Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Eternitys cuccok
by Alec Nyrani Yesterday at 5:52 pm

» Sam reag stiv nekem
by Alec Nyrani Hétf. Okt. 16, 2017 2:06 am

» Schneizel szd
by Alec Nyrani Szomb. Okt. 14, 2017 8:33 pm

» Solomon szd anc
by Alec Nyrani Vas. Okt. 08, 2017 11:12 pm

» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Csüt. Okt. 05, 2017 12:09 am

» Petronia szd
by Alec Nyrani Szer. Okt. 04, 2017 4:13 pm

» Alfie sarok
by Alec Nyrani Pént. Szept. 29, 2017 1:41 am

» Theo notesze
by Alec Nyrani Kedd Szept. 26, 2017 7:20 pm

» Jcink kód
by Alec Nyrani Hétf. Szept. 25, 2017 12:23 am

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Rosier E ageof

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
430
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Rosier E ageof   Szer. Márc. 29, 2017 12:14 pm

to Rod
Semmi kedvem semmivel sem foglalkozni, de persze hogy nem hagynak engem szépen tepsedni, és így az orrom elé landoló madárra figyelek, aki ismerősnek tűnik. Lestrange baglya, de mit is akar ő tőlem? Egy cigire gyújtva tekerem le a levelet a lábáról, és a madarat a madárketrechez viszem ahol ehet ihat, mielőtt visszatér a gazdájához, én meg nekiállok elolvasni a levelét visszaülve az asztalhoz. Végig olvasom a levelet, és kezembe veszem a rúnákkal borított pergament, ami minden oldalát lerajzolja a kockának.
- Nocsak... inka rúnák - sóhajtom, ahogy eszembe jut Toqual megjegyzése hogy előszeretettel szivatnának meg minket ilyesmivel az RBF-en. Alaposan utána kell ennek járnom. A rúnákat el tudom olvasni, azzal nincsen gond. Magam elé húzok egy üres pergament és pennát ragadok:

Rod!

Persze, nem felejtettem el amit beszéltünk és már majdnem vártam is hogy mikor írsz nekem, de végül is nem panaszkodom, utolért a leveled. Ezek a rúnák inka rúnák, el tudom őket olvasni, de értelmet még nem nyertek, mert ez egy kirakós. Azt tudom ígérni, hogy dolgozom rajta, amennyire tudok a felkészülés mellett és ha jutok valamire, akkor azonnal jelzem, de mindenképp jelezd ha hazaérsz, mert jó volna összefutni ezzel kapcsolatban. Na meg egy üveg Whiskeyre, szóval ha Skóciában jársz, gondolj rám!

Üdvözlettel:
Evan

A saját madaram lábára erősítem a levelet, és ahogy kifújom a füstöt, figyelem hogy szárnyra kap, és elrepül. Ki tudja hol van most éppen Lestrange, de bízom benne hogy Huhogány megtalálja.

Not gonna die || lesz ez jobb is

Rosier E ageof

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal