Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Szer. Nov. 22, 2017 4:26 pm

» Drake szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 20, 2017 1:43 am

» Arzen poison
by Alec Nyrani Pént. Nov. 17, 2017 5:42 pm

» Sharmila szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 13, 2017 10:38 pm

» Keith szd
by Alec Nyrani Szomb. Nov. 11, 2017 7:45 pm

» Artemys szd
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 02, 2017 3:34 pm

» Keegan szd
by Alec Nyrani Szer. Nov. 01, 2017 5:04 am

» Kieran szd
by Alec Nyrani Szomb. Okt. 28, 2017 10:18 pm

» Jericho westend
by Alec Nyrani Hétf. Okt. 23, 2017 12:27 am

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Solomon szd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
447
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Solomon szd    Vas. Dec. 11, 2016 10:42 pm

Jules & Val
Nekem is szükségem van pihenőre, és remek helyem is van erre. Ugyan, ki hinné hogy visszatérek oda, ahonnan egyszer már ki lettem úgymond füstölve? Nem tartom sokra a Klávé vérebeit, mert nem képesek a nyomomra akadni, és ez bizonyítja hogy mennyire szánalmasan gyengék. Nem olyanok mint én, nem olyanok mint a fiaim, akiknek megtanítottam a trükköket. Sebastian rám tud találni amikor akar, Jace viszont elpuhult az intézetben de legalább Meryse és Robert jól gondját viselték, a harci tudása messze föléjük magasodik.
Apró nyögés hagyja el a torkom, ami jelzi hogy én sem vagyok elnyűhetetlen és a zuhanyzás után alszom is néhány órát, mert nagyon rám fér, és a kopogásra riadok fel. Kezem egyből a fegyverem nyelére csúszik, de el is engedem. Aki meg akarna ölni, nem fáradna a kopogással, így hát felülök, és kinyújtózom, és szólok hogy jöjjön be.
Jules, erős emberem, de nem éppen a hűség mintapéldánya, utána néztem, és végeztettem egy kis kutatómunkát, de jelenleg hasznomra van. Inkább, mint a hátráltatásomra szóval hagyom játszani, még talán az én malmomra is hajthatja a vizet, nem dobok el egyetlen eszközt sem, amit kezembe ad a sors. Az ágyam szélén ülök, és fél pillantással jutalmazom, ahogy vigyázzba vágódik és jelent is. Mintha kissé sietős lenne a mondandója.
- Nos, ez nem meglepő. Őszintén szólva már vártam, mikor lesznek hajlandóak végül meglépni. Mi a vérdíj? Pénz? Előléptetés, két cuppanós csók Imogentől? - kérdezem szórakozottan, hiszen tudom jól ki az Inkvizítor, és legutóbb rondán szembeköptem, amikor megzsaroltam őt az unokájával. Tudom én, kinek a gyermeke Jace, és milyen engedelmes volt az anyja is, a szépséges Cécily.
- Helyes, ezt el is vártam tőled. Van most éppen dolgod? - kérdezem, mert általában akkor jelentenek ha valaminek a végére érnek, de van hogy elvárom csak úgy is, menet közben. A szobában lévő szekrényhez lépek, és kihúzok egy tiszta, fekete pólót, és inget. Felöltözöm. Edzeni lenne kedvem. Átmozgatni magam alvás után, mert még mindig az egyik legjobbnak számítok és nem is terveztem ezt alább engedni. Féljenek csak tőlem.   

Music: ♪ My Demons
  • •

Solomon szd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal