Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Eternitys cuccok
by Alec Nyrani Yesterday at 5:52 pm

» Sam reag stiv nekem
by Alec Nyrani Hétf. Okt. 16, 2017 2:06 am

» Schneizel szd
by Alec Nyrani Szomb. Okt. 14, 2017 8:33 pm

» Solomon szd anc
by Alec Nyrani Vas. Okt. 08, 2017 11:12 pm

» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Csüt. Okt. 05, 2017 12:09 am

» Petronia szd
by Alec Nyrani Szer. Okt. 04, 2017 4:13 pm

» Alfie sarok
by Alec Nyrani Pént. Szept. 29, 2017 1:41 am

» Theo notesze
by Alec Nyrani Kedd Szept. 26, 2017 7:20 pm

» Jcink kód
by Alec Nyrani Hétf. Szept. 25, 2017 12:23 am

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Revrik lr szd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
430
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Revrik lr szd   Szer. Dec. 07, 2016 10:40 am

Miléna & Revrik©
Well, let's talk...

A franc se gondolta hogy lehet ez a nap még ennél is szörnyűbb, és rám akaszkodik egy alakváltó nőstény. Persze, valahol igaza van mert én is érzem az isten bassza meg, csak egyszerűen nem akarom tudomásul venni, mert nekem nem kell, nem akarom, és kész. Ám ettől még az érzés, ott bizsereg és vigyázzba vágta a szőrszálaim a nyakamon hogy itt valami kémia van és nem az a fajta amire vágynék. Ez mélyebb, olyan mint amikor a helyére kattan valami de...
Nem és nem és nem akarom!
Az asztalra könyöklök és megtámasztom a fejem, nincs nekem ehhez most hangulatom, de baromira nincs, és metsző szürke szemeimmel nézek vissza Milénára, ha már kéretlenül is a képembe tolta a nevét és hogy az én alakváltó társam. Hát hol érdekel az engem jelenleg?! Sehol.
- Nem megyek sehová, és sehol nem akarok beszélni a dolgokról, nem érted? Nem érdekel az egész! Nem akarom hogy ide gyere és a képembe mássz, egyszerűen feláll a szőrőm ettől az érzéstől - morgok rá kicsit sem kedvesen, a hangom eleve nem túl kedves, lévén erősen bariton. Elhúzom a gépem előle.
- Nem nyúlka piszka! - figyelmeztetem, hiszen a munkaeszközöm gyakorlatilag és nagyon is vigyázok rá. Senki kezébe nem adom, még az övébe sem. Felhajtom a söröm felét egy húzásra kb, hogy kicsit megnyugodjak. Ez se hoz megváltást. Rágyújtok inkább egy saját magam tekert, feltuningolt cigire, amilyen füstös itt a levegő nem én leszek az egyetlen dohányzó. A hamutál is ezt bizonyítja.
- Mindenfélét. Egy magazinnak szoktam fotózni, amit éppen kérnek de nem vagyok fotóripoter, az bebaszna még - válaszolom és elszívom a cigit. Nem igazán mondok többet, és nem kommentálom a hobbyját sem, nem érdekel. Nem akarom, hogy érdekeljen, így hát leteszem a korsó sör árát elé, és felveszem a gépem.
- Na, helló! - búcsúzom el, és kilépek az ajtón, de mellbevág az éjszakai hűvösség, nem gondoltam én ezt át rendesen és mivel nem vagyok józan már - talán nem is voltam - megszédülök.
- Basszus.... - nyögök fel ahogy a falnak dőlök.

Music

A hozzászólást Alec Nyrani összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jan. 24, 2017 3:06 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://azgard.forumotion.com
Ember
Hozzászólások száma :
430
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Re: Revrik lr szd   Szomb. Dec. 10, 2016 11:26 pm

Valaki & Irina
She was Peace, but really pissed off. She was Peace, but really pissed off. She was Peace, but really pissed off. She was Peace, but really pissed off. She was Peace, but really pissed off. She was Peace, but really pissed off. She was Peace, but really pissed off. She was Peace, but really pissed off. She was Peace, but really pissed off. She was Peace, but really pissed off. She was Peace, but really pissed off. She was Peace, but really pissed off. She was Peace, but really pissed off. She was Peace, but really pissed off. She was Peace, but really pissed off. She was Peace, but really pissed off. She was Peace, but really pissed off. She was Peace, but really pissed off. She was Peace, but really pissed off.
-Her brother was a demonShe was Peace, but really pissed off. She was Peace, but really pissed off. She was Peace, but really pissed off. She was Peace, but really pissed off. She was Peace, but really pissed off. She was Peace, but really pissed off. She was Peace, but really pissed off. She was Peace, but really pissed off. She was Peace, but really pissed off. She was Peace, but really pissed off. She was Peace, but really pissed off. She was Peace, but really pissed off. She was Peace, but really pissed off. She was Peace, but really pissed off. She was Peace, but really pissed off. She was Peace, but really pissed off. She was Peace, but really pissed off. She was Peace, but really pissed off.

Revrik lr szd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal