Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Jamie diaries
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 30, 2017 9:48 pm

» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 30, 2017 7:56 pm

» Theo notesze
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 27, 2017 12:30 am

» Drake szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 20, 2017 1:43 am

» Arzen poison
by Alec Nyrani Pént. Nov. 17, 2017 5:42 pm

» Sharmila szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 13, 2017 10:38 pm

» Keith szd
by Alec Nyrani Szomb. Nov. 11, 2017 7:45 pm

» Artemys szd
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 02, 2017 3:34 pm

» Keegan szd
by Alec Nyrani Szer. Nov. 01, 2017 5:04 am

A hónap reagolói
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Rennon szd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
481
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Rennon szd   Szomb. Jan. 14, 2017 9:21 pm

~ I am a warrior
Well, I'm here for your entertaiment

Türelmes vagyok, mint mindig Hazellel szemben. Nem olyan régóta uralkodik még, és tudom hogy mindent nagyon jól akar csinálni ez látszik is az igyekezetén, és azon hogy minden tanácsot megfontol, és örömmel segítem ki ha szüksége van rá. Már azelőtt is ismertem, és valamennyire kedveltem is hogy az uralkodói székbe ült volna. Most sincs ez másként, és nem csak neki, de nekem, nekünk hercegeknek is igencsak oda kell figyelnünk magunkra, hiszen mi vagyunk a királynő tartópillérei ha úgy tetszik, szilárdnak és erősnek kell lennünk, és megkérdőjelezhetetlennek. Mondjuk azt is észrevettem, hogy nekem kevésbé mondanak ellen, mint az egyik társamnak, nyilvánvalóan nincs túl jó hírem, és nem csak hercegként, de harcosként is jelen vagyok. Rendszeresen edzek együtt a harcosaimmal, akiket mint valami légiót vezetek.
Beleiszok a kupámba, amíg várom a válaszát, hogy az árnyvadászok léptek-e már ebben az ügyben, de úgy fest igen. Sejteni vélem ki a leleményesebb, azaz célratörőbb közülük és ha nekem kellene döntenem, bizony nekem sem lenne egyszerű. Bár elnézve az eddigi fejleményeket, hajlok arra hogy a kort és tapasztalatot támogassam, a naiv fiatalos ideákkal szemben.
- Értem. Melyik fél felé hajlasz, királynőm, ha szabad kérdeznem? Morgenstern vagy a gyermekei? - érdeklődök, hiszen nem akarom befolyásolni, és nyilván van már valamiféle döntés kezdeménye, de ez egy kimondatlan ajánlat hogy átbeszélheti velem ha szeretné. Én sosem vágytam a trónra, az már túl nagy felelősség, és szerintem ezt ő is tudja, azért mer néha több mindent is elmondani, bár ki tudja.
- Kérésed számomra parancs - válaszolok egy kissé talán pimasznak látszó, de őszinte mosollyal a kijelentésére. Aztán előadom hogy mi a tervem, és kikre lenne szükségem. Az engedélyét meg is kapom, nem kell sokat várnom rá. Kisebb fejhajtással köszönöm meg ezt is.
- Mi hárman ki tudunk képzelni egy nagyobb egységet, de sajnos nem az egész sereget, mert ahhoz nincs elegendő időnk, de megteszünk mindent, hogy minél több tündér legyen jártas a harci mágiában is a fegyverek mellett és tudják ezt a kettőt kombinálni - ígérem meg, és mindig be tartom az ígéreteimet. Akkor is, ha nem lennék tündér, nem kellene feltétlenül mindig igazat mondanom. Jellememből adódóan vagyok ilyen. És kéretlenül őszinte is.

Rennon szd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal