Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
új hozzászólások
» Mért húzza szét?
Yesterday at 2:20 pm by Alec Nyrani

» Ian szd ar
Yesterday at 2:10 pm by Alec Nyrani

» Valamicsoda
Yesterday at 2:08 pm by Alec Nyrani

» Leonard V anc
Yesterday at 1:54 pm by Alec Nyrani

» Lopkodások Silről
Vas. Szept. 10, 2017 8:44 pm by Alec Nyrani

» Akármi kód miritől
Pént. Szept. 08, 2017 9:02 pm by Alec Nyrani

» Paris szd
Kedd Szept. 05, 2017 2:51 pm by Alec Nyrani

» Milo das
Hétf. Szept. 04, 2017 12:05 am by Alec Nyrani

» Valda szd AR
Vas. Szept. 03, 2017 2:52 am by Alec Nyrani

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Statistics
Összesen 27 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Lyla Collins

Jelenleg összesen 1143 hozzászólás olvasható. in 309 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Damien Brice tad

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
411
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Damien Brice tad   Szomb. Márc. 04, 2017 6:23 pm

Damien & Isabel

A bár pont jó ahhoz, hogy ne foglalkoztasson semmi más, önmagamon kívül. Egyszerűen ki kell pihennem hogy, hogy nem voltam a városban egy jó ideig, mert a teremtó, drága jó apám dolgai után futkostam, ami nem bírt egy helyben maradni. Mondjuk, részletkérdés, hogy jól esett utazgatni egy kicsit, és nem foglalkoztam azzal, mit vagy éppen kit hagyok hátra, és eszembe se jutott, hogy ezzel foglalkoznom kellene. Amilyen szertelenül élem az életem, az a csoda hogy nem felejtek el fontosabb dolgokat.
Most viszont, végre újra a városban vagyok, úgy egy két napja érkeztem vissza, és még semmit nem tettem. Mindössze a fülem hegyezem kétes helyeken lógva, hogy megtudjak egy két úk pletykát, mert az emberi természet ilyen. Beszélnek, jó és rossz dolgokról, furcsaságokról, és olyasmiről amikbe nem kéne beleütniük az orrukat. Gyűlölöm őket olykor, annyira gyűlölöm őket, hogy megölöm azt, aki felbssza az agyam. Kivéve....egy valakit. Aki éppen besétál a bárba, jellegzetes illata megcsap még mielőtt szőke tincseit megpillantanám, és látom hogy megdöbben.
- Nahát, olyan hihetetlen hogy visszajöttem? - válaszolom, és nem hervad le a kétes kis mosolyom az ajkaimról. Megbolondít ez a nő, hogy nem tudom mit akarok. Jelképesen mondva megölni vagy megölelni, de jól esik a játék, bár ahogy elnézem ezt kettőnk közül csak én mondhatom el magamról, ő nem.
- Nem? Pedig lehet hogy válaszoltam volna, mindenesetre, most bebuktad. Hm? Miért ne érdekelne? Attól még hogy nem loholok a sarkadban érdekel, és a napokban felkerestelek volna, miután elintéztem mindent, amit kell - válaszolok neki türelmesen, mert most éppen olyan passzban vagyok, és egy közeli asztalhoz tlepszem, remélve hogy ő is megmoccan és nem a krimó közepén akarja folytatni ezt beszélgetést. Nem kívánok a kelleténél több figyelmet magunkanak.
- Van amihez van orrom. Nem voltam itt, ez igaz, de tudod még nekem is van dolgom, és vannak dolgok, amiket halaszthatatlanul kell megtenni, ezért tűntem el innen. Isabell! Ha nem érdekelne, szerinted megkérdeztem volna? - csattanok én is fel egy kicsit, de aztán ellágyul a hangom. Nem akarom bántani, most éppen nem. Még nem idegestett fel annyira, de ez persze nem zárja ki a lehetőséget, mert az mindig adott.
Idézet
@ | Music

A hozzászólást Alec Nyrani összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 25, 2017 8:11 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://azgard.forumotion.com
Ember
Hozzászólások száma :
411
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Re: Damien Brice tad   Szomb. Márc. 04, 2017 6:44 pm

Valaki & Aalera©
Kneel down and lick my crimson nails Kneel down and lick my crimson nailsKneel down and lick my crimson nailsKneel down and lick my crimson nailsKneel down and lick my crimson nailsKneel down and lick my crimson nailsKneel down and lick my crimson nailsKneel down and lick my crimson nailsKneel down and lick my crimson nailsKneel down and lick my crimson nailsKneel down and lick my crimson nailsKneel down and lick my crimson nailsKneel down and lick my crimson nailsKneel down and lick my crimson nailsKneel down and lick my crimson nails
-With your slit throat call me your Queen -Kneel down and lick my crimson nailsKneel down and lick my crimson nailsKneel down and lick my crimson nailsKneel down and lick my crimson nailsKneel down and lick my crimson nailsKneel down and lick my crimson nailsKneel down and lick my crimson nailsKneel down and lick my crimson nailsKneel down and lick my crimson nailsKneel down and lick my crimson nailsKneel down and lick my crimson nailsKneel down and lick my crimson nails

Damien Brice tad

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Damien Knight
» Damien Knight