Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Szer. Nov. 22, 2017 4:26 pm

» Drake szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 20, 2017 1:43 am

» Arzen poison
by Alec Nyrani Pént. Nov. 17, 2017 5:42 pm

» Sharmila szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 13, 2017 10:38 pm

» Keith szd
by Alec Nyrani Szomb. Nov. 11, 2017 7:45 pm

» Artemys szd
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 02, 2017 3:34 pm

» Keegan szd
by Alec Nyrani Szer. Nov. 01, 2017 5:04 am

» Kieran szd
by Alec Nyrani Szomb. Okt. 28, 2017 10:18 pm

» Jericho westend
by Alec Nyrani Hétf. Okt. 23, 2017 12:27 am

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Wallace szd áv

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
447
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Wallace szd áv   Vas. Nov. 27, 2016 1:07 am

Irina & Wallace
Általában nem csal a szimatom, ha valahol rendellenességet érzek, és most is érzem. Mindig érzem amikor Irinával vagyok, de nem feltétlen rossz értelemben, hiszen jól érzem magam a társaságában. Egészen feltölt olykor, ritkán találkozom hozzá hasonlóan intelligens nővel, aki túllát rajtam, és nem utasít el élből, mert nem vagyok egy Brad Pitt. Oh nem, annál sokkal több vagyok, csak nem mutogatom mindenkinek a fényes oldalam. Még a végén elkopik.
- Igen, itt - értek vele egyet és talán egy pár másodperccel később fordítom el a tekintetem mint kellene, de hát nem hibáztathat érte, Irina gyönyörű jelenség, és legfőképpen nagyon üde. Ez talán még inkább vonzó benne, mint a külleme.
- Ne is mondd, naponta sértődnek meg rám az újoncok, de hát mit csináljak, én így vagyok hatékony. A régebbi arcok mindig elmondják hogy engem csak békén kell hagyni és mindenféle hülyének tűnő kérdésemre és ötletemre ugorjanak... - mosolyodom el, mert néha adódott már kellemetlenség emiatt, de végül mindig jól jött ki a helyzet, és sikeresen zárultak a nyomozások. Sosem adok fel, csak mert elakadok valahol, vagy döglött aktának tűnik, egyszerűen a maximalizmuson nem engedi hogy hagyjam csak úgy, és néha a legképtelenebb ötleteimmel jutottam sikerre. A kijelentésére elnevetem magam.
- A saját lakásomból csak nem lakoltatnak ki, bár tény és való legalább a szomszédoknak nincs rám panaszuk - kuncogok, mert akadnak olyan kotnyeles szomszédok is akik elviselhetetlenek. Én nem is ismerem a szomszédaimat. Szerencsére, mert nem bírnék mindig jópofizni velük, így meg legalább békén hagynak és nem akadékoskodik senki, hogy nem járok haza rendszeresen, vagy nem dugom ki az orromat éppenséggel. Hallgatom mit mesél a vázákról, és valahogy olyan érdekesnek tűnik a sztori, pedig a régi időkben nem volt túl meglepő hogy csempészárut akartak eladni.
- Gondolom csempészni akarták, csak elkapták őket és a rejtekhely lezárva maradt egész mostanáig, amíg be nem szakadt. Mondjuk valahol dicséret illeti a csempészeket, mert erős rejteket találtak a zsákmányuknak - merengek el egy kicsit, nekem egészen más jut eszembe elsőre, mint másoknak, de ezért vagyok ilyen jó nyomozó. Vagyis hát nem vagyok az, de már tiszteletbeli tagnak ismernek el.
- Ühüm, itt finoman csinálják, és elvitelre is lehet kérni szerencsére - teszem hozzá, ahogy lassan megeszem, finomkodva, mert nem tudok úgy enni, mint egyes amerikai tinik hogy teli szájjal, ami belefér. Én megadom a módját, lassan, apróbb falatokkal, és képes vagyok egy órán keresztül is enni ha épp ahhoz van kedvem.
- Már persze, ha nincs más fontos tennivalód - teszem hozzá, ahogy őt fürkészem. Éber szemeim nem kerüli el semmi, de még mindig nem tudom, miért olyan más ő mint a többiek.
× MUSIC: sok szeretettel ×

Wallace szd áv

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal