Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Eternitys cuccok
by Alec Nyrani Yesterday at 5:52 pm

» Sam reag stiv nekem
by Alec Nyrani Hétf. Okt. 16, 2017 2:06 am

» Schneizel szd
by Alec Nyrani Szomb. Okt. 14, 2017 8:33 pm

» Solomon szd anc
by Alec Nyrani Vas. Okt. 08, 2017 11:12 pm

» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Csüt. Okt. 05, 2017 12:09 am

» Petronia szd
by Alec Nyrani Szer. Okt. 04, 2017 4:13 pm

» Alfie sarok
by Alec Nyrani Pént. Szept. 29, 2017 1:41 am

» Theo notesze
by Alec Nyrani Kedd Szept. 26, 2017 7:20 pm

» Jcink kód
by Alec Nyrani Hétf. Szept. 25, 2017 12:23 am

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Bernhart llg ageof

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
430
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Bernhart llg ageof   Hétf. Ápr. 03, 2017 2:10 pm

Hello, my old friend

Igazán sűrű és tevékeny délelőttöt tudhatok magam mögött, és így nyugodt lélekkel haladok a nagyterem és az ebédem felé. A reggeli az elég régen volt, még valamikor hatkor, mivel nyolctól már órám volt, és elő kellett készülnöm mindennel, és persze a napi testmozgás sem maradhatott ki, mert kergetnem kellett egy elkóborolt hippogriff csikót.
Határozottan jól fog esni az az ebéd, és a házimanók még mindig istenien főznek, nem tudom hogy csinálják, de semmi panaszom nem lehet, teljesen elkényeztetnek. Még éjjel, a leglehetetlenebb órában is képesek boldog zsongással egy megrakott kosarat a kezembe nyomni, hogy éhen ne haljak.
Észreveszek egy ismerős alakot, már Evannal nem volt jó viszonyom régen, de olyan igazán rossz sem, szóval nincs okom kerülgetni, azóta mindketten felnőttünk és talán komolyodtunk is egy keveset.
- Köszönöm, és köszönöm, szintén jó étvágyat - telepszem le mellé, és kikérem az ebédem. Igazán ínycsiklandozó a ragu és a köret ami mellé jár saláta is, igaz külön tálkában. Eddig még nem tudtam olyat kitalálni amit ne főztek volna nekem meg, én nem tudom hogy csinálják.
- Legalább eljutottunk idáig. Azt hittem sosem jutok már az ebédemhez - sóhajtok, ahogy lenyelek egy falatot. Nagyon ízletes és omlós minden kis húskocka.
- Lehetséges, elnyelt kissé a munkám és a tiltott rengeteg, na meg a kutatási anyagomon is dolgozom - felelem neki, hiszen ez igaz is, éppen egy tanulmányt írok a skandináv területen élő sárkányokról.
- Na és te? Mivel kínzod a diákokat éppen? - érdeklődöm, hiszen a rúnaismeret eléggé összetett tudomány, nem elég ismerni a szimbólumokat, működésre is kell tudni bírni őket.

Notes:  Lesz jobb is, ígérem ^^  

• •

Bernhart llg ageof

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal