Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
új hozzászólások
» Mért húzza szét?
Yesterday at 2:20 pm by Alec Nyrani

» Ian szd ar
Yesterday at 2:10 pm by Alec Nyrani

» Valamicsoda
Yesterday at 2:08 pm by Alec Nyrani

» Leonard V anc
Yesterday at 1:54 pm by Alec Nyrani

» Lopkodások Silről
Vas. Szept. 10, 2017 8:44 pm by Alec Nyrani

» Akármi kód miritől
Pént. Szept. 08, 2017 9:02 pm by Alec Nyrani

» Paris szd
Kedd Szept. 05, 2017 2:51 pm by Alec Nyrani

» Milo das
Hétf. Szept. 04, 2017 12:05 am by Alec Nyrani

» Valda szd AR
Vas. Szept. 03, 2017 2:52 am by Alec Nyrani

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Statistics
Összesen 27 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Lyla Collins

Jelenleg összesen 1143 hozzászólás olvasható. in 309 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Aedion szd áv

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
411
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Aedion szd áv   Vas. Nov. 27, 2016 1:45 am

Sybil & Aedion
Túl sok kedvem nincs éppenséggel itthon lenni, de már nem tudom tovább húzni a hazatérést, és még kaját is akarok csinálni, mert ha Adamen múlik, akkor napi két szem kekszen él, meg egy bögre kávén és vízen. A végén éhen fog halni itt nekem, azt meg nem hagyhatom. Nem lennék valami jó angyal, és sosem térhetnék haza az enyémekhez. Csak az a hülye szőke feje is értené meg végre hogy ha együtt működik, akkor hamarabb megszabadul tőlem is, mert letudom a büntetésem.
A lakás viszont nem üres, és kissé gyanakodva lépek be, de meg is nyugszom mert megérzem Sybilt, és nem sokkal később már a nyakamban is lóg, mert minden alkalommal vetődik, és miután kétszer felborított, már betámasztok, és megvárom a rohamot.
- Még mindig Aedion, és nem tollaska, de már nem remélem hogy megjegyzed - kuncogok ahogy a fejét kocogtatom meg finoman jelezve, igazán megmaradhatna az agyában ez a részinformáció. Lepillantok a lábaira, ahogy felszisszen. Tudom hogy balettet is táncol, és az eléggé kegyetlen a lábnak, nem csoda hát hogy így néz ki. Ezre fordulatszámon pörög, szóval...
- Az remek. Adam örülni fog neki hogy itt vagy, ha már engem megint éppen utál - sóhajtok, ahogy a konyhába lavírozok a táskákkal és leteszem őket. Nem nehezek, csak hülye fogásuk van, és folyton ki akarnak csúszni a kezeim közül.
- Valamit, amibe van sok zöldség, vagy amihez köretnek lehet csinálni, hogy Adam is egyen, de ne fúvódjon fel - sóhajtom, mert igen, ezek fényében is figyelek hogy olyasmiket csináljak, amik laktatóak, de nem hízlalnak és nincs túl sok zsír bennük. Modell, és nem ehet össze bármit, de azért valamin élnie kell, és azt vettem észre szereti a főztömet ha épp olyan normális szakasza van.
- Előbb megnézem a lábad... - ültetem le egy székre, és lefejtem róla a kibomlott fáslit. Alaposan szemügyre veszem, és a kis sérüléseket amik véreznek, meggyógyítom. Percekig tartom felette a kezem, aranyszínű derengésben, és meleget érezhet ott, ahol sérült. Minden fájdalmát nem tudom elűzni, de legalább vérezni nem fog már.
- Az izomlázat és görcsöket csak enyhíteni tudom, pihentetni kéne hogy elmúljon, de ez nálad esélytelen szóval ennyit tudtam tenni - sóhajtok fel, ahogy a mosóládába dobom a fáslit. Következő körben megy a mosásba az is.
- Szóval van ötleted hogy mit főzzünk? - pakolok ki a szatyrokat így láthatja hogy sok mindenhez van alapanyag. Friss husi, zöldségek, fűszerkeverékek...
music: valami ● Notes: Szeretettel <3  ● ©

Aedion szd áv

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal