Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Szer. Nov. 22, 2017 4:26 pm

» Drake szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 20, 2017 1:43 am

» Arzen poison
by Alec Nyrani Pént. Nov. 17, 2017 5:42 pm

» Sharmila szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 13, 2017 10:38 pm

» Keith szd
by Alec Nyrani Szomb. Nov. 11, 2017 7:45 pm

» Artemys szd
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 02, 2017 3:34 pm

» Keegan szd
by Alec Nyrani Szer. Nov. 01, 2017 5:04 am

» Kieran szd
by Alec Nyrani Szomb. Okt. 28, 2017 10:18 pm

» Jericho westend
by Alec Nyrani Hétf. Okt. 23, 2017 12:27 am

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Damien Brice tad

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
447
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Damien Brice tad   Szomb. Márc. 04, 2017 6:23 pm

Damien & Isabel

Kissé ködösen nézek rá, nem tudom eldönteni hogy bosszant vagy inkább szórakoztat a kifakadása, miszerint én csak úgy eltűntem, és nem is adtam magamról hírt. Ez igaz, és eszem ágában sincs magyarázkodni emiatt, főleg előtte nem. A dolgaim nem tartoznak rá.
Kihívó pillantással nézek rá, miszerint úgy fest meglepődött azon hogy érdekel engem. Oh igen, meglehetősen érdekel, de az is tény hogy ezt a dolgot jól tudom álcázni, könnyed mosollyal és nemtörődöm vállvonogatással. Tudom jól, Isabel agyára megyek mindezzel, de előbb vagy utóbb... akkor is az enyém lesz, és nem csak úgy, ahogy egy férfi akar egy nőt, nem. Annál sokkal többről van szó, de a játék... a játék fontos.
- Miért olyan hihetetlen, hogy van valami dolgom a városon kívül, és nem viszlek magammal? Miért is tennék ilyesmit? - kérdezem kissé talán provokatívan ahogy az előttem lévő pohárral játszom. A benne lévő folyadékot körbe körbe löttyintem és közben ezt a gyönyörű jelenést nézem. Nem csoda hát, hogy magamnak akarom.
- Olyan ünneprontó vagy Isabel. Az egész élet egy hatalmas játék, hát nem látod? Játszani kell, nem pedig hagyni magad - állok fel az asztaltól, és lépek oda hozzá.
- Miket nem mondassz! Ha holtan akarnálak látni, nem lennél már életben. De miért bántanálak téged? Soha nem emeltem rád kezet és nem is terveztem - hiszen ez igaz, nem bántottam vagy vertem meg, sok más eszköz áll a rendelkezésemre ehhez. Főleg hogy a félelme... Édes nektár. Átkarolom, ha hagyja magát, és próbálom megnyugtatóan simogatni a haját, ez általában le szokta nyugtatni a nőket, bár az is tény hogy ő nem éppen átlagos nő. A kijelentésen elmosolyodom, na igen így is lehet mondani hogy macska vagyok vele szemben, de össze is ráncolom a homlokom.
- Honnan tudsz te róla? Soha nem meséltem hogy bármi kapcsolatom lenne egy ilyen nevű emberrel - tolom el magamtól kicsit, mert rossz érzésem támadt. Raphaelnek nem tetszik amit csinálok, és el akarná rontani a szórakozásom? Ennyire még ő sem lehet szívtelen dög.Bár... lehet. Mindegy.
- Isabel, bántott téged? Mit csinált veled? Miért találkoztatok ti ketten? - hiszen nem kellett volna. A teremtőmet eddig egyik játékszerem sem érdekelte hosszabbacska életem során. Miért pont ez a nő? Na várj csak, megtalállak!  

@ | Music

A hozzászólást Alec Nyrani összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 25, 2017 8:11 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://azgard.forumotion.com

Damien Brice tad

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Damien Knight
» Damien Knight