a szemem alatt nem is beszélve. Ám, még ha külsőleg nem is, belsőleg igen csak éber vagyok, és jajj annak aki át akarna verni véletlenül. Megbocsátó aztán tényleg nem vagyok. Mack az egyetlen aki túléli azt is ha megbánt, másnak nem lenne ekkora szerencséje. A helytelenítő pillantására csak vállat vonok, úgyis azt csinálok amit akarok, még tőle sem tűröm el hogy megszabja mit kellene tennem és mit nem. A tanácsokat elfogadom, de meg nem mindig.
- Szerény személyedet, aki a szerénységet hírből sem ismeri? Persze, mérhetetlen örömöt, mint látod, mivel még be is jutottam és életben is maradtam annak ellenére, hogy felkeltettelek. Lassan ez lesz a specialitásom hogy különlegesen finom croissant szerezzek neked - vigyorodom el, már a konyhából, ahogy tálcára pakolom a finomságokat és úgy viszem be a nappaliba, és nyúlok ki a kanapén. Hulla fáradt vagyok, de előbb a kaja, mert a szervezetem igenis igényli, ahogy Mack társaságát is. Nem mindig, de vannak napok amikor majd megőrülök hogy nincs itt, hogy lenyugtassa folyton forrongó természetem.
- Hát az egyszer biztos. Még sokáig itt fogjuk rontani a levegőt és még jó pár üzletet meg kell kössek, nem érek rá meghalni de... aludni néha lehet azért - mert néha kell, bár általában ugye elodázom hogy minél később jussak oda. Olyankor viszont alszom, mint akit agyonvágtak. Nem kéne ennyit halasztani, de mindig van valami más dolgom, ami nem hagy.
- Én mindig, és oda is viszlek ha akarlak - vigyorgok vissza kétértelműen, mert belsőmben ilyenkor felébred a vágy, hogy csak az enyém legyen és úgy vihessem ágyba, ahogy azt érteni szokás, nem pedig baráti alapon. A bennem élő őserő amit örököltem, a farkas, birtokolni akarja, és nem ereszteni soha többé. Nehezen tartom néha vissza ezt a vágyat de meg kell fékeznem ha nem akarok mindent elrontani kettőnk között ha már megszereztem.
- Aha, ne is álmodj róla! - iramodok máris utána, egy fél másodperccel lemaradva, a reflexeim még mindig jók. Felszaladok a lépcsőn utána és a szoba előtt kapom el derékon ragadva és felemelem, tehát az én lábam lép át először a küszöböt.
- Én nyertem, én választok - vigyorgok, hiszen nem volt egészen tisztességes, de az élet soha nem az, és ez legyen a legnagyobb problémája hogy nem hagytam nyerni. Valahogy, együtt tudok élni ezzel a váddal.  
Idézet
@ | Music

Damien Wf anci

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Damien Knight
» Damien Knight