Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Szer. Nov. 22, 2017 4:26 pm

» Drake szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 20, 2017 1:43 am

» Arzen poison
by Alec Nyrani Pént. Nov. 17, 2017 5:42 pm

» Sharmila szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 13, 2017 10:38 pm

» Keith szd
by Alec Nyrani Szomb. Nov. 11, 2017 7:45 pm

» Artemys szd
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 02, 2017 3:34 pm

» Keegan szd
by Alec Nyrani Szer. Nov. 01, 2017 5:04 am

» Kieran szd
by Alec Nyrani Szomb. Okt. 28, 2017 10:18 pm

» Jericho westend
by Alec Nyrani Hétf. Okt. 23, 2017 12:27 am

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Shannon AR

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
447
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Shannon AR   Szomb. Márc. 18, 2017 11:43 pm

to Aya

Totál az agyamra ment valami, lehet nem kéne több füvet szívnom, vagy én nem tudom, de olyan gondolataim támadnak az ágyamon terpeszkedő húgommal kapcsolatban, amiknek nagyon nem kéne. főleg hogy a szexuális életem is tökre rendben van, és nem vagyok éppen olyan görcsös sem. Akkor mégis miért tekintem nőnek, és látok bele egyszerűen többet mint kéne? Nem értem saját magam, de igyekszem kiverni a fejemből, és inkább kint arcot mosok a fürdőben.
Hárem, persze még csak az kéne. Vannak akikkel flörtölök, és vannak akikkel lefekszem, de állandó barátnőm nincs, és nem is igazán tervezek ilyesmit, mert az is csak kötöttség, és nekem ilyenekre se kedvem se erőm nincs.
A duzzogásra csak elmosolyodom és ásítok egy hatalmasat. Megrándulok egy kicsit ahogy a friss piercing közli hogy köszi jól érzi magát a nyelvemben.
- Ahhaaaaaa. Nem. Jól van a hajam így, és szerencsére még festenem sem kell, mert a fater haja színét örököltem - szólalok meg, tudom jól miféle vidiket csinál, és milyen képeket, hiszen látom én is, ismerősök vagyunk és facebookon és instán is az ismerősöm. Bár én nem posztolom szarrá egyiket sem, legtöbbször zenét osztok meg, vagy valami faszságot, ami szórakoztató, de ez olyan jellemző rám. Vagy koncertek iránt érdeklődöm. Voltak olyan bulik amikre lehetetlenség volt bejutni, de mégis az első sorban voltam és erről videó is van, vagy kép.
Visszahelyezkedem az ágyamra Aya mellé, és onnan figyelem ahogy megoldja a feladatai nagy részét, és nem is kell olyan sokszor beleszólnom, mint gondoltam. Megy ez neki, nem is értem hol akadt el, gondolom valami sminkes cucc miatt nem figyelt oda eléggé.
Átkarolom ahogy odafészkelődik, és egészen más irányú figyelmem kezd éledezni, de kényszerítem magam hogy ne álljak meg úgy, hogy ezt ő is megérezze, bár még ráfoghatnám a reggeli merevedésre, de akkor is. Végigvesszük az utolsó példát is, és ahogy felém fordul, kék szemeimmel egészen közelről csodálhatom meg az övéit, de a kérdésre kicsit elmosolyodom. Ajkam közepén megfeszül az ékszerem.
- Az egyetemen nem a legjobb kiemelkedőnek lenni, ha az ember azt akarja hogy nyugton hagyják. Nem vágyom a tanáraim figyelmét magamra hívni, így is jóval több mindent sóznak rám mint kellene, idén még a Hök-be is bedobtak csak úgy... - morgolódom egy sort, és belegondolok hogy azzal mennyi nyűgöm lesz még, valahogy ki kell rúgatnom magam onnan.
- Nekem az egyetem nem csak a jegyekről szól, hanem a szociális életről és kapcsolatokról, így hát a tanulásra nem fordítok annyi időt, de nem is buktam meg eddig semmiből - az igaz hogy volt egy határeset, de kikönyörögtem a tanárnál, arra hivatkozva hogy minden másból meg megvan a vizsgám, legyen szíve, ne ezen húzzon már meg.
- Na és a te jegyeiddel mi van? A matekon kívül a többi megy? - kérdezem mert van amiben még tudnék neki segíteni, történelemből is jó voltam, de az irodalom és versek elemzései... bár sokra emlékszem még hogy mi történt benne de ilyen eszéket már nem tudnék írni róluk.
■ ■ Hangover from hell ■ ■  With love  ■ ■c

Shannon AR

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal