Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
új hozzászólások
» Mért húzza szét?
Yesterday at 2:20 pm by Alec Nyrani

» Ian szd ar
Yesterday at 2:10 pm by Alec Nyrani

» Valamicsoda
Yesterday at 2:08 pm by Alec Nyrani

» Leonard V anc
Yesterday at 1:54 pm by Alec Nyrani

» Lopkodások Silről
Vas. Szept. 10, 2017 8:44 pm by Alec Nyrani

» Akármi kód miritől
Pént. Szept. 08, 2017 9:02 pm by Alec Nyrani

» Paris szd
Kedd Szept. 05, 2017 2:51 pm by Alec Nyrani

» Milo das
Hétf. Szept. 04, 2017 12:05 am by Alec Nyrani

» Valda szd AR
Vas. Szept. 03, 2017 2:52 am by Alec Nyrani

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Statistics
Összesen 27 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Lyla Collins

Jelenleg összesen 1143 hozzászólás olvasható. in 309 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Shannon AR

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
411
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Shannon AR   Szomb. Márc. 18, 2017 11:43 pm

to Aya

Egyre inkább tisztul a világ a szemeim előtt, és ez nem jó. Még aludtam volna, hogy csak az esti zuhanyra keljek fel, és mehessek is el itthonról. De ha már így alakult, akkor le tudom a napi jó cselekedetem azzal, hogy írunk matekleckét, és megszabadítom anyám molesztálásától. Én se bírtam sose ha rám szállt, és nagyon sokat veszekedünk régen ezen, és végül én kerültem ki győztesként, aztán most egy szava nem lehet. Még egyetemen is közepesen jól hozom a szintet ha ráfekszem, és kisebb vagyont szedek össze éjjelente úgyis, hogy a felét leadom az elosztónak, amikor hetente egyszer találkozunk. Mert így megy ez, a saját hasznom magam teszem rá, és azt tartom csak meg, az árral mindig rendesen számolok el, nem érdemes csalni.
- Hárem? Dehogy tartok háremet, csak a nyűg lenne annyi nővel egyszerre - csóválom meg a fejem kuncogva, de hízelgésnek veszem hogy szerinte nekem háremem van. Mondjuk tény, sosincs gondom a csajozással és mindig akad egy két jó numerám, de óvatos duhaj vagyok. Mindig lapul nálam gumi, nem akarok idő előtt apa lenni és gyerektartást fizetni.
- Lehet, de ezek a bulik akkor sem neked valók, és nem nem, nem foglak elvinni, még mielőtt eszedbe jutna - állítom meg a kérdéseit, de így erősködik azért, mire masszívan megrázom a fejem. Az kéne még, hogy lássa mit művelek éjjelente. A csajok, a drogok és az hogy mindig akad valaki aki rám mászik, és élvezem a pocsék zenét, kellő mennyiségű alkohol után. Néha belefér nekem is egy két vicces cigi. Miért ne?
- Nem, nem. Felejtsd el, nem viszlek magammal egyikre sem. Ez más világ, én sem akarok beleszólni a te életedbe, te se tedd - vigyorodok el. Nem igazán vagyok benne biztos hogy miért akar ennyire részt venni az egyik bulin. Nem akarom hogy tudja, mit csinálok, és nem akarom hogy ez eszköz lehessen a kezében. Még csak az kéne.
Felfrissülök egy egészen kicsit a fürdőben tett kirándulásommal, és már egészen embernek érzem magam ahogy visszaérek a szobámba. Valahol bosszantania kellene hogy elfoglalta az ágyam és itt mereszti a fenekét meg a formás melleit, de mégis... halál aranyos így, és igencsak buja gondolataim támadnak, és erőszakkal kell magamra parancsolnom. Mi az isten van velem?! Ez a lány a mostohahúgom, mégse egy potenciális barátnő, gondolkozzak már! Most komolyan...
Elheveredek ahogy visszaérek és figyelem hogy boldogul. Leteszem a fejem a párnámra, hogy figyeljem mit alkot. Épp amikor felém fordul, és kissé kajla félmosoly jelenik meg az arcomon, és megkeressük együtt azt a kósza gyökjelet.
- De, ott van az - válaszolok, és elé tolom a számológépét hogy lássa is az eredményét annak amit csinál. Mert egészen jól halad ezzel a sok példával. Még akkor is ha amúgy nem érdekli, kis odafigyeléssel meg lehet csinálni. Lassan már az összes hátára omló tincset végigbámultam, és az istenien ártatlan és egyszerre buja franciabugyit is. Nagyon nagy baj van a fejemben és már éppen meg is jegyezném, mikor nekem gördül és felnyögök a meglepetéstől ahogy kiskifli lesz előttem. Nagyon kell erőlködnöm hogy ne feszüljön a feneke az ágyékomnak, mert... rossz vége lesz. Pislogok egy párat.
- Hm? Oh ez már harmadfokú. Igazából semmi lényegi változása nincs azt a hármast kell ledolgozni onnan. Látod, oda azt írod hogy... - kezdek bele és így mögüle mutogatok előrenyújtva a feszes karom, mintha neki nőtt volna még egy keze. Az ujjammal mutatom hogy mikor mit csináljon, és végül megint kijön az x értéke. X egyenlőségjel és egy szám, ahogy lent a konyha asztalnál mondta. Ahha, én én miért emlékszem erre?
- Már nincs sok. Még azt a kettőt csináld meg és máris kész vagy, nem is volt olyan vészes ugye? - mosolyodom el, ahogy figyelem, mert csak nem akar visszagördülni az ágy másik felére, hanem továbbra is előttem hever.
■ ■ Hangover from hell ■ ■  With love  ■ ■c

Shannon AR

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal